pousses de bambou

Rolnik
pousses de bamboupousses de bambou
masa netto

masa netto

310 g

data przydatności

date d'expiration:

2028-02-20

pojemność

cena za kilogram

34,77 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900919002407

5900919002407

prix: 10,78 zł

10.78 PLN 2028-02-20 NewCondition
pędy bambusa, woda, cukier, ocet spirytusowy, sól
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza produktu po odsączeniu zalewy w 100 g:
Wartość energetyczna 114 kJ /27 kcal
Tłuszcz <0,5 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone <0,1 g
Węglowodany 4,6 g
w tym cukry 4,5 g
Białko 1,2 g
Sól 1,1 g

Seler : Może zawierać
Gorczyca : Może zawierać
Dwutlenek siarki / siarczyny : Może zawierać
Rolnik
Nom du produit réglementé par la loi:Pędy bambusa krojone w paski w zalewie octowej. Produkt pasteryzowany.
Conservation:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Po otwarciu przechowywać w lodówce.
Type d'emballage:Słoik
Adresse du producteur:
Adresse de retour:
Hektor Hektor Buraczki wiórki Hektor Hektor Buraczki wiórki
310 g
14,10zł/kg

prix: 4,37 zł

PLN
1
20
date d'expiration 2027-08-30
Bonduelle Petits pois en conserve Bonduelle Petits pois en conserve
traditionnelles 400 g
11,68zł/kg

prix: 4,67 zł

PLN
1
13
date d'expiration 2028-06-30
Pudliszki maïs en conserve Pudliszki maïs en conserve
400 g
15,73zł/kg

prix: 6,29 zł

PLN
1
22
date d'expiration 2028-08-21
Dawtona chips de betterave Dawtona chips de betterave
510 g
11,51zł/kg

prix: 5,87 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2028-03-17
Bonduelle haricots en conserve Bonduelle haricots en conserve
sauce ceyenne rouge 400 g
22,48zł/kg

prix: 8,99 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2029-05-31
Provitus La betterave frit de Provitus La betterave frit de
grand-mère 480 g
14,56zł/kg

prix: 6,99 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2027-01-31
Rolnik Mini- maïs prime sur Rolnik Mini- maïs prime sur
l'épi 314 ml
37,71zł/l

prix: 11,84 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2028-02-11
Rolnik Ensemble agriculteur de Rolnik Ensemble agriculteur de
Blueberry 314ml

prix: 11,88 zł

PLN
1
4
date d'expiration
2028-02-28
Rolnik choucroute Rolnik choucroute
850 g
8,53zł/kg

prix: 7,25 zł

PLN
1
6
date d'expiration 2028-04-11
Rolnik betteraves râpées Rolnik betteraves râpées
350 g
14,26zł/kg

prix: 4,99 zł

PLN
1
6
date d'expiration 2028-02-20
Rolnik poivrons , en conserve Rolnik poivrons , en conserve
650 g
14,52zł/kg

prix: 9,44 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2028-02-13
PRIX RÉDUIT -25%
Rolnik raifort râpé Rolnik raifort râpé
date d'expiration 2026-11-10
Rolnik oseille mariné Rolnik oseille mariné
315 ml
17,27zł/l

prix: 5,44 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2028-06-30
Rolnik tomates séchées dans Rolnik tomates séchées dans
l'huile 280 g
40,64zł/kg

prix: 11,38 zł

PLN
1
3
date d'expiration 2028-06-26
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5