Rolnik
48
pojemność netto

pojemność netto

720 ml

data przydatności

date d'expiration:

2029-12-31

pojemność

cena za litr

24,99 zł / l

ocena

ranking

4.8/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900919013090

5900919013090

prix: 17,99 zł

17.99 PLN 2029-12-31 NewCondition
wiśnie drylowane (51 %), woda, cukier, regulator kwasowości: kwas cytrynowy
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza produktu w 100 g
Wartość energetyczna323 kJ
Wartość energetyczna76 kcal
Tłuszcz<0,5 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone<0,1 g
Węglowodany17 g
w tym cukry16 g
Białko0,4 g
Sól0 g

do ciast i deserów
Avertissement de sécurité:Pomimo starannego drylowania podczas produkcji, mogą występować pojedyncze pestki lub ich fragmenty.
marque:Rolnik
Nom du produit réglementé par la loi:Wiśnie drylowane-kompot. Produkt pasteryzowany.
Autres informations:Pojemność opakowania 720 ml
Conservation:Najlepiej spożyć przed: data podana nad etykietą na słoiku lub na wieczku, numer partii podany na krawędzi wieczka. Po otwarciu przechowywać w lodówce, spożyć w ciągu 2 dni.
Type d'emballage:Słoik
Adresse du producteur:
Adresse de retour:
Comment ajouter un avis ?

Comment ajouter un avis?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 8 ocen.




    Amaizin Les tranches d'ananas DE Amaizin Les tranches d'ananas DE
    BIO 400 g - Amaizin 400 g
    43,90zł/kg

    prix: 17,56 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration 2027-08-26
    Sandra litchis au sirop , sans Sandra litchis au sirop , sans
    conservateurs 565 g
    18,27zł/kg

    prix: 10,32 zł

    PLN
    1
    5
    date d'expiration
    2028-06-15
    PRIX RÉDUIT -10%
    Sandra Sandra mandarynki w syropie Sandra Sandra mandarynki w syropie
    312 g
    23,65zł/kg

    prix: 7,38 zł

    PLN
    1
    11
    date d'expiration 2026-12-31
    Batom citron Batom au gingembre Batom citron Batom au gingembre
    dans le sirop BIO 220 g
    72,68zł/kg

    prix: 15,99 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration
    2027-02-05
    MK MK Brzoskwinie połówki MK MK Brzoskwinie połówki
    820 g
    9,74zł/kg

    prix: 7,99 zł

    PLN
    1
    12
    date d'expiration 2029-12-31
    MK MK Ananas plastry MK MK Ananas plastry
    565 g
    12,71zł/kg

    prix: 7,18 zł

    PLN
    1
    19
    date d'expiration 2028-04-26
    Aarts Aarts Brzoskwinie plastry Aarts Aarts Brzoskwinie plastry
    w lekkim 350 g
    47,31zł/kg

    prix: 16,56 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration 2029-12-01
    Helcom Helcom Ananas kawałki Helcom Helcom Ananas kawałki
    w lekkim 565 g
    12,96zł/kg

    prix: 7,32 zł

    PLN
    1
    94
    date d'expiration
    2027-06-30
    Rolnik Mini- maïs prime sur Rolnik Mini- maïs prime sur
    l'épi 314 ml
    37,71zł/l

    prix: 11,84 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration
    2028-02-11
    Rolnik Ensemble agriculteur de Rolnik Ensemble agriculteur de
    Blueberry 314ml

    prix: 11,88 zł

    PLN
    1
    4
    date d'expiration
    2028-02-28
    Rolnik choucroute Rolnik choucroute
    850 g
    8,53zł/kg

    prix: 7,25 zł

    PLN
    1
    6
    date d'expiration 2028-04-11
    Rolnik betteraves râpées Rolnik betteraves râpées
    350 g
    14,26zł/kg

    prix: 4,99 zł

    PLN
    1
    6
    date d'expiration 2028-02-20
    Rolnik poivrons , en conserve Rolnik poivrons , en conserve
    650 g
    14,52zł/kg

    prix: 9,44 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration 2028-02-13
    PRIX RÉDUIT -25%
    Rolnik raifort râpé Rolnik raifort râpé
    date d'expiration 2026-11-10
    Rolnik oseille mariné Rolnik oseille mariné
    315 ml
    17,27zł/l

    prix: 5,44 zł

    PLN
    1
    2
    date d'expiration 2028-06-30
    Panier dachat
    zwiń koszyk
    livraison 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5