Bakoma
21
masa netto

masa netto

300 g

data przydatności

date d'expiration:

2026-10-24

pojemność

cena za kilogram

25,83 zł / kg

ocena

ranking

2.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900197030703

5900197030703

prix: 7,75 zł

7.75 PLN 2026-10-24 NewCondition
mleko zagęszczone odtłuszczone, śmietanka, białka mleka, ekstrakt waniliowy 0,01 %, naturalne aromaty, ekstrahowane ziarenka wanilii 0,01 %, substancja słodząca: sukraloza, kultury bakterii jogurtowych
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g produktu
Wartość energetyczna343 kJ / 81 kcal
Tłuszcz2,0 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone1,4 g
Węglowodany8,8 g
w tym cukry**8,6 g
Białko7,0 g
Sól0,12 g
*RWS - Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal).
** Zawiera naturalnie występujące cukry.
Opakowanie 300 g zawiera jedną porcję produktu.

Mleko : Zawiera
Orzechy : Może zawierać
21 g białka, 0 % dodanego cukru - zawiera naturalnie występujące cukry
marque:Bakoma
Nom du produit réglementé par la loi:Jogurt o smaku waniliowym z wysoką zawartością białka. Zawiera substancję słodzącą.
Conservation:Należy spożyć do: data i numer partii na wieczku. Przechowywać w temperaturze od +2°C do +6°C.
Type d'emballage:Doniczka
Adresse du producteur:
Adresse de retour:
Comment ajouter un avis ?

Comment ajouter un avis?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: może być 2/5

Na podstawie 1 oceny.




    Bakoma Bakoma 7 zbóż men jogurt Bakoma Bakoma 7 zbóż men jogurt
    300 g
    25,67zł/kg

    prix: 7,70 zł

    PLN
    1
    3
    date d'expiration 2026-10-25
    Bakoma Bakoma 7 zbóż men jogurt Bakoma Bakoma 7 zbóż men jogurt
    300 g
    25,67zł/kg

    prix: 7,70 zł

    PLN
    1
    2
    date d'expiration 2026-10-27
    Bakoma Bakoma 7 zbóż men jogurt Bakoma Bakoma 7 zbóż men jogurt
    300 g
    25,67zł/kg

    prix: 7,70 zł

    PLN
    1
    2
    date d'expiration 2026-10-25
    Bakoma Bakoma 7 zbóż men jogurt Bakoma Bakoma 7 zbóż men jogurt
    300 g
    25,67zł/kg

    prix: 7,70 zł

    PLN
    1
    3
    date d'expiration 2026-10-27
    Bakoma Bakoma 7 zbóż men jogurt Bakoma Bakoma 7 zbóż men jogurt
    300 g
    25,67zł/kg

    prix: 7,70 zł

    PLN
    1
    4
    date d'expiration 2026-10-24
    Bakoma Bakoma Men Jogurt kremowy Bakoma Bakoma Men Jogurt kremowy
    jagodowy 300 g
    25,83zł/kg

    prix: 7,75 zł

    PLN
    1
    3
    date d'expiration
    2026-10-30
    Bakoma Bakoma Men Jogurt kremowy Bakoma Bakoma Men Jogurt kremowy
    300 g
    25,83zł/kg

    prix: 7,75 zł

    PLN
    1
    2
    date d'expiration
    2026-10-15
    Bakoma Bakoma Jogurt pitny skyr Bakoma Bakoma Jogurt pitny skyr
    300 g
    23,83zł/kg

    prix: 7,15 zł

    PLN
    1
    3
    date d'expiration 2026-10-30
    Bakoma yaourt crémeux coco Bakoma yaourt crémeux coco
    - amandes 150 g
    30,53zł/kg

    prix: 4,58 zł

    PLN
    1
    3
    date d'expiration 2026-10-23
    Bakoma crémeux café yaourt 150g Bakoma crémeux café yaourt 150g
    150 g
    30,47zł/kg

    prix: 4,57 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration 2026-10-29
    Bakoma 7 céréales yaourt avec Bakoma 7 céréales yaourt avec
    des prunes et des céréales 140 g
    29,71zł/kg

    prix: 4,16 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration 2026-10-31
    Bakoma 7 céréales yogourt aux Bakoma 7 céréales yogourt aux
    fraises et céréales 140 g
    29,71zł/kg

    prix: 4,16 zł

    PLN
    1
    2
    date d'expiration 2026-10-31
    Bakoma 7 céréales yogourt aux Bakoma 7 céréales yogourt aux
    pêches et céréales 140 g
    29,71zł/kg

    prix: 4,16 zł

    PLN
    1
    3
    date d'expiration 2026-10-31
    Bakoma Bakoma yogourt BIO cerise Bakoma Bakoma yogourt BIO cerise
    140 g
    30,71zł/kg

    prix: 4,30 zł

    PLN
    1
    4
    date d'expiration 2026-10-30
    Bakoma Bakoma BIO bleuet yogourt Bakoma Bakoma BIO bleuet yogourt
    140 g
    30,71zł/kg

    prix: 4,30 zł

    PLN
    1
    4
    date d'expiration 2026-10-18
    Bakoma Bakoma BIO Abricot Yogurt Bakoma Bakoma BIO Abricot Yogurt
    140 g
    30,71zł/kg

    prix: 4,30 zł

    PLN
    1
    4
    date d'expiration 2026-10-18
    Panier dachat
    zwiń koszyk
    livraison 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5