Fiesta
masa netto

masa netto

50 g

data przydatności

date d'expiration:

2027-05-28

pojemność

cena za kilogram

39,80 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5905999154060

5905999154060

prix: 1,99 zł

1.99 PLN 2027-05-28 NewCondition
Corny Corny Big baton zbożowy Corny Corny Big baton zbożowy
z żurawiną 50 g
54,20zł/kg

prix: 2,71 zł

PLN
1
2
date d'expiration
2027-01-18
Snickers Snickers Baton Snickers Snickers Baton
z nadzieniem 50 g
70,60zł/kg

prix: 3,53 zł

PLN
1
25
date d'expiration 2027-06-13
Fiesta Fiesta Wafelek kakaowy Fiesta Fiesta Wafelek kakaowy
w 50 g
39,80zł/kg

prix: 1,99 zł

PLN
1
27
date d'expiration
2027-07-15
Pawełek barre de caramel Pawełek barre de caramel
date d'expiration 2027-02-26
Pawełek barre de crème Pawełek barre de crème
date d'expiration 2027-05-26
Grześki Diviser plaquette de Grześki Diviser plaquette de
chocolat sans 6 - cacao 26 g
47,69zł/kg

prix: 1,24 zł

PLN
1
37
date d'expiration 2027-01-31
Grześki plaquette de chocolat Grześki plaquette de chocolat
naturel 36 g
52,22zł/kg

prix: 1,88 zł

PLN
1
128
date d'expiration 2027-06-30
Prince Polo plaquette classique Prince Polo plaquette classique
date d'expiration 2027-05-18
Fiesta Fiesta Słonecznik łuskany Fiesta Fiesta Słonecznik łuskany
150 g
17,27zł/kg

prix: 2,59 zł

PLN
1
4
date d'expiration
2027-01-06
Fiesta Fiesta Chipsy o smaku Fiesta Fiesta Chipsy o smaku
paprykowym 120 g
44,92zł/kg

prix: 5,39 zł

PLN
1
14
date d'expiration
2027-04-09
Fiesta Fiesta Chipsy o smaku Fiesta Fiesta Chipsy o smaku
zielona 120 g
44,92zł/kg

prix: 5,39 zł

PLN
1
15
date d'expiration
2027-05-04
Fiesta Fiesta Rogal croissant Fiesta Fiesta Rogal croissant
orzechowy 60 g
35,33zł/kg

prix: 2,12 zł

PLN
1
19
date d'expiration
2027-01-07
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5