masa netto

masa netto

300 g

data przydatności

date d'expiration:

2026-12-10

pojemność

cena za kilogram

39,97 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5905563491003

5905563491003

prix: 11,99 zł

acheter 6 szt. pour 11.81 zł/szt
11.99 PLN 2026-12-10 NewCondition
Jolca olives vertes dénoyautées Jolca olives vertes dénoyautées
farcies au citron 300 g
32,93zł/kg

prix: 9,88 zł

PLN
1
4
date d'expiration
2029-01-21
Jamar râpé cornichon de Jamar râpé cornichon de
betterave 300 g
14,43zł/kg

prix: 4,33 zł

PLN
1
3
date d'expiration 2027-12-31
Rolnik chips de betterave Rolnik chips de betterave
300 g
15,67zł/kg

prix: 4,70 zł

PLN
1
3
date d'expiration 2028-06-28
Jolca olives vertes dénoyautées Jolca olives vertes dénoyautées
farcies au fromage bleu 300 g
32,93zł/kg

prix: 9,88 zł

PLN
1
5
date d'expiration 2029-01-09
Jolca olives vertes dénoyautées Jolca olives vertes dénoyautées
farcies aux anchois 300 g
32,93zł/kg

prix: 9,88 zł

PLN
1
6
date d'expiration
2029-02-19
Jolca olives vertes dénoyautées Jolca olives vertes dénoyautées
farcies aux piments jalapeno 300 g
32,93zł/kg

prix: 9,88 zł

PLN
1
5
date d'expiration 2028-12-03
Runoland Runoland bolets marinés Runoland Runoland bolets marinés
BIO 300 g
106,63zł/kg

prix: 31,99 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2028-01-30
Runoland Runoland Maślaki Runoland Runoland Maślaki
marynowane BIO 300 g
58,40zł/kg

prix: 17,52 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2027-09-30
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5