Piątnica
55
Bardzo dobry produkt.
53
Mleko pochodzi z certyfikowanych gospodarstw ekologicznych, prowadzących tradycyjną, pastwiskową hodowlę krów.
BIO
pojemność netto

pojemność netto

1 litr

data przydatności

date d'expiration:

2026-10-07

pojemność

cena za litr

6,14 zł / l

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901939002002

5901939002002

prix: 6,14 zł

6.14 PLN 2026-10-07 NewCondition
Zawartość tłuszczu 3,9%
Wartości odżywcze (%)w 100 ml:
Wartość energetyczna 279 kJ/ 67 kcal
Tłuszcz 3,9 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone 2,3 g
Węglowodany 4,8 g
w tym cukry 4,8 g
Białko 3,1 g
Sól0,10 g
Zawartość soli wynika wyłącznie z obecności naturalnie występującego sodu.

Mleko pochodzi z certyfikowanych gospodarstw ekologicznych, prowadzących tradycyjną, pastwiskową hodowlę krów.
Caractéristiques:nieznormalizowane mleko pełne*, *mleko, którego naturalna zawartość tłuszczu nie została zmieniona
marque:Piątnica
À propos de la marque:Jesteśmy polską spółdzielnią mleczarską, której właścicielami są rolnicy prowadzący gospodarstwa na terenie Zielonych Płuc Polski. Nasze serki, śmietany i twarogi towarzyszą polskim rodzinom już od ponad 25 lat.
Nom du produit réglementé par la loi:Mleko Bio pasteryzowane, mikrofiltrowane, świeże. Pasteryzowane w temperaturze 74°C.
Autres informations:Unijne logo rolnictwa ekologicznego - PL-EKO-09 Rolnictwo UE
Conservation:Przechowywać w temperaturze od +1°C do +6°C. Świeże przez 5 dni od otwarcia
Type d'emballage:Butelka plastikowa
Adresse du producteur:
Adresse de retour:
Comment ajouter un avis ?

Comment ajouter un avis?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 3 ocen.

  • Zofia , 2021-07-26 08:36:51Bardzo dobry produkt.



Łaciate UHT bouteille de lait 2 % Łaciate UHT bouteille de lait 2 %
de matières grasses pasteurisé 1 litr

prix: 4,99 zł

PLN
1
4
date d'expiration 2026-10-24
Łaciate lait UHT dans une Łaciate lait UHT dans une
pasteurisé bouteille de 3,2 % de matières grasses 1 litr

prix: 5,21 zł

PLN
1
17
date d'expiration 2026-10-24
Piątnica Lait frais rural 3,2% Piątnica Lait frais rural 3,2%
teneur en matières grasses 1 litr

prix: 6,52 zł

PLN
1
4
date d'expiration 2026-10-18
Mlekovita Lait de consommation Mlekovita Lait de consommation
polonais 3,2 % 1 l 1 litr

prix: 6,16 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2026-10-21
Piątnica Piątnica Mleko do kawy Piątnica Piątnica Mleko do kawy
500 ml
8,94zł/l

prix: 4,47 zł

PLN
1
7
date d'expiration
2026-10-26
Piątnica " Fromage de Pays " Piątnica " Fromage de Pays "
200 g
21,95zł/kg

prix: 4,39 zł

PLN
1
14
date d'expiration 2026-10-13
Piątnica " Fromage de Pays " à Piątnica " Fromage de Pays " à
la ciboulette 150 g
24,93zł/kg

prix: 3,74 zł

PLN
1
3
date d'expiration 2026-10-12
PRIX RÉDUIT -10%
Piątnica Lumière " Pays de Piątnica Lumière " Pays de
fromage" 150 g
22,13zł/kg

prix: 3,32 zł

PLN
1
9
date d'expiration 2026-10-07
Piątnica 18 % de matière grasse Piątnica 18 % de matière grasse
de la crème 200 ml
19,30zł/l

prix: 3,86 zł

PLN
1
5
date d'expiration 2026-10-21
Piątnica Crème 200ml 36 % de Piątnica Crème 200ml 36 % de
matières grasses 200 ml
29,95zł/l

prix: 5,99 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2026-10-09
Piątnica mascarpone Piątnica mascarpone
250 g
42,80zł/kg

prix: 10,70 zł

PLN
1
3
date d'expiration 2026-10-26
Piątnica gîte graisse de fromage Piątnica gîte graisse de fromage
250 g
24,92zł/kg

prix: 6,23 zł

PLN
1
18
date d'expiration 2026-10-21
Piątnica disparition du fromage Piątnica disparition du fromage
cottage rural 250 g
24,92zł/kg

prix: 6,23 zł

PLN
1
15
date d'expiration 2026-10-18
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5