Mlekovita polonais yaourt à la fraise

Mlekovita
55
Polecam Mlekovita polonais yaourt à la fraise
55
Bardzo dobry.Mlekovita polonais yaourt à la fraise
514Mlekovita polonais yaourt à la fraise
Mlekovita polonais yaourt à la fraiseMlekovita polonais yaourt à la fraise
masa netto

masa netto

150 g

data przydatności

date d'expiration:

2026-11-03

pojemność

cena za kilogram

16,53 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900512350097

5900512350097

prix: 2,48 zł

2.48 PLN 2026-11-03 NewCondition
mleko, truskawki - 9%, cukier**, skrobia, stabilizator: pektyny, koncentrat: z marchwi i soku z buraka ćwikłowego, aromat, żywe kultury bakterii jogurtowych, *wyprodukowano bez stosowania GMO, **bez GMO
Wartości odżywcze (%)w 100 g:
Wartość energetyczna 344 kJ
Wartość energetyczna 82 kcal
Tłuszcz 2,5 g
w tym kwasy nasycone 1,6 g
Węglowodany 12 g
w tym cukry 12 g
Białko 2,8 g
Sól 0,10 g

Mleko : Zawiera
z kawałkami owoców, wyprodukowano bez stosowania GMO
marque:Mlekovita
Nom du produit réglementé par la loi:Polski Jogurt truskawkowy - 9% owoców.
Conservation:Przechowywać w temperaturze od +2°C do +8°C.
Type d'emballage:Pot
Adresse du producteur:
Adresse de retour:
Comment ajouter un avis ?

Comment ajouter un avis?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 14 ocen.

  • 2026-09-21 15:23:12Polecam
  • Marek , 2025-03-27 15:15:07Bardzo dobry.



Bakoma yaourt crémeux coco Bakoma yaourt crémeux coco
- amandes 150 g
30,53zł/kg

prix: 4,58 zł

PLN
1
3
date d'expiration 2026-10-23
Bakoma crémeux café yaourt 150g Bakoma crémeux café yaourt 150g
150 g
30,47zł/kg

prix: 4,57 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2026-10-29
Jogobella Zott Zott Jogobella Jogobella Zott Zott Jogobella
yogourt aux bleuets aromatisée de panna cotta 150 g
19,93zł/kg

prix: 2,99 zł

PLN
1
5
date d'expiration 2026-10-18
Jogobella Zott Zott Jogobella Jogobella Zott Zott Jogobella
yogourt à saveur de cerise panna cotta 150 g
19,93zł/kg

prix: 2,99 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2026-10-18
Jogobella Zott Zott Jogobella Jogobella Zott Zott Jogobella
yaourt à la fraise saveur de panna cotta 150 g
19,93zł/kg

prix: 2,99 zł

PLN
1
5
date d'expiration 2026-10-18
Jogobella Zott Zott Jogobella Jogobella Zott Zott Jogobella
yogourt pêche à saveur panna cotta 150 g
19,93zł/kg

prix: 2,99 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2026-10-18
Bakoma Bakoma Ave Vege Kokosowo Bakoma Bakoma Ave Vege Kokosowo
- 150 g
42,87zł/kg

prix: 6,43 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2026-10-21
Bakoma Bakoma Ave Vege Mango Bakoma Bakoma Ave Vege Mango
150 g
42,87zł/kg

prix: 6,43 zł

PLN
1
3
date d'expiration 2026-11-20
Mlekovita Mlekovita Jogurt Polski Mlekovita Mlekovita Jogurt Polski
owoce 150 g
16,53zł/kg

prix: 2,48 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2026-10-27
Mlekovita Mlekovita Jogurt Polski Mlekovita Mlekovita Jogurt Polski
150 g
16,53zł/kg

prix: 2,48 zł

PLN
1
6
date d'expiration 2026-10-22
Mlekovita FAVITA type de fromage Mlekovita FAVITA type de fromage
grasses feta de bleu de lait de vache - 18 % de matières 270 g
26,63zł/kg

prix: 7,19 zł

PLN
1
5
date d'expiration 2027-02-10
Mlekovita FAVITA type de fromage Mlekovita FAVITA type de fromage
grasses feta de lait de vache jaune - 12 % de matières 270 g
26,63zł/kg

prix: 7,19 zł

PLN
1
3
date d'expiration 2027-01-18
Mlekovita Mlekovita Darek serek Mlekovita Mlekovita Darek serek
150 g
24,00zł/kg

prix: 3,60 zł

PLN
1
7
date d'expiration 2026-10-19
Mlekovita lait UHT avec le goût Mlekovita lait UHT avec le goût
de la fraise 200 ml
11,60zł/l

prix: 2,32 zł

PLN
1
15
date d'expiration 2027-03-15
Mlekovita lait UHT avec la saveur Mlekovita lait UHT avec la saveur
de la vanille 200 ml
11,65zł/l

prix: 2,33 zł

PLN
1
16
date d'expiration
2027-02-03
Mlekovita lait UHT avec la saveur Mlekovita lait UHT avec la saveur
chocoloate 200 ml
11,60zł/l

prix: 2,32 zł

PLN
1
9
date d'expiration 2027-02-20
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5