MK
51
masa netto

masa netto

820 g

data przydatności

date d'expiration:

2029-12-31

pojemność

cena za kilogram

9,74 zł / kg

kraj

Pays d'origine

Grecja

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5902693180296

5902693180296

prix: 7,99 zł

acheter 12 szt. pour 7.87 zł/szt
7.99 PLN 2029-12-31 NewCondition
brzoskwinie, woda, cukier, syrop glukozowo-fruktozowy, regulator kwasowości - kwas cytrynowy
Wartości odżywcze (%)w 100 g produktu:
Wartość energetyczna 251 kJ / 59 kcal
Tłuszcz <0,5 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone 0 g
Węglowodany 14 g
w tym cukry 14 g
Białko <0,5 g
Sól <0,01 g

Dobra Marka 2016 - Jakość, Zaufanie, Renoma
marque:MK
Nom du produit réglementé par la loi:Brzoskwinie połówki w lekkim syropie - produkt pasteryzowany.
Autres informations:850 ml
Conservation:Przechowywać w suchym miejscu w temp. 5 do 30 °C Po otwarciu przełożyć do niemetalowego naczynia i przechowywać w lodówce do 3 dni.
Type d'emballage:Puszka konserwowa
Pays d'origine:Grecja
Adresse du producteur:Wyprodukowano dla: KONSHURT Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. ul. Korfantego 26 42-202 Częstochowa
Adresse de retour:
Comment ajouter un avis ?

Comment ajouter un avis?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    Amaizin Les tranches d'ananas DE Amaizin Les tranches d'ananas DE
    BIO 400 g - Amaizin 400 g
    43,90zł/kg

    prix: 17,56 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration 2027-08-26
    Sandra litchis au sirop , sans Sandra litchis au sirop , sans
    conservateurs 565 g
    18,27zł/kg

    prix: 10,32 zł

    PLN
    1
    5
    date d'expiration
    2028-06-15
    PRIX RÉDUIT -10%
    Sandra Sandra mandarynki w syropie Sandra Sandra mandarynki w syropie
    312 g
    23,65zł/kg

    prix: 7,38 zł

    PLN
    1
    11
    date d'expiration 2026-12-31
    Rolnik Rolnik Wiśnie drylowane Rolnik Rolnik Wiśnie drylowane
    720 ml
    24,99zł/l

    prix: 17,99 zł

    PLN
    1
    5
    date d'expiration 2029-12-31
    Batom citron Batom au gingembre Batom citron Batom au gingembre
    dans le sirop BIO 220 g
    72,68zł/kg

    prix: 15,99 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration
    2027-02-05
    MK MK Ananas plastry MK MK Ananas plastry
    565 g
    12,71zł/kg

    prix: 7,18 zł

    PLN
    1
    19
    date d'expiration 2028-04-26
    Aarts Aarts Brzoskwinie plastry Aarts Aarts Brzoskwinie plastry
    w lekkim 350 g
    47,31zł/kg

    prix: 16,56 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration 2029-12-01
    Helcom Helcom Ananas kawałki Helcom Helcom Ananas kawałki
    w lekkim 565 g
    12,96zł/kg

    prix: 7,32 zł

    PLN
    1
    94
    date d'expiration
    2027-06-30
    MK MK Szproty wędzone w oleju MK MK Szproty wędzone w oleju
    160 g
    59,44zł/kg

    prix: 9,51 zł

    PLN
    1
    24
    date d'expiration 2029-02-06
    MK MK Szproty wędzone w oleju MK MK Szproty wędzone w oleju
    250 g
    54,56zł/kg

    prix: 13,64 zł

    PLN
    1
    36
    date d'expiration 2030-06-09
    MK MK Szproty smażone MK MK Szproty smażone
    date d'expiration
    2028-04-14
    MK MK Szproty wędzone w sosie MK MK Szproty wędzone w sosie
    250 g
    53,40zł/kg

    prix: 13,35 zł

    PLN
    1
    12
    date d'expiration 2029-06-30
    Panier dachat
    zwiń koszyk
    livraison 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5