Mlekovita
46
Doskonała do: ubijania, dekoracji, deserów
pojemność netto

pojemność netto

500 ml

data przydatności

date d'expiration:

2027-02-10

pojemność

cena za litr

22,48 zł / l

kraj

Pays d'origine

Polska

ocena

ranking

4.7/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900512990378

5900512990378

prix: 11,24 zł

11.24 PLN 2027-02-10 NewCondition
Mlekovita Mlekovita Śmietanka Mlekovita Mlekovita Śmietanka
Polska 500 ml
21,62zł/l

prix: 10,81 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2027-01-04
śmietanka, białka mleka, stabilizator - karagen, Zawartość tłuszczu 30 %
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 ml:
Wartość energetyczna1204 kJ / 292 kcal
Tłuszcz30 g
w tym kwasy nasycone20 g
Węglowodany3,2 g
w tym cukry3,2 g
Białko2,3 g
Sól0,08 g

Mleko : Zawiera
Doskonała do: ubijania, dekoracji, deserów
Caractéristiques:Produkt polski
marque:Mlekovita
Nom du produit réglementé par la loi:Śmietanka UHT 30 % tłuszczu.
Autres informations:FSC - Mieszany, Tektura, FSC C014047 Tetra Pak wybiera FSC
Conservation:Przechowywać w temperaturze poniżej 25°C. Po otwarciu opakowania przechowywać w warunkach chłodniczych nie dłużej niż 48 godzin. Nie zamrażać.
Préparation et utilisation:Przed otwarciem wstrząsnąć. Przed ubiciem śmietankę należy schłodzić w temperaturze 6 - 8°C przez 12 godzin.
Type d'emballage:Karton
Pays d'origine:Polska
Adresse du producteur:SM MLEKOVITA, ul. Ludowa 122 18-200 Wysokie Mazowieckie Polska
Adresse de retour:SM MLEKOVITA, ul. Ludowa 122 18-200 Wysokie Mazowieckie Polska
Comment ajouter un avis ?

Comment ajouter un avis?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 6 ocen.




    Łaciata crème de café de 12 % Łaciata crème de café de 12 %
    de matières grasses 500 ml
    15,98zł/l

    prix: 7,99 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration 2026-12-21
    Łaciata crème dessert 30 % Łaciata crème dessert 30 %
    matières grasses desserts à la crème de graisse Laciata 30 % de 500 ml
    21,32zł/l

    prix: 10,66 zł

    PLN
    1
    8
    date d'expiration 2027-01-07
    Łaciata soupes et sauces crème Łaciata soupes et sauces crème
    crème de graisse de 18 % de matières grasses Laciata 18 % des soupes et des sauces à la 500 ml
    17,98zł/l

    prix: 8,99 zł

    PLN
    1
    6
    date d'expiration 2026-12-20
    Mlekovita Mlekovita Śmietanka Mlekovita Mlekovita Śmietanka
    Polska UHT 500 ml
    17,26zł/l

    prix: 8,63 zł

    PLN
    1
    6
    date d'expiration 2027-03-06
    Mlekovita Mlekovita Śmietanka Mlekovita Mlekovita Śmietanka
    Polska UHT 500 ml
    16,50zł/l

    prix: 8,25 zł

    PLN
    1
    8
    date d'expiration 2026-12-16
    Mlekovita Mlekovita Deserowa Mlekovita Mlekovita Deserowa
    Śmietanka Polska 500 ml
    23,98zł/l

    prix: 11,99 zł

    PLN
    1
    4
    date d'expiration 2027-01-03
    Łowicka Łowicka śmietanka Łowicka Łowicka śmietanka
    tortowa 36% 500 g
    24,56zł/kg

    prix: 12,28 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration 2026-12-15
    Mlekovita FAVITA type de fromage Mlekovita FAVITA type de fromage
    grasses feta de bleu de lait de vache - 18 % de matières 270 g
    26,63zł/kg

    prix: 7,19 zł

    PLN
    1
    5
    date d'expiration 2027-02-10
    Mlekovita FAVITA type de fromage Mlekovita FAVITA type de fromage
    grasses feta de lait de vache jaune - 12 % de matières 270 g
    26,63zł/kg

    prix: 7,19 zł

    PLN
    1
    3
    date d'expiration 2027-01-18
    Mlekovita Mlekovita Darek serek Mlekovita Mlekovita Darek serek
    150 g
    24,00zł/kg

    prix: 3,60 zł

    PLN
    1
    7
    date d'expiration 2026-10-19
    Mlekovita lait UHT avec le goût Mlekovita lait UHT avec le goût
    de la fraise 200 ml
    11,60zł/l

    prix: 2,32 zł

    PLN
    1
    15
    date d'expiration 2027-03-15
    Mlekovita lait UHT avec la saveur Mlekovita lait UHT avec la saveur
    de la vanille 200 ml
    11,65zł/l

    prix: 2,33 zł

    PLN
    1
    16
    date d'expiration
    2027-02-03
    Mlekovita lait UHT avec la saveur Mlekovita lait UHT avec la saveur
    chocoloate 200 ml
    11,60zł/l

    prix: 2,32 zł

    PLN
    1
    9
    date d'expiration 2027-02-20
    Mlekovita Salade de fromage FAVITA Mlekovita Salade de fromage FAVITA
    matières grasses et sel sandwich fromage à pâte molle 16 % de 270 g
    26,63zł/kg

    prix: 7,19 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration 2027-02-02
    Panier dachat
    zwiń koszyk
    livraison 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5