compote de cerises

Hektor
55
bardzo smacznycompote de cerises
55compote de cerises
compote de cerisescompote de cerises
masa netto

masa netto

900 g

data przydatności

date d'expiration:

2027-10-30

pojemność

cena za kilogram

15,08 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5904747000093

5904747000093

prix: 13,57 zł

acheter 8 szt. pour 13.37 zł/szt
13.57 PLN 2027-10-30 NewCondition

Wiśnie, woda, cukier.


Hektor
Comment ajouter un avis ?

Comment ajouter un avis?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 5 ocen.

  • Anna , 2015-09-12 23:20:08bardzo smaczny



Hektor compote de fraises Hektor compote de fraises
900 g
11,58zł/kg

prix: 10,42 zł

PLN
1
6
date d'expiration 2027-01-30
Hektor compote de prunes Hektor compote de prunes
900 g
9,99zł/kg

prix: 8,99 zł

PLN
1
4
date d'expiration 2027-09-30
Hektor compote de cassis Hektor compote de cassis
900 g
16,16zł/kg

prix: 14,54 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2027-04-30
Hektor groseille compote Hektor groseille compote
900 g
12,04zł/kg

prix: 10,84 zł

PLN
1
14
date d'expiration 2027-08-30
Rolnik Agriculteur cerise compote Rolnik Agriculteur cerise compote
900 g 900 ml
15,13zł/l

prix: 13,62 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2027-12-31
Hektor oseille haché Hektor oseille haché
270 g
15,48zł/kg

prix: 4,18 zł

PLN
1
5
date d'expiration 2027-01-30
Hektor hector processesed Hektor hector processesed
concombres en conserve 900 g
11,10zł/kg

prix: 9,99 zł

PLN
1
15
date d'expiration
2027-10-30
Hektor compote de cerises Hektor compote de cerises
720 ml
14,39zł/l

prix: 10,36 zł

PLN
1
13
date d'expiration 2027-09-30
Hektor Pois et carottes Hektor Hektor Pois et carottes Hektor
890 g
8,98zł/kg

prix: 7,99 zł

PLN
1
19
date d'expiration 2027-05-30
Hektor Pois et carottes Hektor Hektor Pois et carottes Hektor
460 g
13,02zł/kg

prix: 5,99 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2027-05-30
Hektor Hektor purée avec des Hektor Hektor purée avec des
copeaux de concombres marinés 300 g
14,00zł/kg

prix: 4,20 zł

PLN
1
10
date d'expiration 2027-01-30
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5