Hektor
53
masa netto

masa netto

310 g

data przydatności

date d'expiration:

2027-08-30

pojemność

cena za kilogram

14,10 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5904747000604

5904747000604

prix: 4,37 zł

acheter 10 szt. pour 4.08 zł/szt
4.37 PLN 2027-08-30 NewCondition

Buraczki ćwikłowe, ocet spirytusowy, sól, cukier, przyprawy.


Comment ajouter un avis ?

Comment ajouter un avis?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 3 ocen.




    Rolnik pousses de bambou Rolnik pousses de bambou
    310 g
    34,77zł/kg

    prix: 10,78 zł

    PLN
    1
    5
    date d'expiration
    2028-02-20
    Bonduelle Petits pois en conserve Bonduelle Petits pois en conserve
    traditionnelles 400 g
    11,68zł/kg

    prix: 4,67 zł

    PLN
    1
    13
    date d'expiration 2028-06-30
    Pudliszki maïs en conserve Pudliszki maïs en conserve
    400 g
    15,73zł/kg

    prix: 6,29 zł

    PLN
    1
    22
    date d'expiration 2028-08-21
    Dawtona chips de betterave Dawtona chips de betterave
    510 g
    11,51zł/kg

    prix: 5,87 zł

    PLN
    1
    2
    date d'expiration 2028-03-17
    Bonduelle haricots en conserve Bonduelle haricots en conserve
    sauce ceyenne rouge 400 g
    22,48zł/kg

    prix: 8,99 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration 2029-05-31
    Provitus La betterave frit de Provitus La betterave frit de
    grand-mère 480 g
    14,56zł/kg

    prix: 6,99 zł

    PLN
    1
    2
    date d'expiration 2027-01-31
    Rolnik Mini- maïs prime sur Rolnik Mini- maïs prime sur
    l'épi 314 ml
    37,71zł/l

    prix: 11,84 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration
    2028-02-11
    Hektor compote de cerises Hektor compote de cerises
    900 g
    15,08zł/kg

    prix: 13,57 zł

    PLN
    1
    14
    date d'expiration 2027-10-30
    Hektor compote de fraises Hektor compote de fraises
    900 g
    11,58zł/kg

    prix: 10,42 zł

    PLN
    1
    6
    date d'expiration 2027-01-30
    Hektor compote de prunes Hektor compote de prunes
    900 g
    9,99zł/kg

    prix: 8,99 zł

    PLN
    1
    4
    date d'expiration 2027-09-30
    Hektor compote de cassis Hektor compote de cassis
    900 g
    16,16zł/kg

    prix: 14,54 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration 2027-04-30
    Hektor groseille compote Hektor groseille compote
    900 g
    12,04zł/kg

    prix: 10,84 zł

    PLN
    1
    14
    date d'expiration 2027-08-30
    Hektor oseille haché Hektor oseille haché
    270 g
    15,48zł/kg

    prix: 4,18 zł

    PLN
    1
    5
    date d'expiration 2027-01-30
    Panier dachat
    zwiń koszyk
    livraison 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5