Mlekovita
masa netto

masa netto

400 g

data przydatności

date d'expiration:

2026-10-13

pojemność

cena za kilogram

8,75 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900512999241

5900512999241

prix: 3,50 zł

3.50 PLN 2026-10-13 NewCondition

maślanka naturalna, mleko w proszku odtłuszczone, cukier, truskawkowy koncentrat - 4,5%, skrobia, koncentrat soku z czarnej marchwi, aromaty, barwniki: karminy, E 160 c, żywe kultury bakterii mlekowych.


Wartości odżywcze (%)w 100 g
Wartość energetyczna 300 kJ/ 71 kcal
Tłuszcz 1,3 g
w tym kwasy nasycone 0,8 g
Węglowodany 12 g
w tym cukry 12 g
Białko 2,8 g
Sól 0,10 g
Zawartość soli wynika wyłącznie z obecności naturalnie występującego sodu.

Mlekovita
Nom du produit réglementé par la loi:Maślanka truskawkowa.
Conservation:Przechowywać w temperaturze od +2°C do +8°C.
Préparation et utilisation:Przed otwarciem wstrząsnąć.
Type d'emballage:Butelka plastikowa
Adresse du producteur:SM MLEKOVITA ul. Ludowa 122 18-200 Wysokie Mazowieckie Polska
Adresse de retour:
Mlekovita Mlekovita Maślanka Mlekovita Mlekovita Maślanka
naturalna 400 g
8,83zł/kg

prix: 3,53 zł

PLN
1
3
date d'expiration 2026-10-31
Kanka Kanka Kefir naturalny Kanka Kanka Kefir naturalny
400 g
7,83zł/kg

prix: 3,13 zł

PLN
1
4
date d'expiration 2026-10-22
OSM Piaski OSM Piaski Kefir jak OSM Piaski OSM Piaski Kefir jak
dawniej 400 g
9,15zł/kg

prix: 3,66 zł

PLN
1
8
date d'expiration
2026-10-20
OSM Piaski OSM Piaski Maślanka OSM Piaski OSM Piaski Maślanka
naturalna 400 g
9,08zł/kg

prix: 3,63 zł

PLN
1
6
date d'expiration
2026-10-19
Mrągowska babeurre Mrągowska babeurre
1 litr

prix: 6,14 zł

PLN
1
7
date d'expiration 2026-10-14
Włoszczowa Włoszczowa Maślanka Włoszczowa Włoszczowa Maślanka
naturalna 1 litr

prix: 6,21 zł

PLN
1
3
date d'expiration 2026-10-28
Mlekovita Mlekovita Maślanka Mlekovita Mlekovita Maślanka
naturalna Polska 1 litr

prix: 6,89 zł

PLN
1
3
date d'expiration 2026-10-14
Mrągowska Fraise Buttermilk Mrągowska Fraise Buttermilk
date d'expiration
2026-10-13
Mlekovita FAVITA type de fromage Mlekovita FAVITA type de fromage
grasses feta de bleu de lait de vache - 18 % de matières 270 g
26,63zł/kg

prix: 7,19 zł

PLN
1
5
date d'expiration 2027-02-10
Mlekovita FAVITA type de fromage Mlekovita FAVITA type de fromage
grasses feta de lait de vache jaune - 12 % de matières 270 g
26,63zł/kg

prix: 7,19 zł

PLN
1
3
date d'expiration 2027-01-18
Mlekovita Mlekovita Darek serek Mlekovita Mlekovita Darek serek
150 g
24,00zł/kg

prix: 3,60 zł

PLN
1
7
date d'expiration 2026-10-19
Mlekovita lait UHT avec le goût Mlekovita lait UHT avec le goût
de la fraise 200 ml
11,60zł/l

prix: 2,32 zł

PLN
1
15
date d'expiration 2027-03-15
Mlekovita lait UHT avec la saveur Mlekovita lait UHT avec la saveur
de la vanille 200 ml
11,65zł/l

prix: 2,33 zł

PLN
1
16
date d'expiration
2027-02-03
Mlekovita lait UHT avec la saveur Mlekovita lait UHT avec la saveur
chocoloate 200 ml
11,60zł/l

prix: 2,32 zł

PLN
1
9
date d'expiration 2027-02-20
Mlekovita Salade de fromage FAVITA Mlekovita Salade de fromage FAVITA
matières grasses et sel sandwich fromage à pâte molle 16 % de 270 g
26,63zł/kg

prix: 7,19 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2027-02-02
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5