Bakoma Białko przyczynia się do wzrostu masy mięśniowej i pomaga w jej utrzymaniu. Zrównoważony i zróżnicowany sposób odżywiania stanowi element zdrowego stylu życia. Produkt zawiera 1824 mg BCAA w butelce 380 g.
masa netto

masa netto

380 g

data przydatności

date d'expiration:

2027-01-14

pojemność

cena za kilogram

21,63 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900197025655

5900197025655

prix: 8,22 zł

8.22 PLN 2027-01-14 NewCondition
mleko odtłuszczone, kakao w proszku o obniżonej zawartości tłuszczu 2,0 %, skrobia kukurydziana, stabilizator: guma gellan, aromat, substancja słodząca: sukraloza
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza 100 g produktu
Wartość energetyczna195 kJ / 46 kcal
Tłuszcz<0,5 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone0,2 g
Węglowodany5,2 g
w tym cukry**4,6 g
Białko5,3 g
Sól0,12 g
*RWS - Referencyjne wartości spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal)
Opakowanie 380 g stanowi jedną porcję.
**Zawiera naturalnie występujące cukry

Mleko : Zawiera
Białko przyczynia się do wzrostu masy mięśniowej i pomaga w jej utrzymaniu. Zrównoważony i zróżnicowany sposób odżywiania stanowi element zdrowego stylu życia. Produkt zawiera 1824 mg BCAA w butelce 380 g.
Caractéristiques:20 g białka, 0 % dodanego cukru - zawiera naturalnie występujące cukry, BCAA 1824 mg izoleucyna, leucyna, walina, 0 % tłuszczu
marque:Bakoma
Nom du produit réglementé par la loi:Napój proteinowy o smaku czekoladowym. Produkt UHT. Zawiera substancję słodzącą.
Conservation:Najlepiej spożyć przed: data i nr partii na boku butelki lub na nakrętce. Przechowywać w temperaturze od +2 ℃ do +8 ℃. Dopuszczalna ekspozycja poza warunkami chłodniczymi w sklepie w temperaturze <25 °C do 14 dni.
Préparation et utilisation:Wstrząśnij shake Przed otwarciem wstrząsnąć.
Type d'emballage:Butelka
Adresse du producteur:
Adresse de retour:
Bakoma torsion framboise boisson Bakoma torsion framboise boisson
au yogourt 380 g
16,50zł/kg

prix: 6,27 zł

PLN
1
6
date d'expiration 2026-10-26
Bakoma torsion fraise yogourt à Bakoma torsion fraise yogourt à
boire 380 g
16,53zł/kg

prix: 6,28 zł

PLN
1
6
date d'expiration 2026-10-26
Bakoma torsion yaourt à boire , Bakoma torsion yaourt à boire ,
400g pêche mangue 380 g
16,53zł/kg

prix: 6,28 zł

PLN
1
6
date d'expiration 2026-10-26
Bakoma torsion yogourt boisson Bakoma torsion yogourt boisson
café 380 g
16,53zł/kg

prix: 6,28 zł

PLN
1
6
date d'expiration 2026-10-26
Bakoma tordre sauvage fraise Bakoma tordre sauvage fraise
yogourt à boire 380 g
16,53zł/kg

prix: 6,28 zł

PLN
1
7
date d'expiration 2026-10-17
Bakoma fruits de la forêt de Bakoma fruits de la forêt de
boisson torsion de yaourt 380 g
16,50zł/kg

prix: 6,27 zł

PLN
1
6
date d'expiration 2026-10-31
Bakoma Bakoma Men napój Bakoma Bakoma Men napój
proteinowy o smaku 380 g
21,66zł/kg

prix: 8,23 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2027-01-12
Bakoma Bakoma Men napój Bakoma Bakoma Men napój
proteinowy o smaku 380 g
21,63zł/kg

prix: 8,22 zł

PLN
1
4
date d'expiration 2026-12-30
Bakoma boire du café satino café Bakoma boire du café satino café
au lait latte 250 g
26,12zł/kg

prix: 6,53 zł

PLN
1
6
date d'expiration 2027-02-18
Bakoma boire du café satino Bakoma boire du café satino
laiteux Espresso café 250 g
26,12zł/kg

prix: 6,53 zł

PLN
1
3
date d'expiration 2027-02-21
Bakoma Bakoma Satino café boisson Bakoma Bakoma Satino café boisson
lactée Cappuccino de café 230 ml
28,39zł/l

prix: 6,53 zł

PLN
1
6
date d'expiration 2027-02-21
Bakoma Bakoma Men napój Bakoma Bakoma Men napój
proteinowy o smaku 380 g
21,66zł/kg

prix: 8,23 zł

PLN
1
6
date d'expiration 2027-01-13
Bakoma Bakoma Jogurt pitny skyr Bakoma Bakoma Jogurt pitny skyr
300 g
23,83zł/kg

prix: 7,15 zł

PLN
1
3
date d'expiration 2026-10-30
Bakoma Bakoma Jogurt pitny skyr Bakoma Bakoma Jogurt pitny skyr
300 g
23,83zł/kg

prix: 7,15 zł

PLN
1
5
date d'expiration 2026-10-23
Bakoma Bakoma Jogurt pitny skyr Bakoma Bakoma Jogurt pitny skyr
300 g
23,83zł/kg

prix: 7,15 zł

PLN
1
6
date d'expiration 2026-10-23
Bakoma Satino un dessert lacté de Bakoma Satino un dessert lacté de
chantilly chocolat crème 180g 165 g
25,82zł/kg

prix: 4,26 zł

PLN
1
5
date d'expiration 2026-11-07
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5