Bakoma
56
BIO
masa netto

masa netto

140 g

data przydatności

date d'expiration:

2026-10-18

pojemność

cena za kilogram

29,50 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900197022548

5900197022548

prix: 4,13 zł

4.13 PLN 2026-10-18 NewCondition
mleko Bio, mleko zagęszczone odtłuszczone Bio, żywe kultury bakterii jogurtowych
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza 100 g jogurtu
Wartość energetyczna266 kJ/63 kcal
Tłuszcz2,0 g
w tym kwasy nasycone1,4 g
Węglowodany6,8 g
w tym cukry6,8 g
Białko4,5 g
Sól0,13 g

Mleko : Zawiera
produkt rolnictwa ekologicznego, tylko mleko, kultury bakterii
marque:Bakoma
Autres informations:Unijne logo rolnictwa ekologicznego - PL-EKO-07, Rolnictwo UE
Conservation:Należy spożyć do: data i nr partii na wieczku. Przechowywać w temperaturze od +2 °C do +6 °C
Type d'emballage:Cup/Tub/Bowl
Adresse du producteur:
Adresse de retour:
Comment ajouter un avis ?

Comment ajouter un avis?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 6 ocen.




    Mlekovita Mlekovita Jogurt Polski Mlekovita Mlekovita Jogurt Polski
    naturalny 350 g
    12,57zł/kg

    prix: 4,40 zł

    PLN
    1
    12
    date d'expiration 2026-11-04
    Piątnica Piątnica Jogurt Piątnica Piątnica Jogurt
    naturalny 170 g
    14,12zł/kg

    prix: 2,40 zł

    PLN
    1
    20
    date d'expiration 2026-11-01
    Mlekovita Mlekovita Jogurt Polski Mlekovita Mlekovita Jogurt Polski
    naturalny 150 g
    16,53zł/kg

    prix: 2,48 zł

    PLN
    1
    8
    date d'expiration 2026-10-24
    Mlekovita Mlekovita Jogurt Polski Mlekovita Mlekovita Jogurt Polski
    naturalny 150 g
    19,20zł/kg

    prix: 2,88 zł

    PLN
    1
    3
    date d'expiration
    2026-10-22
    Maluta Lumière de yogourt Balkans Maluta Lumière de yogourt Balkans
    date d'expiration
    2026-10-21
    Bakoma yaourt épais naturel Bakoma yaourt épais naturel
    date d'expiration 2026-10-27
    Bakoma Type de yaourt grec Bakoma Type de yaourt grec
    date d'expiration 2026-10-29
    Bakoma yaourt nature saveur douce Bakoma yaourt nature saveur douce
    150 g
    22,07zł/kg

    prix: 3,31 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration
    2026-10-18
    Bakoma Satino un dessert lacté de Bakoma Satino un dessert lacté de
    chantilly chocolat crème 180g 165 g
    25,82zł/kg

    prix: 4,26 zł

    PLN
    1
    5
    date d'expiration 2026-11-07
    Bakoma Satino un dessert lacté de Bakoma Satino un dessert lacté de
    la vanille à la crème fouettée 165 g
    25,82zł/kg

    prix: 4,26 zł

    PLN
    1
    5
    date d'expiration 2026-10-31
    Bakoma yaourt crémeux coco Bakoma yaourt crémeux coco
    - amandes 150 g
    30,53zł/kg

    prix: 4,58 zł

    PLN
    1
    3
    date d'expiration 2026-10-23
    Bakoma crémeux café yaourt 150g Bakoma crémeux café yaourt 150g
    150 g
    30,47zł/kg

    prix: 4,57 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration 2026-10-29
    Bakoma torsion framboise boisson Bakoma torsion framboise boisson
    au yogourt 380 g
    16,50zł/kg

    prix: 6,27 zł

    PLN
    1
    6
    date d'expiration 2026-10-26
    Bakoma torsion fraise yogourt à Bakoma torsion fraise yogourt à
    boire 380 g
    16,53zł/kg

    prix: 6,28 zł

    PLN
    1
    6
    date d'expiration 2026-10-26
    Bakoma torsion yaourt à boire , Bakoma torsion yaourt à boire ,
    400g pêche mangue 380 g
    16,53zł/kg

    prix: 6,28 zł

    PLN
    1
    6
    date d'expiration 2026-10-26
    Bakoma Bakoma Mozzarella Bakoma Bakoma Mozzarella
    date d'expiration 2026-10-21
    Panier dachat
    zwiń koszyk
    livraison 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5