Bakoma
55
Dobry jogurt
52
masa netto

masa netto

300 g

data przydatności

date d'expiration:

2026-10-23

pojemność

cena za kilogram

23,83 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900197031311

5900197031311

prix: 7,15 zł

acheter 6 szt. pour 6.89 zł/szt
7.15 PLN 2026-10-23 NewCondition
mleko, cukier, przecier z mango 2,3 %, przecier z marakui 0,5 %, koncentrat soku z marchwi pomarańczowej, aromat, kultury bakterii jogurtowych
Wartości odżywcze (%)w 100 g
Wartość energetyczna317 kJ / 75 kcal
Tłuszcz1,4 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone1,0 g
Węglowodany8,9 g
w tym cukry7,7 g
Białko6,7 g
Sól0,12 g
*RWS - Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal)
Opakowanie 300 g stanowi jedną porcję produktu, dostarcza 20 g białka.

Mleko : Zawiera
wysoka zawartość białka
marque:Bakoma
Nom du produit réglementé par la loi:Jogurt pitny mango - marakuja.
Conservation:Należy spożyć do: data i nr partii na boku butelki lub na nakrętce. Przechowywać w temperaturze od +2 °C do +6 °C.
Préparation et utilisation:Przed otwarciem wstrząsnąć.
Type d'emballage:Butelka
Adresse du producteur:
Adresse de retour:
Comment ajouter un avis ?

Comment ajouter un avis?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 2 ocen.

  • Sebastian , 2025-08-09 11:05:47Dobry jogurt



Bakoma Bakoma Jogurt pitny skyr Bakoma Bakoma Jogurt pitny skyr
300 g
23,83zł/kg

prix: 7,15 zł

PLN
1
3
date d'expiration 2026-10-30
Bakoma Bakoma Jogurt pitny skyr Bakoma Bakoma Jogurt pitny skyr
300 g
23,83zł/kg

prix: 7,15 zł

PLN
1
5
date d'expiration 2026-10-23
Bakoma Bakoma 7 zbóż men jogurt Bakoma Bakoma 7 zbóż men jogurt
300 g
25,67zł/kg

prix: 7,70 zł

PLN
1
3
date d'expiration 2026-10-25
Bakoma Bakoma 7 zbóż men jogurt Bakoma Bakoma 7 zbóż men jogurt
300 g
25,67zł/kg

prix: 7,70 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2026-10-27
Bakoma Bakoma 7 zbóż men jogurt Bakoma Bakoma 7 zbóż men jogurt
300 g
25,67zł/kg

prix: 7,70 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2026-10-25
Bakoma Bakoma 7 zbóż men jogurt Bakoma Bakoma 7 zbóż men jogurt
300 g
25,67zł/kg

prix: 7,70 zł

PLN
1
3
date d'expiration 2026-10-27
Bakoma Bakoma 7 zbóż men jogurt Bakoma Bakoma 7 zbóż men jogurt
300 g
25,67zł/kg

prix: 7,70 zł

PLN
1
4
date d'expiration 2026-10-24
Bakoma Bakoma Men Jogurt kremowy Bakoma Bakoma Men Jogurt kremowy
jagodowy 300 g
25,83zł/kg

prix: 7,75 zł

PLN
1
3
date d'expiration
2026-10-30
Bakoma torsion framboise boisson Bakoma torsion framboise boisson
au yogourt 380 g
16,50zł/kg

prix: 6,27 zł

PLN
1
6
date d'expiration 2026-10-26
Bakoma torsion fraise yogourt à Bakoma torsion fraise yogourt à
boire 380 g
16,53zł/kg

prix: 6,28 zł

PLN
1
6
date d'expiration 2026-10-26
Bakoma torsion yaourt à boire , Bakoma torsion yaourt à boire ,
400g pêche mangue 380 g
16,53zł/kg

prix: 6,28 zł

PLN
1
6
date d'expiration 2026-10-26
Bakoma torsion yogourt boisson Bakoma torsion yogourt boisson
café 380 g
16,53zł/kg

prix: 6,28 zł

PLN
1
6
date d'expiration 2026-10-26
Bakoma boire du café satino café Bakoma boire du café satino café
au lait latte 250 g
26,12zł/kg

prix: 6,53 zł

PLN
1
6
date d'expiration 2027-02-18
Bakoma boire du café satino Bakoma boire du café satino
laiteux Espresso café 250 g
26,12zł/kg

prix: 6,53 zł

PLN
1
3
date d'expiration 2027-02-21
Bakoma tordre sauvage fraise Bakoma tordre sauvage fraise
yogourt à boire 380 g
16,53zł/kg

prix: 6,28 zł

PLN
1
7
date d'expiration 2026-10-17
Bakoma fruits de la forêt de Bakoma fruits de la forêt de
boisson torsion de yaourt 380 g
16,50zł/kg

prix: 6,27 zł

PLN
1
6
date d'expiration 2026-10-31
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5