MK Produkt nie zawiera GMO.
masa netto

masa netto

240 g

data przydatności

date d'expiration:

2028-04-14

pojemność

cena za kilogram

26,58 zł / kg

kraj

Pays d'origine

Łotwa

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5902693180555

5902693180555

prix: 6,38 zł

6.38 PLN 2028-04-14 NewCondition

Ryba - szprot (Sprattus sprattus - smażony bez głów) 70% (dziko złowiony za pomocą włoku pelagicznego w Morzu Bałtyckim, strefa połowu: FAO 27IIId), sos pomidorowy (woda, koncentrat pomidorowy, cukier, mąka pszenna, sól, sproszkowana cebula, regulator kwasowości - kwas octowy, przyprawy).


Wartości odżywcze (%)w 100 g produktu:
Wartość energetyczna 867 kJ / 208 kcal
Tłuszcz 14 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone 1,8 g
Węglowodany 12,4 g
w tym cukry 10,7 g
Białko 8,1 g
Sól 1,42 g
Kwasy tłuszczowe Omega 31,8 g

Ryba : Zawiera
Pszenica : Zawiera
Produkt nie zawiera GMO.
Caractéristiques:bez głów
marque:MK
Nom du produit réglementé par la loi:Szproty smażone w sosie pomidorowym. Produkt rybny sterylizowany.
Conservation:Przechowywać w temperaturze od 0°C do +25°C. Po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu 24 godzin.
Type d'emballage:Puszka
Pays d'origine:Łotwa
Adresse du producteur:
Adresse de retour:
Łosoś Ustka Sauce Filets de Łosoś Ustka Sauce Filets de
harengs à la tomate 180 g
33,28zł/kg

prix: 5,99 zł

PLN
1
12
date d'expiration 2028-11-30
Łosoś Ustka sprat à la sauce Łosoś Ustka sprat à la sauce
tomate 180 g
31,00zł/kg

prix: 5,58 zł

PLN
1
19
date d'expiration 2029-07-30
Łosoś Ustka Filets de maquereaux Łosoś Ustka Filets de maquereaux
à la sauce tomate 180 g
40,39zł/kg

prix: 7,27 zł

PLN
1
13
date d'expiration 2029-06-30
Pan do Mar Filets de maquereaux à Pan do Mar Filets de maquereaux à
la sauce tomate bio 120 g
166,58zł/kg

prix: 19,99 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2030-07-20
Graal sprat à la sauce tomate Graal sprat à la sauce tomate
170 g
41,12zł/kg

prix: 6,99 zł

PLN
1
15
date d'expiration 2029-03-31
Pan do Mar SARDINES Le BIO HUILE Pan do Mar SARDINES Le BIO HUILE
D'HUILE D'OLIVE 120g - PAN DE MAR 120 g
127,58zł/kg

prix: 15,31 zł

PLN
1
4
date d'expiration 2032-07-22
Graal Graal Maquereau à la sauce Graal Graal Maquereau à la sauce
tomate 300 g
53,30zł/kg

prix: 15,99 zł

PLN
1
14
date d'expiration
2029-06-30
Graal Graal Byczki à la sauce Graal Graal Byczki à la sauce
date d'expiration 2029-07-30
MK MK Szproty wędzone w oleju MK MK Szproty wędzone w oleju
160 g
59,44zł/kg

prix: 9,51 zł

PLN
1
24
date d'expiration 2029-02-06
MK MK Szproty wędzone w oleju MK MK Szproty wędzone w oleju
250 g
54,56zł/kg

prix: 13,64 zł

PLN
1
36
date d'expiration 2030-06-09
MK MK Szproty wędzone w sosie MK MK Szproty wędzone w sosie
250 g
53,40zł/kg

prix: 13,35 zł

PLN
1
12
date d'expiration 2029-06-30
MK MK Brzoskwinie połówki MK MK Brzoskwinie połówki
820 g
9,74zł/kg

prix: 7,99 zł

PLN
1
12
date d'expiration 2029-12-31
MK MK Ananas plastry MK MK Ananas plastry
565 g
12,71zł/kg

prix: 7,18 zł

PLN
1
19
date d'expiration 2028-04-26
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5