Mlekovita

DarPRO o smaku truskawkowym to serwatka oparta na innowacyjnej technologii. Zawiera miliardy wyselekcjonowanych i szczegółowo przebadanych w Polsce, żywych bakterii Lactobacillus plantarum PL4, które naturalnie występują w przewodzie pokarmowym zdrowych ludzi, oraz lekkostrawne białka serwatkowe i kompleks witamin z grupy B (B6, B12, B2) oraz witaminę D.

DarPRO zawiera żywe bakterie Lactobacillus plantarum PL4.

Szczep ten został wyizolowany z przewodu pokarmowego zdrowych ludzi. Przeprowadzone naukowe badania szczepu Lactobacillus plantarum PL4 potwierdzają jego zdolności do:

  • adherencji, czyli zdolności przylegania do błony śluzowej jelita,
  • hamowania rozwoju grzybów i bakterii,
  • odporności na działanie soku żołądkowego,
  • stymulacji produkcji białek uszczelniających jelito.

Witaminy D, B6, B12:

  • pomagają w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego.

Witaminy B2 (ryboflawina), B6, B12:

  • pomagają w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego,
  • przyczyniają się do zmniejszania uczucia zmęczenia i znużenia.

Witamina D:

  • pomaga w utrzymaniu zdrowych kości i zębów.
pojemność netto

pojemność netto

150 ml

data przydatności

date d'expiration:

2026-10-26

pojemność

cena za litr

18,13 zł / l

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900512980751

5900512980751

prix: 2,72 zł

2.72 PLN 2026-10-26 NewCondition

DarPRO o smaku truskawkowym to serwatka oparta na innowacyjnej technologii. Zawiera miliardy wyselekcjonowanych i szczegółowo przebadanych w Polsce, żywych bakterii Lactobacillus plantarum PL4, które naturalnie występują w przewodzie pokarmowym zdrowych ludzi, oraz lekkostrawne białka serwatkowe i kompleks witamin z grupy B (B6, B12, B2) oraz witaminę D.

DarPRO zawiera żywe bakterie Lactobacillus plantarum PL4.

Szczep ten został wyizolowany z przewodu pokarmowego zdrowych ludzi. Przeprowadzone naukowe badania szczepu Lactobacillus plantarum PL4 potwierdzają jego zdolności do:

  • adherencji, czyli zdolności przylegania do błony śluzowej jelita,
  • hamowania rozwoju grzybów i bakterii,
  • odporności na działanie soku żołądkowego,
  • stymulacji produkcji białek uszczelniających jelito.

Witaminy D, B6, B12:

  • pomagają w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego.

Witaminy B2 (ryboflawina), B6, B12:

  • pomagają w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego,
  • przyczyniają się do zmniejszania uczucia zmęczenia i znużenia.

Witamina D:

  • pomaga w utrzymaniu zdrowych kości i zębów.

Mrągowska babeurre Mrągowska babeurre
1 litr

prix: 6,14 zł

PLN
1
7
date d'expiration 2026-10-14
Mrągowska Fraise Buttermilk Mrągowska Fraise Buttermilk
date d'expiration
2026-10-13
Maślanka Mrągowska owoce leśne Maślanka Mrągowska owoce leśne
date d'expiration
2026-10-15
Bakoma kéfir naturel Bakoma kéfir naturel
390 g
15,38zł/kg

prix: 6 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2026-10-23
Mlekpol lait caillé Mlekpol lait caillé
380 g
11,68zł/kg

prix: 4,44 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2026-10-17
Jagr Jagr kéfir WARLUBSKI Jagr Jagr kéfir WARLUBSKI
375 g
7,97zł/kg

prix: 2,99 zł

PLN
1
10
date d'expiration 2026-10-22
Maluta Maliouta Excellente boisson Maluta Maliouta Excellente boisson
turque Ayran Maliouta 320 g
12,47zł/kg

prix: 3,99 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2026-10-24
Robico Robico Kefir 1,5% Robico Robico Kefir 1,5%
250 g
13,92zł/kg

prix: 3,48 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2026-10-13
Mlekovita FAVITA type de fromage Mlekovita FAVITA type de fromage
grasses feta de bleu de lait de vache - 18 % de matières 270 g
26,63zł/kg

prix: 7,19 zł

PLN
1
5
date d'expiration 2027-02-10
Mlekovita FAVITA type de fromage Mlekovita FAVITA type de fromage
grasses feta de lait de vache jaune - 12 % de matières 270 g
26,63zł/kg

prix: 7,19 zł

PLN
1
3
date d'expiration 2027-01-18
Mlekovita Mlekovita Darek serek Mlekovita Mlekovita Darek serek
150 g
24,00zł/kg

prix: 3,60 zł

PLN
1
7
date d'expiration 2026-10-19
Mlekovita lait UHT avec le goût Mlekovita lait UHT avec le goût
de la fraise 200 ml
11,60zł/l

prix: 2,32 zł

PLN
1
15
date d'expiration 2027-03-15
Mlekovita lait UHT avec la saveur Mlekovita lait UHT avec la saveur
de la vanille 200 ml
11,65zł/l

prix: 2,33 zł

PLN
1
16
date d'expiration
2027-02-03
Mlekovita lait UHT avec la saveur Mlekovita lait UHT avec la saveur
chocoloate 200 ml
11,60zł/l

prix: 2,32 zł

PLN
1
9
date d'expiration 2027-02-20
Mlekovita Salade de fromage FAVITA Mlekovita Salade de fromage FAVITA
matières grasses et sel sandwich fromage à pâte molle 16 % de 270 g
26,63zł/kg

prix: 7,19 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2027-02-02
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5