poivrons , en conserve

Rolnik
55
Bardzo lubię tą paprykę.poivrons , en conserve
55
polecampoivrons , en conserve
511poivrons , en conserve
poivrons , en conservepoivrons , en conserve
masa netto

masa netto

650 g

data przydatności

date d'expiration:

2028-02-13

pojemność

cena za kilogram

14,52 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900919000151

5900919000151

prix: 9,44 zł

9.44 PLN 2028-02-13 NewCondition
Rolnik poivrons , en conserve Rolnik poivrons , en conserve
650 g
14,95zł/kg

prix: 9,72 zł

PLN
1
6
date d'expiration 2028-08-06
papryka, woda, ocet spirytusowy, cukier, sól, ekstrakty przypraw
Wartości odżywcze (%)w 100 g
Wartość energetyczna165 kJ
Wartość energetyczna39 kcal
Tłuszcz<0,5 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone<0,1 g
Węglowodany7,3 g
w tym cukry7,3 g
Białko0,8 g
Sól0,72 g

Seler : Może zawierać
Gorczyca : Może zawierać
Dwutlenek siarki / siarczyny : Może zawierać
urodzaj smaku, zebrane w szczycie sezonu
marque:Rolnik
Nom du produit réglementé par la loi:Papryka marynowana. Produkt pasteryzowany.
Autres informations:Pojemność opakowania: 720 ml
Conservation:Najlepiej spożyć przed: data i numer partii podane nad etykietą lub na wieczku. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Po otwarciu przechowywać w lodówce.
Type d'emballage:Słoik
Adresse du producteur:
Adresse de retour:
Comment ajouter un avis ?

Comment ajouter un avis?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 11 ocen.

  • Mariola , 2022-10-03 19:46:55Bardzo lubię tą paprykę.
  • 2020-11-14 02:55:55polecam



Charsznickie Pola Natury Charsznickie Pola Natury
Charsznickie Pola Natury Surówka 650 g
19,09zł/kg

prix: 12,41 zł

PLN
1
11
date d'expiration 2026-11-30
Charsznickie Pola Natury Charsznickie Pola Natury
Charsznicka Kapusta zasmażana 650 g
18,45zł/kg

prix: 11,99 zł

PLN
1
8
date d'expiration
2026-11-15
Rolnik pepperoni mariné au Rolnik pepperoni mariné au
paprika 720 ml
16,03zł/l

prix: 11,54 zł

PLN
1
5
date d'expiration 2027-12-31
Provitus mariné rouge paprika 600 Provitus mariné rouge paprika 600
g 600 g
17,38zł/kg

prix: 10,43 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2028-09-30
Campomar Campomar Nature Papryka Campomar Campomar Nature Papryka
Jalapeno 350 g
34,83zł/kg

prix: 12,19 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2028-04-15
Hektor Hektor Papryka konserwowa Hektor Hektor Papryka konserwowa
900 ml
11,49zł/l

prix: 10,34 zł

PLN
1
8
date d'expiration 2027-10-30
Bonduelle Petits pois en conserve Bonduelle Petits pois en conserve
traditionnelles 400 g
11,68zł/kg

prix: 4,67 zł

PLN
1
13
date d'expiration 2028-06-30
Pudliszki maïs en conserve Pudliszki maïs en conserve
400 g
15,73zł/kg

prix: 6,29 zł

PLN
1
22
date d'expiration 2028-08-21
Rolnik Mini- maïs prime sur Rolnik Mini- maïs prime sur
l'épi 314 ml
37,71zł/l

prix: 11,84 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2028-02-11
Rolnik Ensemble agriculteur de Rolnik Ensemble agriculteur de
Blueberry 314ml

prix: 11,88 zł

PLN
1
4
date d'expiration
2028-02-28
Rolnik choucroute Rolnik choucroute
850 g
8,53zł/kg

prix: 7,25 zł

PLN
1
6
date d'expiration 2028-04-11
Rolnik betteraves râpées Rolnik betteraves râpées
350 g
14,26zł/kg

prix: 4,99 zł

PLN
1
6
date d'expiration 2028-02-20
PRIX RÉDUIT -25%
Rolnik raifort râpé Rolnik raifort râpé
date d'expiration 2026-11-10
Rolnik oseille mariné Rolnik oseille mariné
315 ml
17,27zł/l

prix: 5,44 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2028-06-30
Rolnik tomates séchées dans Rolnik tomates séchées dans
l'huile 280 g
40,64zł/kg

prix: 11,38 zł

PLN
1
3
date d'expiration 2028-06-26
Rolnik pousses de bambou Rolnik pousses de bambou
310 g
34,77zł/kg

prix: 10,78 zł

PLN
1
5
date d'expiration
2028-02-20
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5