Mlekovita
54
masa netto

masa netto

400 g

data przydatności

date d'expiration:

2026-11-07

pojemność

cena za kilogram

13,43 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900512350080

5900512350080

prix: 5,37 zł

acheter 12 szt. pour 5.32 zł/szt
5.37 PLN 2026-11-07 NewCondition
mleko,śmietanka,żywe kultury bakterii jogurtowych
Wartości odżywcze (%)w 100 g:
Wartość energetyczna 479 kJ /
Wartość energetyczna 115 kcal
Tłuszcz 9,0 g
w tym kwasy nasycone 6,0 g
Węglowodany 5,0 g
w tym cukry 5,0 g
Białko 3,6 g
Sól 0,15 g
Zawartość soli wynika z obecności naturalnie występującego sodu.

Mleko : Zawiera
gęsty, kremowy
marque:Mlekovita
Nom du produit réglementé par la loi:Jogurt naturalny typ grecki.
Conservation:Przechowywać w temperaturze od +2°C do +8°C.
Préparation et utilisation:Doskonały do: sałatek, zup, sosów
Type d'emballage:Kubek
Adresse du producteur:SM MLEKOVITA ul. Ludowa 122 18-200 Wysokie Mazowieckie Polska
Adresse de retour:
Comment ajouter un avis ?

Comment ajouter un avis?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 4 ocen.




    Bakoma Bakoma jogurt naturalny Bakoma Bakoma jogurt naturalny
    Grecki 7,5% 400 g
    19,98zł/kg

    prix: 7,99 zł

    PLN
    1
    2
    date d'expiration 2026-10-29
    OSM Piaski OSM Piaski Jogurt OSM Piaski OSM Piaski Jogurt
    naturalny typ 400 g
    10,53zł/kg

    prix: 4,21 zł

    PLN
    1
    6
    date d'expiration
    2026-10-25
    OSM Piaski OSM Piaski Jogurt OSM Piaski OSM Piaski Jogurt
    naturalny typ 400 g
    14,48zł/kg

    prix: 5,79 zł

    PLN
    1
    12
    date d'expiration
    2026-10-25
    OSM Piaski OSM Piaski Ayran OSM Piaski OSM Piaski Ayran
    jogurtowy napój 400 g
    9,35zł/kg

    prix: 3,74 zł

    PLN
    1
    8
    date d'expiration
    2026-10-31
    Mlekovita Mlekovita Jogurt grecki Mlekovita Mlekovita Jogurt grecki
    bez laktozy 400 g
    14,68zł/kg

    prix: 5,87 zł

    PLN
    1
    2
    date d'expiration
    2026-10-19
    Maluta Lumière de yogourt Balkans Maluta Lumière de yogourt Balkans
    date d'expiration
    2026-10-21
    Bakoma yaourt épais naturel Bakoma yaourt épais naturel
    date d'expiration 2026-10-27
    Bakoma Type de yaourt grec Bakoma Type de yaourt grec
    date d'expiration 2026-10-29
    Mlekovita FAVITA type de fromage Mlekovita FAVITA type de fromage
    grasses feta de bleu de lait de vache - 18 % de matières 270 g
    26,63zł/kg

    prix: 7,19 zł

    PLN
    1
    5
    date d'expiration 2027-02-10
    Mlekovita FAVITA type de fromage Mlekovita FAVITA type de fromage
    grasses feta de lait de vache jaune - 12 % de matières 270 g
    26,63zł/kg

    prix: 7,19 zł

    PLN
    1
    3
    date d'expiration 2027-01-18
    Mlekovita Mlekovita Darek serek Mlekovita Mlekovita Darek serek
    150 g
    24,00zł/kg

    prix: 3,60 zł

    PLN
    1
    7
    date d'expiration 2026-10-19
    Mlekovita lait UHT avec le goût Mlekovita lait UHT avec le goût
    de la fraise 200 ml
    11,60zł/l

    prix: 2,32 zł

    PLN
    1
    15
    date d'expiration 2027-03-15
    Mlekovita lait UHT avec la saveur Mlekovita lait UHT avec la saveur
    de la vanille 200 ml
    11,65zł/l

    prix: 2,33 zł

    PLN
    1
    16
    date d'expiration
    2027-02-03
    Mlekovita lait UHT avec la saveur Mlekovita lait UHT avec la saveur
    chocoloate 200 ml
    11,60zł/l

    prix: 2,32 zł

    PLN
    1
    9
    date d'expiration 2027-02-20
    Mlekovita Salade de fromage FAVITA Mlekovita Salade de fromage FAVITA
    matières grasses et sel sandwich fromage à pâte molle 16 % de 270 g
    26,63zł/kg

    prix: 7,19 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration 2027-02-02
    Panier dachat
    zwiń koszyk
    livraison 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5