Gostyn Crème caramel

Gostyń
55
Bardzo smaczne do wafliGostyn Crème caramel
59Gostyn Crème caramel
Gostyn Crème caramelGostyn Crème caramel
masa netto

masa netto

510 g

data przydatności

date d'expiration:

2028-01-21

pojemność

cena za kilogram

21,27 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900691031329

5900691031329

prix: 10,85 zł

acheter 12 szt. pour 10.69 zł/szt
10.85 PLN 2028-01-21 NewCondition

mleko, cukier


Wartości odżywcze (%)na 100 g
wartość energetyczna 1213 kJ / 288 kcal
tłuszcz7,2 g
w tym
- kwasy tłuszczowe nasycone 5,0 g
węglowodany49 g
w tym
- cukry 49 g
białko 6,7 g
sól*0,24 g
*zawartość soli wynika wyłącznie z obecności naturalnie występującego sodu

Mleko : Zawiera
SM Gostyń
À propos de la marque:Ponadto oferujemy: Mleko zagęszczone słodzone w tubach Mleko zagęszczone słodzone
Nom du produit réglementé par la loi:Kajmak - mleko skoncentrowane z cukrem gotowane
Conservation:Przechowywać w temperaturze od +1°C do +25°C. Wilgotność względna nie wyższa niż 75%.
Type d'emballage:Puszka
Adresse du producteur:Spółdzielnia Mleczarska w Gostyniu ul. Wielkopolska 1 63-800 Gostyń
Adresse de retour:Spółdzielnia Mleczarska w Gostyniu ul. Wielkopolska 1 63-800 Gostyń
Comment ajouter un avis ?

Comment ajouter un avis?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 9 ocen.

  • Beata , 2015-09-13 17:40:48Bardzo smaczne do wafli



Gostyń sucré naturel de lait Gostyń sucré naturel de lait
condensé 150 ml
35,00zł/l

prix: 5,25 zł

PLN
1
17
date d'expiration 2027-05-31
Gostyń lait concentré sucré en Gostyń lait concentré sucré en
conserve 8 % de matières grasses 530 g
22,19zł/kg

prix: 11,76 zł

PLN
1
11
date d'expiration 2027-03-18
Bakoma Bakoma Mikus lait condensé Bakoma Bakoma Mikus lait condensé
sucré 75 ml
53,20zł/l

prix: 3,99 zł

PLN
1
4
date d'expiration 2026-12-24
Bakoma Bakoma Mikus lait condensé Bakoma Bakoma Mikus lait condensé
sucré, le cacao 75 ml
57,07zł/l

prix: 4,28 zł

PLN
1
7
date d'expiration 2027-03-05
Gostyń sucré cacao de lait Gostyń sucré cacao de lait
condensé 150 ml
34,73zł/l

prix: 5,21 zł

PLN
1
27
date d'expiration
2027-05-06
PRIX RÉDUIT -10%
Gostyń sucré caramel de lait Gostyń sucré caramel de lait
condensé 150 ml
31,53zł/l

prix: 4,73 zł

PLN
1
2
date d'expiration
2026-10-29
Gostyń lait concentré sucré 7,5 Gostyń lait concentré sucré 7,5
% de matières grasses 350 g
14,26zł/kg

prix: 4,99 zł

PLN
1
8
date d'expiration 2027-01-19
Gostyń lait condensé 7,5 % de Gostyń lait condensé 7,5 % de
matières grasses 500 g
14,60zł/kg

prix: 7,30 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2027-01-25
Gostyń SM Gostyń mleko w proszku Gostyń SM Gostyń mleko w proszku
0,1% 250 g
29,40zł/kg

prix: 7,35 zł

PLN
1
27
date d'expiration 2027-07-19
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5