Mlekovita
55
ok
51
pojemność netto

pojemność netto

200 ml

data przydatności

date d'expiration:

2026-10-10

pojemność

cena za litr

26,20 zł / l

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900512350059

5900512350059

prix: 5,24 zł

produit temporairement indisponible
Powiadom mnie
o nowej dostawie tego produktu
5.24 PLN 2026-10-10 NewCondition
śmietanka ,białka mleka,stabilizator: karagen
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 ml:
Wartość energetyczna 1204 kJ
Wartość energetyczna 292 kcal
Tłuszcz 30 g
w tym kwasy nasycone 20 g
Węglowodany 3,2 g
w tym cukry 3,2 g
Białko 2,3 g
Sól 0,10 g
Zawartość soli wynika z obecności naturalnie występującego sodu.

doskonała do: ciast, kremów, deserów
Nom du produit réglementé par la loi:Śmietanka 30% tłuszczu, pasteryzowana.
Conservation:Przechowywać w temperaturze od +2°C do +8°C. Po otwarciu należy spożyć w ciągu 48 godzin.
Préparation et utilisation:Przed otwarciem wstrząsnąć.
Type d'emballage:Kubek
Pays d'origine:Polska
Adresse du producteur:SM Mlekovita ul. Ludowa 122 18-200 Wysokie Mazowieckie Polska
Adresse de retour:SM Mlekovita ul. Ludowa 122 18-200 Wysokie Mazowieckie Polska
Comment ajouter un avis ?

Comment ajouter un avis?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.

  • waldek , 2023-07-24 13:43:22ok



Bakoma Bakoma śmietanka kremówka Bakoma Bakoma śmietanka kremówka
30% 200 g
33,20zł/kg

prix: 6,64 zł

PLN
1
4
date d'expiration 2026-11-08
Piątnica Crème 200ml 36 % de Piątnica Crème 200ml 36 % de
matières grasses 200 ml
29,95zł/l

prix: 5,99 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2026-10-09
Cremona classique colorant à Cremona classique colorant à
date d'expiration 2028-06-30
Łaciata crème dessert 30 % Łaciata crème dessert 30 %
matières grasses desserts à la crème de graisse Laciata 30 % de 500 ml
21,32zł/l

prix: 10,66 zł

PLN
1
8
date d'expiration 2027-01-07
Łaciata crème Parti de couleur Łaciata crème Parti de couleur
30% 250 ml
22,92zł/l

prix: 5,73 zł

PLN
1
16
date d'expiration 2027-01-07
Mlekovita Mlekovita Śmietanka Mlekovita Mlekovita Śmietanka
Polska 500 ml
21,62zł/l

prix: 10,81 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2027-01-04
SM Gostyń śmietanka UHT 250ml SM Gostyń śmietanka UHT 250ml
250 ml
27,96zł/l

prix: 6,99 zł

PLN
1
2
date d'expiration
2026-12-17
Mlekovita FAVITA type de fromage Mlekovita FAVITA type de fromage
grasses feta de bleu de lait de vache - 18 % de matières 270 g
26,63zł/kg

prix: 7,19 zł

PLN
1
5
date d'expiration 2027-02-10
Mlekovita FAVITA type de fromage Mlekovita FAVITA type de fromage
grasses feta de lait de vache jaune - 12 % de matières 270 g
26,63zł/kg

prix: 7,19 zł

PLN
1
3
date d'expiration 2027-01-18
Mlekovita Mlekovita Darek serek Mlekovita Mlekovita Darek serek
150 g
24,00zł/kg

prix: 3,60 zł

PLN
1
7
date d'expiration 2026-10-19
Mlekovita lait UHT avec le goût Mlekovita lait UHT avec le goût
de la fraise 200 ml
11,60zł/l

prix: 2,32 zł

PLN
1
15
date d'expiration 2027-03-15
Mlekovita lait UHT avec la saveur Mlekovita lait UHT avec la saveur
de la vanille 200 ml
11,65zł/l

prix: 2,33 zł

PLN
1
16
date d'expiration
2027-02-03
Mlekovita lait UHT avec la saveur Mlekovita lait UHT avec la saveur
chocoloate 200 ml
11,60zł/l

prix: 2,32 zł

PLN
1
9
date d'expiration 2027-02-20
Mlekovita Salade de fromage FAVITA Mlekovita Salade de fromage FAVITA
matières grasses et sel sandwich fromage à pâte molle 16 % de 270 g
26,63zł/kg

prix: 7,19 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2027-02-02
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5