Mlekovita

Pyszna przekąska nie tylko dla najmłodszych. Dzięki 60% zawartości twarogu jest bogata w białko, będące budulcem tkanek i źródłem energii. Wypasiony batonik twarogowy o smaku waniliowym w czekoladzie mlecznej jest idealny jako słodka, a zarazem zdrowa i wartościowa przekąska. Wypasione batoniki twarogowe z powodzeniem zastąpią tradycyjne słodycze. Szybkie i smaczne małe co nieco nie tylko dla najmłodszych. Znany i lubiany batonik twarogowy w nowej, Wypasionej odsłonie. Znakomity na każdą porę dnia i okazję. To słodka, a zarazem zdrowa i wartościowa przekąska. Dzięki 60% zawartości twarogu stanowi wartościowe źródło białka.

masa netto

masa netto

40 g

data przydatności

date d'expiration:

2026-10-14

pojemność

cena za kilogram

74,75 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900512904375

5900512904375

prix: 2,99 zł

2.99 PLN 2026-10-14 NewCondition

Twaróg 60% Czekolada mleczna 22% (cukier, tłuszcz roślinny, mleko pełne w proszku, miazga kakaowa, emulgator: lecytyny, ekstrakt wanilii) Pozostałe masło, cukier, białka mleka, stabilizator: agar, skrobia modyfikowana, aromaty


Wartości odżywcze (w 100 g) Składnik Wartość Wartość energetyczna 1540 kJ / 370 kcal Tłuszcz 26 g - w tym kwasy nasycone 17 g Węglowodany 20 g - w tym cukry 20 g Białko 14 g Sól 0,20 g


Pyszna przekąska nie tylko dla najmłodszych. Dzięki 60% zawartości twarogu jest bogata w białko, będące budulcem tkanek i źródłem energii. Wypasiony batonik twarogowy o smaku waniliowym w czekoladzie mlecznej jest idealny jako słodka, a zarazem zdrowa i wartościowa przekąska. Wypasione batoniki twarogowe z powodzeniem zastąpią tradycyjne słodycze. Szybkie i smaczne małe co nieco nie tylko dla najmłodszych. Znany i lubiany batonik twarogowy w nowej, Wypasionej odsłonie. Znakomity na każdą porę dnia i okazję. To słodka, a zarazem zdrowa i wartościowa przekąska. Dzięki 60% zawartości twarogu stanowi wartościowe źródło białka.


Bakalland bah ! Bakalland bah !
date d'expiration 2027-05-30
Sante Sante Crunchy barre de Sante Sante Crunchy barre de
saupoudrés de sauce à la vanille céréales muesli avec des prunes séchées 40 g
49,75zł/kg

prix: 1,99 zł

PLN
1
16
date d'expiration
2027-04-03
Sante Sante Green Tree Baton Sante Sante Green Tree Baton
granola 40 g
64,00zł/kg

prix: 2,56 zł

PLN
1
31
date d'expiration
2026-11-28
Bakalland Bakalland Ba! baton Bakalland Bakalland Ba! baton
zbożowy 5 40 g
55,00zł/kg

prix: 2,20 zł

PLN
1
5
date d'expiration 2027-05-30
Sante Sante Crunchy Baton bananowy Sante Sante Crunchy Baton bananowy
40 g
56,25zł/kg

prix: 2,25 zł

PLN
1
7
date d'expiration
2027-01-20
Kopernik Kopernik Wafel teatralny Kopernik Kopernik Wafel teatralny
classic 40 g
61,00zł/kg

prix: 2,44 zł

PLN
1
9
date d'expiration 2027-07-31
Princessa Princessa Longa Wafel Princessa Princessa Longa Wafel
przekładany 40 g
58,25zł/kg

prix: 2,33 zł

PLN
1
5
date d'expiration 2027-03-30
Princessa Princessa Longa Wafel Princessa Princessa Longa Wafel
przekładany 40 g
60,75zł/kg

prix: 2,43 zł

PLN
1
24
date d'expiration 2027-02-28
Mlekovita FAVITA type de fromage Mlekovita FAVITA type de fromage
grasses feta de bleu de lait de vache - 18 % de matières 270 g
26,63zł/kg

prix: 7,19 zł

PLN
1
5
date d'expiration 2027-02-10
Mlekovita FAVITA type de fromage Mlekovita FAVITA type de fromage
grasses feta de lait de vache jaune - 12 % de matières 270 g
26,63zł/kg

prix: 7,19 zł

PLN
1
3
date d'expiration 2027-01-18
Mlekovita Mlekovita Darek serek Mlekovita Mlekovita Darek serek
150 g
24,00zł/kg

prix: 3,60 zł

PLN
1
7
date d'expiration 2026-10-19
Mlekovita lait UHT avec le goût Mlekovita lait UHT avec le goût
de la fraise 200 ml
11,60zł/l

prix: 2,32 zł

PLN
1
15
date d'expiration 2027-03-15
Mlekovita lait UHT avec la saveur Mlekovita lait UHT avec la saveur
de la vanille 200 ml
11,65zł/l

prix: 2,33 zł

PLN
1
16
date d'expiration
2027-02-03
Mlekovita lait UHT avec la saveur Mlekovita lait UHT avec la saveur
chocoloate 200 ml
11,60zł/l

prix: 2,32 zł

PLN
1
9
date d'expiration 2027-02-20
Mlekovita Salade de fromage FAVITA Mlekovita Salade de fromage FAVITA
matières grasses et sel sandwich fromage à pâte molle 16 % de 270 g
26,63zł/kg

prix: 7,19 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2027-02-02
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5