Wawel Danusia classique dessert au chocolat bourré de 38 g

Wawel
55Wawel Danusia classique dessert au chocolat bourré de 38 g
Danusia Oryginalna od 1918 roku
Wawel Danusia classique dessert au chocolat bourré de 38 gWawel Danusia classique dessert au chocolat bourré de 38 g
masa netto

masa netto

38 g

data przydatności

date d'expiration:

2027-05-30

pojemność

cena za kilogram

97,89 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900102000142

5900102000142

prix: 3,72 zł

3.72 PLN 2027-05-30 NewCondition
czekolada 55 % [cukier, miazga kakaowa, tłuszcz kakaowy, tłuszcz roślinny (shea), emulgator: lecytyny], cukier, czekolada 8 % [cukier, miazga kakaowa, tłuszcz kakaowy, tłuszcz roślinny (shea), emulgator: lecytyny], syrop glukozowy, orzeszki arachidowe 3,8 %, tłuszcz roślinny (palmowy, kokosowy), mleko w proszku odtłuszczone, spirytus, kakao o obniżonej zawartości tłuszczu, aromat naturalny, Czekolada: masa kakaowa minimum 43 %, Oprócz tłuszczu kakaowego czekolada zawiera tłuszcze roślinne
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g produktu:
wartość energetyczna:2023 kJ / 484 kcal
tłuszcz:24 g
- w tym kwasy tłuszczowe nasycone:14 g
węglowodany:58 g
- w tym cukry:53 g
białko:5.1 g
sól:0.03 g

Jaja : Może zawierać
Mleko : Zawiera
Orzechy : Może zawierać
Orzeszki ziemne : Zawiera
Sezam : Może zawierać
Soja : Może zawierać
Pszenica : Może zawierać
Danusia Oryginalna od 1918 roku
Caractéristiques:klasyczna deserowa
marque:Wawel
Nom du produit réglementé par la loi:Czekolada z nadzieniem (45 %) czekoladowo-orzechowym.
Conservation:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Type d'emballage:Folia kurczliwa
Adresse du producteur:
Adresse de retour:
Comment ajouter un avis ?

Comment ajouter un avis?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 5 ocen.




    Wawel Wawel Danusia Kokosowa Wawel Wawel Danusia Kokosowa
    czekolada 38 g
    97,37zł/kg

    prix: 3,70 zł

    PLN
    1
    12
    date d'expiration 2027-03-30
    Pawełek barre de caramel Pawełek barre de caramel
    date d'expiration 2027-02-26
    Pawełek barre de crème Pawełek barre de crème
    date d'expiration 2027-05-26
    Grześki Diviser plaquette de Grześki Diviser plaquette de
    chocolat sans 6 - cacao 26 g
    47,69zł/kg

    prix: 1,24 zł

    PLN
    1
    37
    date d'expiration 2027-01-31
    Grześki plaquette de chocolat Grześki plaquette de chocolat
    naturel 36 g
    52,22zł/kg

    prix: 1,88 zł

    PLN
    1
    128
    date d'expiration 2027-06-30
    Prince Polo plaquette classique Prince Polo plaquette classique
    date d'expiration 2027-05-18
    Jutrzenka | Plaquettes d'arachide Jutrzenka | Plaquettes d'arachide
    de famille 180 g
    23,39zł/kg

    prix: 4,21 zł

    PLN
    1
    15
    date d'expiration 2027-08-30
    Jutrzenka | Plaquettes famille , Jutrzenka | Plaquettes famille ,
    de la crème 180 g
    23,72zł/kg

    prix: 4,27 zł

    PLN
    1
    16
    date d'expiration 2027-07-30
    Wawel château de trivia bonbons Wawel château de trivia bonbons
    en chocolat 1 kg

    prix: 44,89 zł

    PLN
    1
    13
    date d'expiration 2027-02-25
    Wawel bonbons et truffes au Wawel bonbons et truffes au
    chocolat 1 kg

    prix: 43,47 zł

    PLN
    1
    4
    date d'expiration 2027-03-30
    Wawel info coco Wawel info coco
    date d'expiration 2027-02-28
    Wawel White Castle info Wawel White Castle info
    date d'expiration 2027-02-28
    Wawel Wawel fresh&fruity galaretki Wawel Wawel fresh&fruity galaretki
    160 g
    57,88zł/kg

    prix: 9,26 zł

    PLN
    1
    5
    date d'expiration 2027-03-30
    Wawel Wawel Cuckoo Handmade Wawel Wawel Cuckoo Handmade
    date d'expiration 2027-06-30
    Wawel Wawel Krówka słony karmel Wawel Wawel Krówka słony karmel
    1 kg

    prix: 39,37 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration
    2027-01-30
    Wawel Wawel Królewskie Mleczko Wawel Wawel Królewskie Mleczko
    date d'expiration 2027-01-30
    Panier dachat
    zwiń koszyk
    livraison 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5