Hektor purée avec des copeaux de concombres marinés

Hektor
55
gotowe starte ogorki do zupy Hektor purée avec des copeaux de concombres marinés
48Hektor purée avec des copeaux de concombres marinés
Hektor purée avec des copeaux de concombres marinésHektor purée avec des copeaux de concombres marinés
masa netto

masa netto

300 g

data przydatności

date d'expiration:

2027-01-30

pojemność

cena za kilogram

14,00 zł / kg

ocena

ranking

4.8/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5904747000666

5904747000666

prix: 4,20 zł

acheter 10 szt. pour 4.14 zł/szt
4.20 PLN 2027-01-30 NewCondition
Hektor Hektor purée avec des Hektor Hektor purée avec des
copeaux de concombres marinés 300 g
14,70zł/kg

prix: 4,41 zł

PLN
1
3
date d'expiration 2027-10-30

Ogórki kiszone, marchewka, sól, przyprawy smakowe.


Comment ajouter un avis ?

Comment ajouter un avis?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 8 ocen.

  • Anna , 2019-06-10 17:39:06gotowe starte ogorki do zupy



Krakus rouge concentré de bortsch Krakus rouge concentré de bortsch
300 ml
24,67zł/l

prix: 7,40 zł

PLN
1
15
date d'expiration 2027-10-30
Orzeł Polska Orzeł Polska Orzeł Polska Orzeł Polska
Barszcz Czerwony 300 ml
29,97zł/l

prix: 8,99 zł

PLN
1
3
date d'expiration 2027-05-30
Jongga Kimchi classic Jongga Kimchi classic
300 g
39,97zł/kg

prix: 11,99 zł

PLN
1
11
date d'expiration
2026-12-10
Rolnik purée de concombres Rolnik purée de concombres
marinés 315 g
14,57zł/kg

prix: 4,59 zł

PLN
1
7
date d'expiration 2028-06-03
Bio Food Purée de concombre Bio Food Purée de concombre
organique 280 g
27,75zł/kg

prix: 7,77 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2027-05-13
Orzeł Polska Orzeł Polska Orzeł Polska Orzeł Polska
Przecier ogórkowy 280 g
17,82zł/kg

prix: 4,99 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2027-06-30
Charsznickie Pola Natury Charsznickie Pola Natury
BIO
Charsznickie Pola Natury Charsznickie Pola Natury
Charsznickie Pola Natury 800 g
15,15zł/kg

prix: 12,12 zł

PLN
1
7
date d'expiration
2026-11-30
Podravka la mousse de tomate Podravka la mousse de tomate
500 g
8,70zł/kg

prix: 4,35 zł

PLN
1
33
date d'expiration 2029-05-05
Hektor compote de cerises Hektor compote de cerises
900 g
15,08zł/kg

prix: 13,57 zł

PLN
1
14
date d'expiration 2027-10-30
Hektor compote de fraises Hektor compote de fraises
900 g
11,58zł/kg

prix: 10,42 zł

PLN
1
6
date d'expiration 2027-01-30
Hektor compote de prunes Hektor compote de prunes
900 g
9,99zł/kg

prix: 8,99 zł

PLN
1
4
date d'expiration 2027-09-30
Hektor compote de cassis Hektor compote de cassis
900 g
16,16zł/kg

prix: 14,54 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2027-04-30
Hektor groseille compote Hektor groseille compote
900 g
12,04zł/kg

prix: 10,84 zł

PLN
1
14
date d'expiration 2027-08-30
Hektor oseille haché Hektor oseille haché
270 g
15,48zł/kg

prix: 4,18 zł

PLN
1
5
date d'expiration 2027-01-30
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5