MÜLLER Bez dodatku cukrów. Zawiera naturalnie występujące cukry.
masa netto

masa netto

400 g

data przydatności

date d'expiration:

2026-10-20

pojemność

cena za kilogram

16,68 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

4025500271190

4025500271190

prix: 6,67 zł

6.67 PLN 2026-10-20 NewCondition
mleko częściowo odtłuszczone, maślanka, białka mleka, 1,2 % kakao, stabilizator: guma gellan, sól, substancje słodzące: aspartam, acesulfam K, aromat, tiamina, ryboflawina, witamina B6, witamina B12
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g:
Wartość energetyczna263 kJ / 62 kcal
Tłuszcz 1,7 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone1,1 g
Węglowodany5,1 g
w tym cukry 5,0 g
Białko 6,5 g
Sól 0,14 g
Tiamina 0,23 mg (21 %***)
Ryboflawina 0,35 mg (25 %***)
Witamina B6 0,28 mg (20 % ***)
Witamina B120,50 µg (20 % ***)
***Procent dziennej referencyjnej wartości spożycia witamin la osób dorosłych

Mleko : Zawiera
Bez dodatku cukrów. Zawiera naturalnie występujące cukry.
marque:Müller
Nom du produit réglementé par la loi:Napój mleczny z wysoką zawartością białka, o smaku czekoladowym, wzbogacony w witaminy. Pasteryzowany. Zawiera substancje słodzące.
Autres informations:400 g / 376 ml e Zawiera źródło fenyloalaniny.
Conservation:Należy spożyć do: patrz szyjka butelki/nakrętka. Przechowywać w temperaturze od +1 °C do +8 °C.
Préparation et utilisation:Wstrząsnąć przed spożyciem. Najlepiej pić schłodzony.
Type d'emballage:Butelka plastikowa
Adresse du producteur:
Adresse de retour:
Danone Actimel - yaourt à la Danone Actimel - yaourt à la
fraise immunité de renforcement 400 g
29,98zł/kg

prix: 11,99 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2026-10-17
Danone Danone Actimel Kids Napój Danone Danone Actimel Kids Napój
jogurtowy 400 g
28,83zł/kg

prix: 11,53 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2026-10-15
Danone Danone Actimel Kids Napój Danone Danone Actimel Kids Napój
jogurtowy 400 g
28,83zł/kg

prix: 11,53 zł

PLN
1
2
date d'expiration
2026-10-10
Bakoma yaourt crémeux coco Bakoma yaourt crémeux coco
- amandes 150 g
30,53zł/kg

prix: 4,58 zł

PLN
1
3
date d'expiration 2026-10-23
Bakoma crémeux café yaourt 150g Bakoma crémeux café yaourt 150g
150 g
30,47zł/kg

prix: 4,57 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2026-10-29
Bakoma torsion framboise boisson Bakoma torsion framboise boisson
au yogourt 380 g
16,50zł/kg

prix: 6,27 zł

PLN
1
6
date d'expiration 2026-10-26
Bakoma torsion fraise yogourt à Bakoma torsion fraise yogourt à
boire 380 g
16,53zł/kg

prix: 6,28 zł

PLN
1
6
date d'expiration 2026-10-26
Bakoma torsion yaourt à boire , Bakoma torsion yaourt à boire ,
400g pêche mangue 380 g
16,53zł/kg

prix: 6,28 zł

PLN
1
6
date d'expiration 2026-10-26
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5