lait condensé 7,5 % de matières grasses

Gostyń
45
Wszystko zgodnie z zamówieniem.lait condensé 7,5 % de matières grasses
55
Jak zawsze wszystkie zamówione produkty w paczce. lait condensé 7,5 % de matières grasses
55
To jedyne mleko sklepowe, po którym mój żołądek nie fiksuje. Niesłodzone, 7,5% tłuszczu. Gostyń rządzi ;)lait condensé 7,5 % de matières grasses
416lait condensé 7,5 % de matières grasses
lait condensé 7,5 % de matières grasseslait condensé 7,5 % de matières grasses
masa netto

masa netto

500 g

data przydatności

date d'expiration:

2027-03-22

pojemność

cena za kilogram

15,34 zł / kg

kraj

Pays d'origine

Polska

ocena

ranking

4.8/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900691031039

5900691031039

prix: 7,67 zł

7.67 PLN 2027-03-22 NewCondition
Gostyń lait condensé 7,5 % de Gostyń lait condensé 7,5 % de
matières grasses 500 g
15,18zł/kg

prix: 7,59 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2027-03-14
mleko, stabilizatory (fosforany sodu i cytryniany sodu), Zawiera 17,5 % suchej masy beztłuszczowej mleka
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza na 100 g
wartość energetyczna 550 kJ / 131 kcal
tłuszcz 7,5 g
w tym
- kwasy tłuszczowe nasycone5,3 g
węglowodany 9,4 g
w tym
- cukry9,4 g
białko 6,6 g
sól 0,30 g

Mleko : Zawiera
SM Gostyń
Nom du produit réglementé par la loi:Mleko zagęszczone niesłodzone 7,5 % tłuszczu. Sterylizowane.
Conservation:Przechowywać w temperaturze od +1°C do +18°C. Po otwarciu przechowywać w lodówce.
Préparation et utilisation:Przed otwarciem wstrząsnąć.
Type d'emballage:Karton
Pays d'origine:Polska
Adresse du producteur:Spółdzielnia Mleczarska w Gostyniu ul. Wielkopolska 1 63-800 Gostyń
Adresse de retour:Spółdzielnia Mleczarska w Gostyniu ul. Wielkopolska 1 63-800 Gostyń
Comment ajouter un avis ?

Comment ajouter un avis?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 16 ocen.

  • 2024-04-03 12:19:18Wszystko zgodnie z zamówieniem.
  • 2022-09-30 08:54:44Jak zawsze wszystkie zamówione produkty w paczce.
  • Polka , 2021-07-15 13:57:44To jedyne mleko sklepowe, po którym mój żołądek nie fiksuje. Niesłodzone, 7,5% tłuszczu. Gostyń rządzi ;)



Gostyń Lumière de lait condensé Gostyń Lumière de lait condensé
sucré 4 % de matières grasses 500 g
15,24zł/kg

prix: 7,62 zł

PLN
1
3
date d'expiration 2026-11-24
Gostyń lait concentré sucré Gostyń lait concentré sucré
lumière avec 4 % de matières grasses magnésium , 500 g
15,62zł/kg

prix: 7,81 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2026-12-24
Gostyń lait concentré sucré 7,5 Gostyń lait concentré sucré 7,5
% de matières grasses 350 g
14,26zł/kg

prix: 4,99 zł

PLN
1
8
date d'expiration 2027-01-19
Gostyń Lumière de lait condensé Gostyń Lumière de lait condensé
sucré 4 % de matières grasses 200 g
19,25zł/kg

prix: 3,85 zł

PLN
1
3
date d'expiration 2027-02-22
Gostyń lait concentré sucré Gostyń lait concentré sucré
7,5% 200 g
17,90zł/kg

prix: 3,58 zł

PLN
1
6
date d'expiration 2027-02-24
Gostyń sucré naturel de lait Gostyń sucré naturel de lait
condensé 150 ml
35,00zł/l

prix: 5,25 zł

PLN
1
17
date d'expiration 2027-05-31
Gostyń sucré cacao de lait Gostyń sucré cacao de lait
condensé 150 ml
34,73zł/l

prix: 5,21 zł

PLN
1
27
date d'expiration
2027-05-06
PRIX RÉDUIT -10%
Gostyń sucré caramel de lait Gostyń sucré caramel de lait
condensé 150 ml
31,53zł/l

prix: 4,73 zł

PLN
1
2
date d'expiration
2026-10-29
Gostyń lait concentré sucré en Gostyń lait concentré sucré en
conserve 8 % de matières grasses 530 g
22,19zł/kg

prix: 11,76 zł

PLN
1
11
date d'expiration 2027-03-18
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5