Jogobella Zott
51
masa netto

masa netto

150 g

data przydatności

date d'expiration:

2026-10-24

pojemność

cena za kilogram

14,07 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5906040064680

5906040064680

prix: 2,11 zł

2.11 PLN 2026-10-24 NewCondition

jogurt*

gruszki 7,8 %

cukier

sok gruszkowy z koncentratu 1,2 %

aromat

*zawiera składniki pochodzące z mleka oraz żywe kultury bakterii


Wartości odżywcze
 Przeciętna wartość odżywcza w 100 g:
wartość energetyczna 376 kJ/89 kcal
tłuszcz 2,7 g
- w tym kwasy tłuszczowe nasycone 1,8 g
węglowodany 11,7 g
- w tym cukry 11,0 g
- białko 3,5 g
sól 0,13 g

Comment ajouter un avis ?

Comment ajouter un avis?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    Bakoma yaourt crémeux coco Bakoma yaourt crémeux coco
    - amandes 150 g
    30,53zł/kg

    prix: 4,58 zł

    PLN
    1
    3
    date d'expiration 2026-10-23
    Bakoma crémeux café yaourt 150g Bakoma crémeux café yaourt 150g
    150 g
    30,47zł/kg

    prix: 4,57 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration 2026-10-29
    Jogobella Zott Zott Jogobella Jogobella Zott Zott Jogobella
    yogourt aux bleuets aromatisée de panna cotta 150 g
    19,93zł/kg

    prix: 2,99 zł

    PLN
    1
    5
    date d'expiration 2026-10-18
    Jogobella Zott Zott Jogobella Jogobella Zott Zott Jogobella
    yogourt à saveur de cerise panna cotta 150 g
    19,93zł/kg

    prix: 2,99 zł

    PLN
    1
    2
    date d'expiration 2026-10-18
    Jogobella Zott Zott Jogobella Jogobella Zott Zott Jogobella
    yaourt à la fraise saveur de panna cotta 150 g
    19,93zł/kg

    prix: 2,99 zł

    PLN
    1
    5
    date d'expiration 2026-10-18
    Jogobella Zott Zott Jogobella Jogobella Zott Zott Jogobella
    yogourt pêche à saveur panna cotta 150 g
    19,93zł/kg

    prix: 2,99 zł

    PLN
    1
    2
    date d'expiration 2026-10-18
    Zott Zott Jogobella yaourt lactose Zott Zott Jogobella yaourt lactose
    fraise 150 g
    19,93zł/kg

    prix: 2,99 zł

    PLN
    1
    4
    date d'expiration
    2026-10-14
    Zott Zott Jogobella yaourt Zott Zott Jogobella yaourt
    framboise sans lactose 150 g
    19,93zł/kg

    prix: 2,99 zł

    PLN
    1
    2
    date d'expiration 2026-10-14
    Jogobella Zott Zott Jogobella Jogobella Zott Zott Jogobella
    jogurt owocowy 150 g
    18,13zł/kg

    prix: 2,72 zł

    PLN
    1
    5
    date d'expiration
    2026-10-26
    Jogobella Zott Zott Jogobella Jogobella Zott Zott Jogobella
    jogurt owocowy 150 g
    18,13zł/kg

    prix: 2,72 zł

    PLN
    1
    3
    date d'expiration
    2026-10-26
    Jogobella Zott Zott Jogobella Jogobella Zott Zott Jogobella
    jogurt owocowy 150 g
    18,13zł/kg

    prix: 2,72 zł

    PLN
    1
    5
    date d'expiration
    2026-10-26
    Jogobella Zott Zott Jogobella Jogobella Zott Zott Jogobella
    jogurt owocowy 150 g
    18,20zł/kg

    prix: 2,73 zł

    PLN
    1
    5
    date d'expiration 2026-10-26
    Jogobella Zott Zott Jogobella Jogobella Zott Zott Jogobella
    Jogurt owocowy 150 g
    18,20zł/kg

    prix: 2,73 zł

    PLN
    1
    3
    date d'expiration 2026-10-15
    Jogobella Zott Zott Jogobella Jogobella Zott Zott Jogobella
    jogurt owocowy 150 g
    17,00zł/kg

    prix: 2,55 zł

    PLN
    1
    2
    date d'expiration 2026-10-25
    Jogobella Zott Zott Jogobella Jogobella Zott Zott Jogobella
    jogurt owocowy 150 g
    17,00zł/kg

    prix: 2,55 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration 2026-10-25
    Jogobella Zott Zott Jogobella Jogobella Zott Zott Jogobella
    jogurt owocowy 150 g
    17,00zł/kg

    prix: 2,55 zł

    PLN
    1
    2
    date d'expiration 2026-10-25
    Panier dachat
    zwiń koszyk
    livraison 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5