Products

 
5902693180227 5902693180227 MK
MK MK Szproty wędzone w oleju MK MK Szproty wędzone w oleju
250 g
54,56zł/kg

prix: 13,64 zł

PLN
1
36
MK MK Szproty wędzone w oleju
4 5
4.5 6 MK MK Szproty wędzone w oleju
date d'expiration 2030-06-09
 

Conserves de poisson ont deux principaux avantages: ils sont savoureux et peuvent être stockés longtemps. Le poisson dans ces conserves subissent un traitement thermique et, malheureusement, ce qui réduit considérablement la valeur nutritive et la qualité du produit.

główny składnik:
forma:
rodzaj zalewy:
marka:
8412439287006 8412439287006 Pan do Mar
Pan do Mar Anchois ( anchois) de Pan do Mar Anchois ( anchois) de
BIO HUILE D'OLIVE OIL 50 g - PAN 50 g
384,80zł/kg

prix: 19,24 zł

PLN
1
2
date d'expiration
2027-08-31
5901489034195 5901489034195 B&K
B&K B&K Filety z makreli B&K B&K Filety z makreli
170 g
41,12zł/kg

prix: 6,99 zł

PLN
1
43
B&K B&K Filety z makreli
5 5
5 4 B&K B&K Filety z makreli
date d'expiration 2029-05-30
5901489034201 5901489034201 B&K
B&K B&K Filety z makreli w oleju B&K B&K Filety z makreli w oleju
170 g
42,24zł/kg

prix: 7,18 zł

PLN
1
50
B&K B&K Filety z makreli w oleju
5 5
5 4 B&K B&K Filety z makreli w oleju
date d'expiration 2028-12-30
5901489115139 5901489115139 B&K
B&K B&K Filety śledziowe w sosie B&K B&K Filety śledziowe w sosie
170 g
33,59zł/kg

prix: 5,71 zł

PLN
1
35
date d'expiration
2028-12-30
5901489213736 5901489213736 B&K
B&K B&K Sałatka z tuńczyka B&K B&K Sałatka z tuńczyka
egzotyczna 185 g
37,78zł/kg

prix: 6,99 zł

PLN
1
21
date d'expiration
2028-09-18
5901489213750 5901489213750 B&K
B&K B&K Sałatka z tuńczyka B&K B&K Sałatka z tuńczyka
meksykańs 185 g
37,78zł/kg

prix: 6,99 zł

PLN
1
20
B&K B&K Sałatka z tuńczyka
2 5
2 1 B&K B&K Sałatka z tuńczyka
date d'expiration 2028-09-28
5901489032467 5901489032467 King Oscar
King Oscar B&K Szprot w oleju caro King Oscar B&K Szprot w oleju caro
170 g
30,94zł/kg

prix: 5,26 zł

PLN
1
48
King Oscar B&K Szprot w oleju caro
5 5
5 2 King Oscar B&K Szprot w oleju caro
date d'expiration 2028-12-30
5901489031026 5901489031026 King Oscar
King Oscar B&K Szprot w sosie King Oscar B&K Szprot w sosie
pomidorowym 170 g
29,35zł/kg

prix: 4,99 zł

PLN
1
32
King Oscar B&K Szprot w sosie
5 5
5 2 King Oscar B&K Szprot w sosie
date d'expiration 2028-12-30
5701145059001 5701145059001 B&K
B&K B&K Tuńczyk w sosie B&K B&K Tuńczyk w sosie
pomidorowym 185 g
38,92zł/kg

prix: 7,20 zł

PLN
1
23
B&K B&K Tuńczyk w sosie
5 5
5 1 B&K B&K Tuńczyk w sosie
date d'expiration 2028-09-17
5901489115122 5901489115122 B&K
B&K B&K Filety śledziowe B&K B&K Filety śledziowe
w oleju 170 g
33,59zł/kg

prix: 5,71 zł

PLN
1
27
B&K B&K Filety śledziowe
5 5
5 1 B&K B&K Filety śledziowe
date d'expiration 2028-08-30
5903769983162 5903769983162 Better Fish
Better Fish Better Fish Łosoś Better Fish Better Fish Łosoś
w atlantycki 125 g
183,92zł/kg

prix: 22,99 zł

PLN
1
2
date d'expiration
2028-07-01
5903769983155 5903769983155 Better Fish
Better Fish Better Fish Łosoś Better Fish Better Fish Łosoś
w atlantycki 75 g
266,53zł/kg

prix: 19,99 zł

PLN
1
2
date d'expiration
2028-07-01
8411555100572 8411555100572
Cabo De Penes Małże marynowane Cabo De Penes Małże marynowane
BIO 111 g
168,56zł/kg

prix: 18,71 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2028-10-30
8411555060678 8411555060678
Cabo De Penes Mini sardynki Cabo De Penes Mini sardynki
w 85 g
139,65zł/kg

prix: 11,87 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2031-06-30
8411555020184 8411555020184
Cabo De Penes Tuńczyk bonito Cabo De Penes Tuńczyk bonito
w 111 g
160,63zł/kg

prix: 17,83 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2030-12-30
5901069000350 5901069000350 Łosoś Ustka
Łosoś Ustka Filets de maquereaux Łosoś Ustka Filets de maquereaux
dans aromatisé à l'huile 180 g
40,28zł/kg

prix: 7,25 zł

PLN
1
7
Łosoś Ustka Filets de maquereaux
5 5
5 1 Łosoś Ustka Filets de maquereaux
date d'expiration 2029-07-30
8412439285019 8412439285019 Pan do Mar
Pan do Mar Filets de maquereaux à Pan do Mar Filets de maquereaux à
l'huile d'olive biologique 120 g
166,58zł/kg

prix: 19,99 zł

PLN
1
2
Pan do Mar Filets de maquereaux à
5 5
5 1 Pan do Mar Filets de maquereaux à
date d'expiration 2032-07-30
8412439285248 8412439285248 Pan do Mar
Pan do Mar Filets de maquereaux à Pan do Mar Filets de maquereaux à
la sauce tomate bio 120 g
166,58zł/kg

prix: 19,99 zł

PLN
1
2
Pan do Mar Filets de maquereaux à
5 5
5 1 Pan do Mar Filets de maquereaux à
date d'expiration 2030-07-20
5901069000817 5901069000817 Łosoś Ustka
Łosoś Ustka Filets de maquereaux Łosoś Ustka Filets de maquereaux
à la sauce tomate 180 g
40,39zł/kg

prix: 7,27 zł

PLN
1
13
Łosoś Ustka Filets de maquereaux
5 5
5 7 Łosoś Ustka Filets de maquereaux
date d'expiration 2029-06-30
5903895010473 5903895010473 Graal
Graal Graal Byczki à la sauce Graal Graal Byczki à la sauce
Graal Graal Byczki à la sauce
5 5
5 2 Graal Graal Byczki à la sauce
date d'expiration 2029-07-30
5903895642087 5903895642087 Graal
Graal Graal Filety z makreli Graal Graal Filety z makreli
w ostrym 170 g
51,88zł/kg

prix: 8,82 zł

PLN
1
10
Graal Graal Filety z makreli
5 5
5 2 Graal Graal Filety z makreli
date d'expiration 2027-06-30
5903895642070 5903895642070 Graal
Graal Graal Filety z makreli Graal Graal Filety z makreli
w pikantnym 170 g
51,88zł/kg

prix: 8,82 zł

PLN
1
6
Graal Graal Filety z makreli
5 5
5 3 Graal Graal Filety z makreli
date d'expiration 2027-07-30
5903895010213 5903895010213 Graal
Graal Graal Filety ze śledzia Graal Graal Filety ze śledzia
w sosie 170 g
50,59zł/kg

prix: 8,60 zł

PLN
1
17
Graal Graal Filety ze śledzia
4 5
4 3 Graal Graal Filety ze śledzia
date d'expiration 2029-05-30
5903895039504 5903895039504 Graal
Graal Graal Maquereau à la sauce Graal Graal Maquereau à la sauce
tomate 300 g
53,30zł/kg

prix: 15,99 zł

PLN
1
14
date d'expiration
2029-06-30
5903895630152 5903895630152 Graal
Graal Graal Paprykarz szczeciński Graal Graal Paprykarz szczeciński
Graal Graal Paprykarz szczeciński
4 5
4.5 4 Graal Graal Paprykarz szczeciński
date d'expiration 2029-06-30
5903895633740 5903895633740 Graal
Graal Graal Salatino Tuńczyk Graal Graal Salatino Tuńczyk
z kuskusem 160 g
74,94zł/kg

prix: 11,99 zł

PLN
1
6
date d'expiration
2028-04-30
5903895011234 5903895011234 Graal
Graal Graal Sałatka z makrelą Graal Graal Sałatka z makrelą
pikantna 300 g
21,40zł/kg

prix: 6,42 zł

PLN
1
8
Graal Graal Sałatka z makrelą
5 5
5 1 Graal Graal Sałatka z makrelą
date d'expiration 2029-07-31
5903895010114 5903895010114 Graal
Graal Graal Śledź w sosie Graal Graal Śledź w sosie
pomidorowym 170 g
43,06zł/kg

prix: 7,32 zł

PLN
1
15
Graal Graal Śledź w sosie
5 5
5 3 Graal Graal Śledź w sosie
date d'expiration 2029-05-30
5901489127538 5901489127538 King Oscar
King Oscar King Oscar Filety King Oscar King Oscar Filety
z makreli 110 g
63,55zł/kg

prix: 6,99 zł

PLN
1
60
date d'expiration
2029-03-30
5901489127545 5901489127545 King Oscar
King Oscar King Oscar Filety King Oscar King Oscar Filety
z makreli 110 g
63,55zł/kg

prix: 6,99 zł

PLN
1
38
date d'expiration
2029-06-30
5901489037479 5901489037479 King Oscar
King Oscar King Oscar Filety King Oscar King Oscar Filety
z makreli 160 g
49,94zł/kg

prix: 7,99 zł

PLN
1
12
date d'expiration
2028-12-30
5901489037448 5901489037448 King Oscar
King Oscar King Oscar Filety King Oscar King Oscar Filety
z makreli 160 g
49,94zł/kg

prix: 7,99 zł

PLN
1
30
King Oscar King Oscar Filety
5 5
5 1 King Oscar King Oscar Filety
date d'expiration 2029-05-30
5901489037462 5901489037462 King Oscar
King Oscar King Oscar Filety King Oscar King Oscar Filety
z makreli 160 g
49,94zł/kg

prix: 7,99 zł

PLN
1
35
King Oscar King Oscar Filety
5 5
5 1 King Oscar King Oscar Filety
date d'expiration 2028-10-30
5901489037721 5901489037721 King Oscar
King Oscar King Oscar Filety King Oscar King Oscar Filety
z makreli w oleju 160 g
50,75zł/kg

prix: 8,12 zł

PLN
1
8
King Oscar King Oscar Filety
5 5
5 1 King Oscar King Oscar Filety
date d'expiration 2029-05-30
5901489037707 5901489037707 King Oscar
King Oscar King Oscar Filety King Oscar King Oscar Filety
z makreli 160 g
49,94zł/kg

prix: 7,99 zł

PLN
1
56
date d'expiration
2029-04-30
5901489037608 5901489037608 King Oscar
King Oscar King Oscar Filety King Oscar King Oscar Filety
z makreli w sosie 160 g
49,94zł/kg

prix: 7,99 zł

PLN
1
16
date d'expiration
2029-06-30
5901489037691 5901489037691 King Oscar
King Oscar King Oscar Filety King Oscar King Oscar Filety
z z makreli 160 g
50,75zł/kg

prix: 8,12 zł

PLN
1
28
date d'expiration
2029-05-30
5901489037578 5901489037578 King Oscar
King Oscar King Oscar Filety King Oscar King Oscar Filety
śledziowe w sosie 160 g
39,94zł/kg

prix: 6,39 zł

PLN
1
24
King Oscar King Oscar Filety
5 5
5 2 King Oscar King Oscar Filety
date d'expiration 2029-07-30
5901489082219 5901489082219 King Oscar
King Oscar King Oscar Filety King Oscar King Oscar Filety
śledziowe w sosie 160 g
39,94zł/kg

prix: 6,39 zł

PLN
1
10
date d'expiration
2028-11-30
5901489037561 5901489037561 King Oscar
King Oscar King Oscar Filety King Oscar King Oscar Filety
śledziowe w sosie 160 g
39,94zł/kg

prix: 6,39 zł

PLN
1
19
date d'expiration
2028-08-30
5901489087047 5901489087047 King Oscar
King Oscar King Oscar Pasta King Oscar King Oscar Pasta
i z kawioru 100 g
89,90zł/kg

prix: 8,99 zł

PLN
1
5
date d'expiration
2031-03-17
5901489088198 5901489088198 King Oscar
King Oscar King Oscar Pasta King Oscar King Oscar Pasta
i z kawioru 100 g
98,70zł/kg

prix: 9,87 zł

PLN
1
4
date d'expiration
2030-01-24
5901489223018 5901489223018 King Oscar
King Oscar King Oscar Sałatka King Oscar King Oscar Sałatka
gotowa 220 g
45,41zł/kg

prix: 9,99 zł

PLN
1
16
King Oscar King Oscar Sałatka
5 5
5 2 King Oscar King Oscar Sałatka
date d'expiration 2028-12-30
5901489108506 5901489108506 King Oscar
King Oscar King Oscar Sałatka King Oscar King Oscar Sałatka
i z makaronem 220 g
45,41zł/kg

prix: 9,99 zł

PLN
1
19
date d'expiration
2028-11-30
5901489108513 5901489108513 King Oscar
King Oscar King Oscar Sałatka King Oscar King Oscar Sałatka
i z makaronem 220 g
45,41zł/kg

prix: 9,99 zł

PLN
1
11
date d'expiration
2028-11-30
5901489108568 5901489108568 King Oscar
King Oscar King Oscar Sałatka King Oscar King Oscar Sałatka
z tuńczykiem 18% 220 g
45,41zł/kg

prix: 9,99 zł

PLN
1
22
date d'expiration
2029-03-30
5901489037677 5901489037677 King Oscar
King Oscar King Oscar Szproty King Oscar King Oscar Szproty
w sosie 160 kg

prix: 5,54 zł

PLN
1
76
King Oscar King Oscar Szproty
5 5
5 1 King Oscar King Oscar Szproty
date d'expiration 2029-05-30
5901489082172 5901489082172 King Oscar
King Oscar King Oscar Szproty King Oscar King Oscar Szproty
w sosie 160 g
34,63zł/kg

prix: 5,54 zł

PLN
1
47
King Oscar King Oscar Szproty
5 5
5 1 King Oscar King Oscar Szproty
date d'expiration 2029-05-30
5901489082233 5901489082233 King Oscar
King Oscar King Oscar Szproty King Oscar King Oscar Szproty
wędzone w oleju 160 g
46,81zł/kg

prix: 7,49 zł

PLN
1
4
date d'expiration
2028-10-10
5901489127576 5901489127576 King Oscar
King Oscar King Oscar Tuna Hop ! King Oscar King Oscar Tuna Hop !
Tuńczyk 110 g
84,73zł/kg

prix: 9,32 zł

PLN
1
8
date d'expiration
2027-08-28
5901489127583 5901489127583 King Oscar
King Oscar King Oscar Tuna Hop ! King Oscar King Oscar Tuna Hop !
Tuńczyk 200 g
55,85zł/kg

prix: 11,17 zł

PLN
1
13
date d'expiration
2027-08-27
5901489088310 5901489088310 King Oscar
King Oscar King Oscar Tuńczyk King Oscar King Oscar Tuńczyk
jednolity 170 g
45,82zł/kg

prix: 7,79 zł

PLN
1
35
date d'expiration
2028-11-21
5901489088303 5901489088303 King Oscar
King Oscar King Oscar Tuńczyk King Oscar King Oscar Tuńczyk
w jednolity 170 g
45,76zł/kg

prix: 7,78 zł

PLN
1
33
date d'expiration
2030-11-22
5701145297007 5701145297007 Laguna
Laguna Laguna tuńczyk kawałki Laguna Laguna tuńczyk kawałki
w oleju 170 g
39,59zł/kg

prix: 6,73 zł

PLN
1
65
Laguna Laguna tuńczyk kawałki
5 5
5 2 Laguna Laguna tuńczyk kawałki
date d'expiration 2029-04-05
5701145296000 5701145296000 Laguna
Laguna Laguna tuńczyk kawałki Laguna Laguna tuńczyk kawałki
w sosie 170 g
38,71zł/kg

prix: 6,58 zł

PLN
1
92
Laguna Laguna tuńczyk kawałki
4 5
4.5 5 Laguna Laguna tuńczyk kawałki
date d'expiration 2030-05-08
8412439286726 8412439286726 Pan do Mar
Pan do Mar M. Mar Maquereau BIO Pan do Mar M. Mar Maquereau BIO
huile d'olive 220 g
173,50zł/kg

prix: 38,17 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2032-07-09
8412439286740 8412439286740 Pan do Mar
Pan do Mar M. Mar thon en sauce Pan do Mar M. Mar thon en sauce
220 g
146,77zł/kg

prix: 32,29 zł

PLN
1
2
date d'expiration
2029-11-16
5902693180555 5902693180555 MK
MK MK Szproty smażone MK MK Szproty smażone
date d'expiration
2028-04-14
5902693180210 5902693180210 MK
MK MK Szproty wędzone w oleju MK MK Szproty wędzone w oleju
160 g
59,44zł/kg

prix: 9,51 zł

PLN
1
24
MK MK Szproty wędzone w oleju
5 5
5 6 MK MK Szproty wędzone w oleju
date d'expiration 2029-02-06
5902693180234 5902693180234 MK
MK MK Szproty wędzone w sosie MK MK Szproty wędzone w sosie
250 g
53,40zł/kg

prix: 13,35 zł

PLN
1
12
MK MK Szproty wędzone w sosie
5 5
5 1 MK MK Szproty wędzone w sosie
date d'expiration 2029-06-30
5901069003412 5901069003412 Łosoś Ustka
Łosoś Ustka Mazury Fish Szczupak Łosoś Ustka Mazury Fish Szczupak
w oliwie 110 g
83,36zł/kg

prix: 9,17 zł

PLN
1
6
date d'expiration
2027-11-30
5901069003429 5901069003429 Łosoś Ustka
Łosoś Ustka Mazury Fish Szczupak Łosoś Ustka Mazury Fish Szczupak
w sosie 110 g
83,36zł/kg

prix: 9,17 zł

PLN
1
9
date d'expiration
2027-11-30
8412439285064 8412439285064 Pan do Mar
Pan do Mar Pan do Mar Omułki Pan do Mar Pan do Mar Omułki
marynowane BIO 120 g
195,33zł/kg

prix: 23,44 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2029-10-01
8412439286702 8412439286702 Pan do Mar
Pan do Mar Pan do Mar Tuńczyk Pan do Mar Pan do Mar Tuńczyk
biały w BIO 220 g
178,27zł/kg

prix: 39,22 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2032-03-03
8412439285040 8412439285040 Pan do Mar
Pan do Mar Pan do Mar Tuńczyk Pan do Mar Pan do Mar Tuńczyk
z w BIO oliwie 120 g
147,58zł/kg

prix: 17,71 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2031-11-18
5901069005560 5901069005560 Pirat
Pirat Pirat Filety z makreli Pirat Pirat Filety z makreli
w oleju 160 g
35,25zł/kg

prix: 5,64 zł

PLN
1
157
date d'expiration
2028-11-30
5901069005553 5901069005553 Pirat
Pirat Pirat Filety śledziowe Pirat Pirat Filety śledziowe
w sosie 160 g
31,19zł/kg

prix: 4,99 zł

PLN
1
106
Pirat Pirat Filety śledziowe
5 5
5 2 Pirat Pirat Filety śledziowe
date d'expiration 2028-04-30
5901069005539 5901069005539 Pirat
Pirat Pirat Szprot w oleju Winter Pirat Pirat Szprot w oleju Winter
sprats 160 g
36,38zł/kg

prix: 5,82 zł

PLN
1
16
date d'expiration
2029-05-30
5901069005508 5901069005508 Pirat
Pirat Pirat Szprot w sosie Pirat Pirat Szprot w sosie
pomidorowym 160 g
27,56zł/kg

prix: 4,41 zł

PLN
1
85
Pirat Pirat Szprot w sosie
5 5
5 3 Pirat Pirat Szprot w sosie
date d'expiration 2028-10-30
5901069005515 5901069005515 Pirat
Pirat Pirat Śledź w sosie Pirat Pirat Śledź w sosie
pomidorowym 160 g
31,19zł/kg

prix: 4,99 zł

PLN
1
11
Pirat Pirat Śledź w sosie
5 5
5 1 Pirat Pirat Śledź w sosie
date d'expiration 2028-04-30
8004030860001 8004030860001
RIO MARE INSALATISSIME SAŁATKA RIO MARE INSALATISSIME SAŁATKA
160 g
90,31zł/kg

prix: 14,45 zł

PLN
1
1
RIO MARE INSALATISSIME SAŁATKA
4 5
4 1 RIO MARE INSALATISSIME SAŁATKA
date d'expiration 2029-02-17
8004030026018 8004030026018
RIO MARE Insalatissime SALADE RIO MARE Insalatissime SALADE
mexicaine 160 g
90,31zł/kg

prix: 14,45 zł

PLN
1
2
RIO MARE Insalatissime SALADE
4 5
4 1 RIO MARE Insalatissime SALADE
date d'expiration 2029-05-07
8004030022010 8004030022010 Rio Mare
Rio Mare Rio Mare Insalatissime Rio Mare Rio Mare Insalatissime
Sałatka 160 g
90,31zł/kg

prix: 14,45 zł

PLN
1
4
Rio Mare Rio Mare Insalatissime
5 5
5 2 Rio Mare Rio Mare Insalatissime
date d'expiration 2029-02-12
4012839677465 4012839677465
Rugen Fisch Smażony filet Rugen Fisch Smażony filet
200 g
71,80zł/kg

prix: 14,36 zł

PLN
1
3
Rugen Fisch Smażony filet
5 5
5 1 Rugen Fisch Smażony filet
date d'expiration 2026-12-31
5908261501531 5908261501531
Ryby Z Serca Natury Karp Ryby Z Serca Natury Karp
w 165 g
187,21zł/kg

prix: 30,89 zł

PLN
1
2
date d'expiration
2028-03-25
8412439285002 8412439285002 Pan do Mar
Pan do Mar SARDINES Le BIO HUILE Pan do Mar SARDINES Le BIO HUILE
D'HUILE D'OLIVE 120g - PAN DE MAR 120 g
127,58zł/kg

prix: 15,31 zł

PLN
1
4
Pan do Mar SARDINES Le BIO HUILE
4 5
4.5 2 Pan do Mar SARDINES Le BIO HUILE
date d'expiration 2032-07-22
5901069000763 5901069000763 Łosoś Ustka
Łosoś Ustka Sauce Filets de Łosoś Ustka Sauce Filets de
harengs à la tomate 180 g
33,28zł/kg

prix: 5,99 zł

PLN
1
12
Łosoś Ustka Sauce Filets de
5 5
5 6 Łosoś Ustka Sauce Filets de
date d'expiration 2028-11-30
4013712575038 4013712575038
Sywan Śledź msc filety w BIO Sywan Śledź msc filety w BIO
sosie 200 g
62,40zł/kg

prix: 12,48 zł

PLN
1
4
Sywan Śledź msc filety w BIO
5 5
5 1 Sywan Śledź msc filety w BIO
date d'expiration 2030-07-11
4013712573065 4013712573065
Sywan Śledź msc filety w BIO Sywan Śledź msc filety w BIO
sosie 200 g
62,40zł/kg

prix: 12,48 zł

PLN
1
1
Sywan Śledź msc filety w BIO
5 5
5 1 Sywan Śledź msc filety w BIO
date d'expiration 2030-07-10
8412439285309 8412439285309 Pan do Mar
Pan do Mar THON L' 120g d'huile de Pan do Mar THON L' 120g d'huile de
tournesol BIO - PAN DE M 120 g
130,75zł/kg

prix: 15,69 zł

PLN
1
2
date d'expiration
2031-05-07
8412439285101 8412439285101 Pan do Mar
Pan do Mar Thon au naturel 120g Pan do Mar Thon au naturel 120g
- PAN DE MAR 120 g
117,58zł/kg

prix: 14,11 zł

PLN
1
2
Pan do Mar Thon au naturel 120g
5 5
5 1 Pan do Mar Thon au naturel 120g
date d'expiration 2029-12-01
8412439285033 8412439285033 Pan do Mar
Pan do Mar calmars dans l'huile Pan do Mar calmars dans l'huile
d'olive bio 120 g
160,33zł/kg

prix: 19,24 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2032-04-14
80040446 Rio Mare
Rio Mare morceaux de thon dans Rio Mare morceaux de thon dans
leur jus 160 g
93,69zł/kg

prix: 14,99 zł

PLN
1
2
Rio Mare morceaux de thon dans
5 5
5 2 Rio Mare morceaux de thon dans
date d'expiration 2028-12-31
8004030044005 8004030044005 Rio Mare
Rio Mare morceaux de thon à Rio Mare morceaux de thon à
l'huile d' olive 160 g
98,19zł/kg

prix: 15,71 zł

PLN
1
3
Rio Mare morceaux de thon à
5 5
5 4 Rio Mare morceaux de thon à
date d'expiration 2030-12-31
5901069000381 5901069000381 Łosoś Ustka
Łosoś Ustka morceaux de thon à Łosoś Ustka morceaux de thon à
l'huile 185 g
34,81zł/kg

prix: 6,44 zł

PLN
1
2
date d'expiration
2030-07-31
5903895010169 5903895010169 Graal
Graal sprat à la sauce tomate Graal sprat à la sauce tomate
170 g
41,12zł/kg

prix: 6,99 zł

PLN
1
15
Graal sprat à la sauce tomate
4 5
4 6 Graal sprat à la sauce tomate
date d'expiration 2029-03-31
5901069000756 5901069000756 Łosoś Ustka
Łosoś Ustka sprat à la sauce Łosoś Ustka sprat à la sauce
tomate 180 g
31,00zł/kg

prix: 5,58 zł

PLN
1
19
Łosoś Ustka sprat à la sauce
5 5
5 3 Łosoś Ustka sprat à la sauce
date d'expiration 2029-07-30
5901069001104 5901069001104 Łosoś Ustka
Łosoś Ustka sprats dans les Łosoś Ustka sprats dans les
diamants de pétrole 180 g
33,28zł/kg

prix: 5,99 zł

PLN
1
5
date d'expiration
2029-03-30
5901069000442 5901069000442 Łosoś Ustka
Łosoś Ustka sprats fumés à Łosoś Ustka sprats fumés à
l'huile 170 g
39,53zł/kg

prix: 6,72 zł

PLN
1
24
date d'expiration
2029-07-30
8412439285330 8412439285330 Pan do Mar
Pan do Mar thon à l'huile d'olive Pan do Mar thon à l'huile d'olive
bio 120 g
138,08zł/kg

prix: 16,57 zł

PLN
1
2
Pan do Mar thon à l'huile d'olive
5 5
5 1 Pan do Mar thon à l'huile d'olive
date d'expiration 2031-12-09
5901069001685 5901069001685 Łosoś Ustka
Łosoś Ustka Łosoś Ustka Łosoś Ustka Łosoś Ustka
AppetiTuna Sałatka 160 g
58,38zł/kg

prix: 9,34 zł

PLN
1
13
date d'expiration
2029-06-30
5901069001654 5901069001654 Łosoś Ustka
Łosoś Ustka Łosoś Ustka Łosoś Ustka Łosoś Ustka
Appetituna Sałatka 160 g
58,00zł/kg

prix: 9,28 zł

PLN
1
10
Łosoś Ustka Łosoś Ustka
5 5
5 1 Łosoś Ustka Łosoś Ustka
date d'expiration 2029-05-30
5901069001678 5901069001678 Łosoś Ustka
Łosoś Ustka Łosoś Ustka Łosoś Ustka Łosoś Ustka
Appetituna Sałatka 160 g
58,38zł/kg

prix: 9,34 zł

PLN
1
12
date d'expiration
2029-07-30
5901069005300 5901069005300 Łosoś Ustka
Łosoś Ustka Łosoś Ustka Łosoś Ustka Łosoś Ustka
Paprykarz szczeciński 270 g
24,33zł/kg

prix: 6,57 zł

PLN
1
72
Łosoś Ustka Łosoś Ustka
5 5
5 1 Łosoś Ustka Łosoś Ustka
date d'expiration 2029-07-30
5901069005454 5901069005454 Łosoś Ustka
Łosoś Ustka Łosoś Ustka Łosoś Ustka Łosoś Ustka
Pulpeciki rybne w sosie 300 g
21,33zł/kg

prix: 6,40 zł

PLN
1
12
date d'expiration
2027-07-30
5901069005430 5901069005430 Łosoś Ustka
Łosoś Ustka Łosoś Ustka Łosoś Ustka Łosoś Ustka
Pulpeciki rybne w sosie 300 g
21,47zł/kg

prix: 6,44 zł

PLN
1
8
date d'expiration
2027-11-30
5901069005423 5901069005423 Łosoś Ustka
Łosoś Ustka Łosoś Ustka Łosoś Ustka Łosoś Ustka
Pulpeciki rybne w sosie 300 g
21,33zł/kg

prix: 6,40 zł

PLN
1
6
date d'expiration
2027-11-30
5901069000534 5901069000534 Łosoś Ustka
Łosoś Ustka Łosoś Ustka Łosoś Ustka Łosoś Ustka
Sardynki w oleju 125 g
49,20zł/kg

prix: 6,15 zł

PLN
1
9
date d'expiration
2029-12-31
5901069001753 5901069001753 Łosoś Ustka
Łosoś Ustka Łosoś Ustka Łosoś Ustka Łosoś Ustka
Sałatka Marokańska 160 g
58,38zł/kg

prix: 9,34 zł

PLN
1
1
Łosoś Ustka Łosoś Ustka
0 5
1 1 Łosoś Ustka Łosoś Ustka
date d'expiration 2029-07-30
5901069001746 5901069001746 Łosoś Ustka
Łosoś Ustka Łosoś Ustka Łosoś Ustka Łosoś Ustka
Sałatka indyjska 160 g
58,31zł/kg

prix: 9,33 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2029-05-30
5901069001043 5901069001043 Łosoś Ustka
Łosoś Ustka Łosoś Ustka Łosoś Ustka Łosoś Ustka
Sałatka pikantna 135 g
25,85zł/kg

prix: 3,49 zł

PLN
1
58
Łosoś Ustka Łosoś Ustka
5 5
5 1 Łosoś Ustka Łosoś Ustka
date d'expiration 2027-11-30
5901069000299 5901069000299 Łosoś Ustka
Łosoś Ustka Łosoś Ustka Łosoś Ustka Łosoś Ustka
Sałatka pikantna 170 g
27,24zł/kg

prix: 4,63 zł

PLN
1
7
date d'expiration
2029-05-30
5901069000282 5901069000282 Łosoś Ustka
Łosoś Ustka Łosoś Ustka Łosoś Ustka Łosoś Ustka
Sałatka pikantna 170 g
27,65zł/kg

prix: 4,70 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2029-06-30
5901069001661 5901069001661 Łosoś Ustka
Łosoś Ustka Łosoś Ustka Łosoś Ustka Łosoś Ustka
Sałatka z tuńczykiem 160 g
55,50zł/kg

prix: 8,88 zł

PLN
1
5
date d'expiration
2029-05-30
5901069001890 5901069001890 Łosoś Ustka
Łosoś Ustka Łosoś Ustka Sum Łosoś Ustka Łosoś Ustka Sum
po japońsku 110 g
78,45zł/kg

prix: 8,63 zł

PLN
1
12
date d'expiration
2029-05-30
5901069001883 5901069001883 Łosoś Ustka
Łosoś Ustka Łosoś Ustka Sum Łosoś Ustka Łosoś Ustka Sum
w sosie barbecue 110 g
77,73zł/kg

prix: 8,55 zł

PLN
1
8
date d'expiration
2027-04-30
5901069000084 5901069000084 Łosoś Ustka
Łosoś Ustka Łosoś Ustka Szprot Łosoś Ustka Łosoś Ustka Szprot
w sosie 175 g
34,23zł/kg

prix: 5,99 zł

PLN
1
13
date d'expiration
2029-07-30
5901069001968 5901069001968 Łosoś Ustka
Łosoś Ustka Łosoś Ustka Szprot Łosoś Ustka Łosoś Ustka Szprot
podwędzany 110 g
51,64zł/kg

prix: 5,68 zł

PLN
1
4
date d'expiration
2029-07-30
5901069005218 5901069005218 Łosoś Ustka
Łosoś Ustka Łosoś Ustka Szprot Łosoś Ustka Łosoś Ustka Szprot
podwędzany 250 g
43,96zł/kg

prix: 10,99 zł

PLN
1
19
date d'expiration
2029-04-30
5901069001531 5901069001531 Łosoś Ustka
Łosoś Ustka Łosoś Ustka Łosoś Ustka Łosoś Ustka
w Wątróbki rybne 115 g
73,83zł/kg

prix: 8,49 zł

PLN
1
105
Łosoś Ustka Łosoś Ustka
5 5
5 1 Łosoś Ustka Łosoś Ustka
date d'expiration 2029-12-31
5901069001265 5901069001265 Łosoś Ustka
Łosoś Ustka Łosoś Ustka Łosoś Ustka Łosoś Ustka
Łosoś po królewsku 110 g
67,64zł/kg

prix: 7,44 zł

PLN
1
3
date d'expiration
2029-05-30
5901069001289 5901069001289 Łosoś Ustka
Łosoś Ustka Łosoś Ustka Łosoś Ustka Łosoś Ustka
Łosoś w oleju 110 g
67,64zł/kg

prix: 7,44 zł

PLN
1
8
date d'expiration
2029-05-30
5901069001296 5901069001296 Łosoś Ustka
Łosoś Ustka Łosoś Ustka Łosoś Ustka Łosoś Ustka
Łosoś w oleju 110 g
67,64zł/kg

prix: 7,44 zł

PLN
1
12
date d'expiration
2029-07-30
5901069001029 5901069001029 Łosoś Ustka
Łosoś Ustka Łosoś Ustka Łosoś Ustka Łosoś Ustka
Łosoś w sosie 110 g
67,64zł/kg

prix: 7,44 zł

PLN
1
9
date d'expiration
2028-11-30
5901069001241 5901069001241 Łosoś Ustka
Łosoś Ustka Łosoś Ustka Łosoś Ustka Łosoś Ustka
Łosoś w sosie słodkie 110 g
67,64zł/kg

prix: 7,44 zł

PLN
1
8
date d'expiration
2029-06-30
5901069000916 5901069000916 Łosoś Ustka
Łosoś Ustka Łosoś Ustka Łosoś Ustka Łosoś Ustka
Śledź po gdańsku 170 g
35,24zł/kg

prix: 5,99 zł

PLN
1
26
date d'expiration
2029-06-30
5901069001012 5901069001012 Łosoś Ustka
Łosoś Ustka Łosoś Ustka Łosoś Ustka Łosoś Ustka
śledź w sosie 175 g
33,49zł/kg

prix: 5,86 zł

PLN
1
3
Łosoś Ustka Łosoś Ustka
5 5
5 1 Łosoś Ustka Łosoś Ustka
date d'expiration 2029-03-30
5901069001074 5901069001074 Łosoś Ustka
Łosoś Ustka Łosoś ustka Łosoś Ustka Łosoś ustka
Sałatka pikantna 135 g
29,56zł/kg

prix: 3,99 zł

PLN
1
16
Łosoś Ustka Łosoś ustka
5 5
5 5 Łosoś Ustka Łosoś ustka
date d'expiration 2028-07-30
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5