Prince Polo

Prince Polo Wafelek Classic XXL - 45 g

Opis alternatywny

Opis od dostawcy - Prince Polo Wafelek Classic XXL - 45 g

Marka

Prince Polo

Marka standaryzowana

Marka - Prince Polo

Nazwa produktu uregulowana prawnie

Kruchy wafelek z kremem kakaowym (49 %) oblany czekoladą (30 %).

masa netto

masa netto

45 g

data przydatności

date d'expiration:

2027-02-16

pojemność

cena za kilogram

57,56 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

7622202314698

7622202314698

prix: 2,59 zł

acheter 35 szt. pour 2.55 zł/szt
2.59 PLN 2027-02-16 NewCondition

cukier, mąka PSZENNA, olej palmowy, miazga kakaowa, skrobia PSZENNA, kakao w proszku o obniżonej zawartości tłuszczu (1 %), tłuszcz kakaowy, tłuszcz MLECZNY, skrobia ziemniaczana, emulgatory (lecytyny SOJOWE, E 476), olej rzepakowy, sól, substancje spulchniające (E 500, E 503), aromaty, odtłuszczone MLEKOw proszku. OPRÓCZ TŁUSZCZU KAKAOWEGO ZAWIERA TŁUSZCZE ROŚLINNE


Wartości odżywcze
 per 100g 45 g% 45 g
Wartość energetyczna 2211 kJ   995 kJ 12 %
  529 kcal   238kcal 12 %
Tłuszcz 29.00 g   13.00 g 19 %
w tym kwasy tłuszczowe nasycone 16.00 g   7.00 g 35 %
Węglowodany 60.00 g   27.00 g 10 %
Cukry ogółem 37.00 g   17.00 g 19 %
Błonnik 3.60 g   1.60 g  
Białko 4.70 g   2.10 g 4 %
Równoważna zawartość soli 0.15 g   0.07 g 1 %

Prince Polo Wafelek Classic XXL - 45 g

Opis alternatywny

Opis od dostawcy - Prince Polo Wafelek Classic XXL - 45 g

Marka

Prince Polo

Marka standaryzowana

Marka - Prince Polo

Nazwa produktu uregulowana prawnie

Kruchy wafelek z kremem kakaowym (49 %) oblany czekoladą (30 %).


Pawełek barre de crème Pawełek barre de crème
date d'expiration 2027-05-26
Pawełek e wedel le dessert Pawełek e wedel le dessert
advocat 45 g
69,78zł/kg

prix: 3,14 zł

PLN
1
46
date d'expiration 2027-05-09
Góralki Góralki mleczne wafelek Góralki Góralki mleczne wafelek
w polewie 45 g
40,44zł/kg

prix: 1,82 zł

PLN
1
4
date d'expiration 2027-04-29
Góralki Góralki czekoladowe Góralki Góralki czekoladowe
wafelek 45 g
40,44zł/kg

prix: 1,82 zł

PLN
1
55
date d'expiration 2027-06-20
Góralki Góralki kokosowe Wafelek Góralki Góralki kokosowe Wafelek
45 g
44,22zł/kg

prix: 1,99 zł

PLN
1
8
date d'expiration 2027-05-04
Sante Go On Vitamin Baton kokosowy Sante Go On Vitamin Baton kokosowy
z 45 g
77,11zł/kg

prix: 3,47 zł

PLN
1
19
date d'expiration
2027-03-23
Sante Sante Go On Baton Energy Sante Sante Go On Baton Energy
45 g
77,11zł/kg

prix: 3,47 zł

PLN
1
15
date d'expiration
2027-03-31
Pawełek barre de caramel Pawełek barre de caramel
date d'expiration 2027-02-26
Prince Polo plaquette classique Prince Polo plaquette classique
date d'expiration 2027-05-18
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5