Products

 
marka:
5900749610933 5900749610933 Bakalland
Bakalland Bakalland Ba! baton Bakalland Bakalland Ba! baton
zbożowy 5 40 g
55,00zł/kg

prix: 2,20 zł

PLN
1
5
Bakalland Bakalland Ba! baton
5 5
5 3 Bakalland Bakalland Ba! baton
date d'expiration 2027-05-30
5903453003633 5903453003633 Bio Ania
Bio Ania Bio Ania Wafle domowe bez Bio Ania Bio Ania Wafle domowe bez
dodatku 190 g
68,37zł/kg

prix: 12,99 zł

PLN
1
3
Bio Ania Bio Ania Wafle domowe bez
5 5
5 2 Bio Ania Bio Ania Wafle domowe bez
date d'expiration 2027-04-01
5903453003640 5903453003640 Bio Ania
Bio Ania Bio Anne la maison sans Bio Ania Bio Anne la maison sans
gaufrettes BIO son 190 g
66,95zł/kg

prix: 12,72 zł

PLN
1
1
Bio Ania Bio Anne la maison sans
4 5
4 3 Bio Ania Bio Anne la maison sans
date d'expiration 2027-03-01
5903900362009 5903900362009 Biominki
Biominki Biominki Andruty Kakaowe Biominki Biominki Andruty Kakaowe
BIO 32 g
140,31zł/kg

prix: 4,49 zł

PLN
1
5
Biominki Biominki Andruty Kakaowe
5 5
5 1 Biominki Biominki Andruty Kakaowe
date d'expiration 2026-10-20
5904730012683 5904730012683 Biominki
Biominki Biominki Talarki gryczane Biominki Biominki Talarki gryczane
BIO 55 g
98,00zł/kg

prix: 5,39 zł

PLN
1
5
date d'expiration
2026-11-25
5000159557771 5000159557771 Bounty
Bounty Bounty Baton z nadzieniem Bounty Bounty Baton z nadzieniem
kokosowym 57 g
72,46zł/kg

prix: 4,13 zł

PLN
1
3
date d'expiration
2027-02-14
4011800568016 4011800568016 Corny
Corny Corny Big baton zbożowy Corny Corny Big baton zbożowy
z żurawiną 50 g
54,20zł/kg

prix: 2,71 zł

PLN
1
2
date d'expiration
2027-01-18
5900394006556 5900394006556 Grześki
Grześki Diviser plaquette de Grześki Diviser plaquette de
chocolat sans 6 - cacao 26 g
47,69zł/kg

prix: 1,24 zł

PLN
1
37
Grześki Diviser plaquette de
5 5
5 3 Grześki Diviser plaquette de
date d'expiration 2027-01-31
5907471411906 5907471411906 dr Gerard
dr Gerard Dr Gerard pryncypałki dr Gerard Dr Gerard pryncypałki
kokosowe 200 g
34,95zł/kg

prix: 6,99 zł

PLN
1
3
dr Gerard Dr Gerard pryncypałki
5 5
5 1 dr Gerard Dr Gerard pryncypałki
date d'expiration 2027-02-19
5905999154084 5905999154084 Fiesta
Fiesta Fiesta Wafelek kakaowy Fiesta Fiesta Wafelek kakaowy
w 50 g
39,80zł/kg

prix: 1,99 zł

PLN
1
27
date d'expiration
2027-07-15
5905999154060 5905999154060 Fiesta
Fiesta Fiesta Wafelek kokosowy Fiesta Fiesta Wafelek kokosowy
w 50 g
39,80zł/kg

prix: 1,99 zł

PLN
1
13
date d'expiration
2027-05-28
5900617047281 5900617047281 Sante
Sante Go On Vitamin Baton kokosowy Sante Go On Vitamin Baton kokosowy
z 45 g
77,11zł/kg

prix: 3,47 zł

PLN
1
19
date d'expiration
2027-03-23
8584004042119 8584004042119 Góralki
Góralki Góralki czekoladowe Góralki Góralki czekoladowe
wafelek 45 g
40,44zł/kg

prix: 1,82 zł

PLN
1
55
Góralki Góralki czekoladowe
5 5
5 2 Góralki Góralki czekoladowe
date d'expiration 2027-06-20
8584004042065 8584004042065 Góralki
Góralki Góralki kokosowe Wafelek Góralki Góralki kokosowe Wafelek
45 g
44,22zł/kg

prix: 1,99 zł

PLN
1
8
Góralki Góralki kokosowe Wafelek
5 5
5 1 Góralki Góralki kokosowe Wafelek
date d'expiration 2027-05-04
8584004042089 8584004042089 Góralki
Góralki Góralki mleczne wafelek Góralki Góralki mleczne wafelek
w polewie 45 g
40,44zł/kg

prix: 1,82 zł

PLN
1
4
Góralki Góralki mleczne wafelek
4 5
4.5 6 Góralki Góralki mleczne wafelek
date d'expiration 2027-04-29
40144665 Knoppers
Knoppers Knoppers Jogurt Wafelek Knoppers Knoppers Jogurt Wafelek
mleczno 25 g
70,80zł/kg

prix: 1,77 zł

PLN
1
3
date d'expiration
2027-08-01
40144627 Knoppers
Knoppers Knoppers Peanut Wafelek Knoppers Knoppers Peanut Wafelek
mleczno 25 g
70,80zł/kg

prix: 1,77 zł

PLN
1
20
Knoppers Knoppers Peanut Wafelek
5 5
5 2 Knoppers Knoppers Peanut Wafelek
date d'expiration 2027-07-01
40144382 Knoppers
Knoppers Knoppers wafelek Knoppers Knoppers wafelek
Knoppers Knoppers wafelek
5 5
5 2 Knoppers Knoppers wafelek
date d'expiration 2027-01-11
5900056012932 5900056012932 Kopernik
Kopernik Kopernik Wafel teatralny Kopernik Kopernik Wafel teatralny
classic 40 g
61,00zł/kg

prix: 2,44 zł

PLN
1
9
Kopernik Kopernik Wafel teatralny
5 5
5 4 Kopernik Kopernik Wafel teatralny
date d'expiration 2027-07-31
5906747176464 5906747176464 Kupiec
Kupiec Kupiec Wafle suche Kupiec Kupiec Wafle suche
podpłomyki bez 70 g
68,57zł/kg

prix: 4,80 zł

PLN
1
9
Kupiec Kupiec Wafle suche
5 5
5 1 Kupiec Kupiec Wafle suche
date d'expiration 2027-06-30
5900951311321 5900951311321 Mars
Mars Mars Baton z nugatowym Mars Mars Baton z nugatowym
nadzieniem 51 g
70,39zł/kg

prix: 3,59 zł

PLN
1
38
date d'expiration
2027-03-21
5907713374013 5907713374013 Me gusto
Me gusto Me Gusto Wafelek z kremem Me gusto Me Gusto Wafelek z kremem
30 g
156,33zł/kg

prix: 4,69 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2027-06-15
5907713374006 5907713374006 Me gusto
Me gusto Me Gusto Wafelek z kremem Me gusto Me Gusto Wafelek z kremem
30 g
156,33zł/kg

prix: 4,69 zł

PLN
1
3
date d'expiration
2027-06-02
5000159604819 5000159604819 Milky Way
Milky Way MilkyWay Batonik Milky Way MilkyWay Batonik
z mlecznej 21.5 g
133,81zł/kg

prix: 2,81 zł

PLN
1
41
date d'expiration
2027-05-16
5900512904375 5900512904375 Mlekovita
Mlekovita Mlekovita Wypasiony Mlekovita Mlekovita Wypasiony
batonik 40 g
74,75zł/kg

prix: 2,99 zł

PLN
1
7
date d'expiration
2026-10-14
7613036699235 7613036699235 Princessa
Princessa Nestle Princessa intense Princessa Nestle Princessa intense
wafel 31 g
76,13zł/kg

prix: 2,36 zł

PLN
1
3
Princessa Nestle Princessa intense
5 5
5 2 Princessa Nestle Princessa intense
date d'expiration 2027-03-30
7622202314698 7622202314698 Prince Polo
Prince Polo Prince Polo Wafelek Prince Polo Prince Polo Wafelek
Classic XXL 45 g
57,56zł/kg

prix: 2,59 zł

PLN
1
37
date d'expiration
2027-02-16
8445291115903 8445291115903 Princessa
Princessa Princessa Longa Wafel Princessa Princessa Longa Wafel
przekładany 40 g
58,25zł/kg

prix: 2,33 zł

PLN
1
5
Princessa Princessa Longa Wafel
3 5
3.5 2 Princessa Princessa Longa Wafel
date d'expiration 2027-03-30
8445291115828 8445291115828 Princessa
Princessa Princessa Longa Wafel Princessa Princessa Longa Wafel
przekładany 40 g
60,75zł/kg

prix: 2,43 zł

PLN
1
24
Princessa Princessa Longa Wafel
5 5
5 2 Princessa Princessa Longa Wafel
date d'expiration 2027-02-28
5900617034878 5900617034878 Sante
Sante Sante Baton zbożowy Smart Sante Sante Baton zbożowy Smart
Team 25 g
79,60zł/kg

prix: 1,99 zł

PLN
1
16
date d'expiration
2027-04-20
5900617015938 5900617015938 Sante
Sante Sante Crunchy Baton bananowy Sante Sante Crunchy Baton bananowy
40 g
56,25zł/kg

prix: 2,25 zł

PLN
1
7
date d'expiration
2027-01-20
5900617015976 5900617015976 Sante
Sante Sante Crunchy barre de Sante Sante Crunchy barre de
saupoudrés de sauce à la vanille céréales muesli avec des prunes séchées 40 g
49,75zł/kg

prix: 1,99 zł

PLN
1
16
date d'expiration
2027-04-03
5900617047304 5900617047304 Sante
Sante Sante Go On Baton Energy Sante Sante Go On Baton Energy
45 g
77,11zł/kg

prix: 3,47 zł

PLN
1
15
date d'expiration
2027-03-31
5900617033840 5900617033840 Sante
Sante Sante Green Tree Baton Sante Sante Green Tree Baton
granola 40 g
64,00zł/kg

prix: 2,56 zł

PLN
1
31
date d'expiration
2026-11-28
5900617036377 5900617036377 Sante
Sante Sante RAW Baton bananowo Sante Sante RAW Baton bananowo
- kakaowy 35 g
72,00zł/kg

prix: 2,52 zł

PLN
1
49
date d'expiration
2027-02-16
5900617036391 5900617036391 Sante
Sante Sante RAW Baton orzechowy Sante Sante RAW Baton orzechowy
z chia 35 g
66,29zł/kg

prix: 2,32 zł

PLN
1
11
date d'expiration
2027-01-28
5900617036391 5900617036391 Sante
Sante Sante RAW Baton orzechowy Sante Sante RAW Baton orzechowy
z chia 35 g
68,29zł/kg

prix: 2,39 zł

PLN
1
14
date d'expiration
2027-03-02
5900951311505 5900951311505 Snickers
Snickers Snickers Baton Snickers Snickers Baton
z nadzieniem 50 g
70,60zł/kg

prix: 3,53 zł

PLN
1
25
Snickers Snickers Baton
5 5
5 1 Snickers Snickers Baton
date d'expiration 2027-06-13
5900951310973 5900951310973 Snickers
Snickers Snickers Baton Snickers Snickers Baton
z nadzieniem 75 g
61,33zł/kg

prix: 4,60 zł

PLN
1
14
Snickers Snickers Baton
5 5
5 1 Snickers Snickers Baton
date d'expiration 2027-06-13
5902180640111 5902180640111 Sonko
Sonko Sonko Lekkie wafelki 3 Sonko Sonko Lekkie wafelki 3
ziarna 36 g
138,61zł/kg

prix: 4,99 zł

PLN
1
9
date d'expiration
2027-05-31
5902180630112 5902180630112 Sonko
Sonko Sonko Lekkie wafelki Sonko Sonko Lekkie wafelki
pełnoziarniste 36 g
138,61zł/kg

prix: 4,99 zł

PLN
1
12
date d'expiration
2027-05-12
5900102026302 5900102026302 Wawel
Wawel Wawel Danusia Kokosowa Wawel Wawel Danusia Kokosowa
czekolada 38 g
97,37zł/kg

prix: 3,70 zł

PLN
1
12
Wawel Wawel Danusia Kokosowa
5 5
5 1 Wawel Wawel Danusia Kokosowa
date d'expiration 2027-03-30
5900102000142 5900102000142 Wawel
Wawel Wawel Danusia classique Wawel Wawel Danusia classique
dessert au chocolat bourré de 38 g 38 g
97,89zł/kg

prix: 3,72 zł

PLN
1
30
Wawel Wawel Danusia classique
5 5
5 5 Wawel Wawel Danusia classique
date d'expiration 2027-05-30
5905436797010 5905436797010 Wisła
Wisła Wisla Baton sekacz cacao Wisła Wisla Baton sekacz cacao
Wisła Wisla Baton sekacz cacao
4 5
4 13 Wisła Wisla Baton sekacz cacao
date d'expiration 2027-01-30
5905436797034 5905436797034 Wisła
Wisła Wisla Baton sekacz noisette Wisła Wisla Baton sekacz noisette
Wisła Wisla Baton sekacz noisette
4 5
4 10 Wisła Wisla Baton sekacz noisette
date d'expiration 2027-01-08
5905082013090 5905082013090 Wolność
Wolność Wolność Marcepanowy Wolność Wolność Marcepanowy
baton 90 g
55,44zł/kg

prix: 4,99 zł

PLN
1
8
Wolność Wolność Marcepanowy
5 5
5 3 Wolność Wolność Marcepanowy
date d'expiration 2026-11-27
5900749610995 5900749610995 Bakalland
Bakalland bah ! Bakalland bah !
Bakalland bah !
5 5
5 3 Bakalland bah !
date d'expiration 2027-05-30
59011194 Pawełek
Pawełek barre de caramel Pawełek barre de caramel
Pawełek barre de caramel
4 5
4.5 5 Pawełek barre de caramel
date d'expiration 2027-02-26
59025603 Pawełek
Pawełek barre de crème Pawełek barre de crème
Pawełek barre de crème
5 5
5 7 Pawełek barre de crème
date d'expiration 2027-05-26
80761761 Kinder
Kinder bâton blanc bueno Kinder bâton blanc bueno
Kinder bâton blanc bueno
4 5
4.5 7 Kinder bâton blanc bueno
date d'expiration 2026-12-30
59032328 Pawełek
Pawełek e wedel le dessert Pawełek e wedel le dessert
advocat 45 g
69,78zł/kg

prix: 3,14 zł

PLN
1
46
Pawełek e wedel le dessert
4 5
4.5 17 Pawełek e wedel le dessert
date d'expiration 2027-05-09
7622210310361 7622210310361 Prince Polo
Prince Polo plaquette classique Prince Polo plaquette classique
Prince Polo plaquette classique
4 5
4.5 13 Prince Polo plaquette classique
date d'expiration 2027-05-18
5900394006570 5900394006570 Grześki
Grześki plaquette couches de Grześki plaquette couches de
crème de cacao 34 g
40,00zł/kg

prix: 1,36 zł

PLN
1
67
Grześki plaquette couches de
5 5
5 2 Grześki plaquette couches de
date d'expiration 2027-07-30
5900394006167 5900394006167 Grześki
Grześki plaquette de chocolat Grześki plaquette de chocolat
naturel 36 g
52,22zł/kg

prix: 1,88 zł

PLN
1
128
Grześki plaquette de chocolat
4 5
4.5 13 Grześki plaquette de chocolat
date d'expiration 2027-06-30
5900352000688 5900352000688 Jutrzenka
Jutrzenka plaquettes | Famille Jutrzenka plaquettes | Famille
avec le goût de la fraise à la crème 180 g
24,39zł/kg

prix: 4,39 zł

PLN
1
20
Jutrzenka plaquettes | Famille
4 5
4.5 9 Jutrzenka plaquettes | Famille
date d'expiration 2027-07-30
5900352004266 5900352004266 Jutrzenka
Jutrzenka plaquettes | Famille Jutrzenka plaquettes | Famille
avec le goût de la noix de coco 180 g
24,72zł/kg

prix: 4,45 zł

PLN
1
19
Jutrzenka plaquettes | Famille
4 5
4.5 11 Jutrzenka plaquettes | Famille
date d'expiration 2027-06-30
5900352006284 5900352006284 Jutrzenka
Jutrzenka plaquettes | Famille Jutrzenka plaquettes | Famille
avec le goût du citron 180 g
24,89zł/kg

prix: 4,48 zł

PLN
1
23
Jutrzenka plaquettes | Famille
5 5
5 7 Jutrzenka plaquettes | Famille
date d'expiration 2027-07-30
5900352002514 5900352002514 Jutrzenka
Jutrzenka | Plaquettes d'arachide Jutrzenka | Plaquettes d'arachide
de famille 180 g
23,39zł/kg

prix: 4,21 zł

PLN
1
15
Jutrzenka | Plaquettes d'arachide
4 5
4.5 14 Jutrzenka | Plaquettes d'arachide
date d'expiration 2027-08-30
5900352001555 5900352001555 Jutrzenka
Jutrzenka | Plaquettes de cacao de Jutrzenka | Plaquettes de cacao de
la famille 180 g
23,50zł/kg

prix: 4,23 zł

PLN
1
23
Jutrzenka | Plaquettes de cacao de
5 5
5 6 Jutrzenka | Plaquettes de cacao de
date d'expiration 2027-07-30
5900352000480 5900352000480 Jutrzenka
Jutrzenka | Plaquettes de famille Jutrzenka | Plaquettes de famille
cacao - crème 180 g
26,06zł/kg

prix: 4,69 zł

PLN
1
9
Jutrzenka | Plaquettes de famille
4 5
4.5 10 Jutrzenka | Plaquettes de famille
date d'expiration 2027-07-30
5900352001883 5900352001883 Jutrzenka
Jutrzenka | Plaquettes famille , Jutrzenka | Plaquettes famille ,
de la crème 180 g
23,72zł/kg

prix: 4,27 zł

PLN
1
16
Jutrzenka | Plaquettes famille ,
4 5
4.5 8 Jutrzenka | Plaquettes famille ,
date d'expiration 2027-07-30
5900352001883 5900352001883 Jutrzenka
Jutrzenka | Plaquettes famille , Jutrzenka | Plaquettes famille ,
de la crème 180 g
23,94zł/kg

prix: 4,31 zł

PLN
1
15
Jutrzenka | Plaquettes famille ,
4 5
4.5 8 Jutrzenka | Plaquettes famille ,
date d'expiration 2027-08-30
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5