chips de betterave

Rolnik
54chips de betterave
chips de betteravechips de betterave
masa netto

masa netto

300 g

data przydatności

date d'expiration:

2028-06-28

pojemność

cena za kilogram

15,67 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900919001578

5900919001578

prix: 4,70 zł

4.70 PLN 2028-06-28 NewCondition
buraki ćwikłowe, woda, ocet spirytusowy, cukier, sól
Wartości odżywcze (%)w 100 g
Wartość energetyczna200 kJ
Wartość energetyczna47 kcal
Tłuszcz<0,5 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone<0,1 g
Węglowodany9,6 g
w tym cukry9,6 g
Białko1,1 g
Sól0,32 g

Seler : Może zawierać
Gorczyca : Może zawierać
Dwutlenek siarki / siarczyny : Może zawierać
urodzaj smaku, zebrane w szczycie sezonu
marque:Rolnik
Nom du produit réglementé par la loi:Buraki ćwikłowe marynowane, wiórki. Produkt pasteryzowany.
Autres informations:Pojemność opakowania: 370 ml
Conservation:Najlepiej spożyć przed: data i numer partii podane nad etykietą lub na wieczku. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Po otwarciu przechowywać w lodówce.
Type d'emballage:Słoik
Adresse du producteur:
Adresse de retour:
Comment ajouter un avis ?

Comment ajouter un avis?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 4 ocen.




    Jamar râpé cornichon de Jamar râpé cornichon de
    betterave 300 g
    14,43zł/kg

    prix: 4,33 zł

    PLN
    1
    3
    date d'expiration 2027-12-31
    Jolca olives vertes dénoyautées Jolca olives vertes dénoyautées
    farcies au citron 300 g
    32,93zł/kg

    prix: 9,88 zł

    PLN
    1
    4
    date d'expiration
    2029-01-21
    Jolca olives vertes dénoyautées Jolca olives vertes dénoyautées
    farcies au fromage bleu 300 g
    32,93zł/kg

    prix: 9,88 zł

    PLN
    1
    5
    date d'expiration 2029-01-09
    Jolca olives vertes dénoyautées Jolca olives vertes dénoyautées
    farcies aux anchois 300 g
    32,93zł/kg

    prix: 9,88 zł

    PLN
    1
    6
    date d'expiration
    2029-02-19
    Jolca olives vertes dénoyautées Jolca olives vertes dénoyautées
    farcies aux piments jalapeno 300 g
    32,93zł/kg

    prix: 9,88 zł

    PLN
    1
    5
    date d'expiration 2028-12-03
    Runoland Runoland bolets marinés Runoland Runoland bolets marinés
    BIO 300 g
    106,63zł/kg

    prix: 31,99 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration
    2028-01-30
    Orzeł Polska Orzeł Polska Orzeł Polska Orzeł Polska
    Borowiki Marynowane 300 g
    78,67zł/kg

    prix: 23,60 zł

    PLN
    1
    6
    date d'expiration 2028-01-30
    Orzeł Polska Orzeł Polska Kurki Orzeł Polska Orzeł Polska Kurki
    Marynowane 300 g
    66,03zł/kg

    prix: 19,81 zł

    PLN
    1
    5
    date d'expiration 2027-10-10
    Rolnik betteraves râpées Rolnik betteraves râpées
    350 g
    14,26zł/kg

    prix: 4,99 zł

    PLN
    1
    6
    date d'expiration 2028-02-20
    Rolnik Agriculteur betteraves Rolnik Agriculteur betteraves
    entières 350 g
    16,80zł/kg

    prix: 5,88 zł

    PLN
    1
    15
    date d'expiration 2028-04-15
    Rolnik Prime frit betterave Rolnik Prime frit betterave
    540 g
    12,19zł/kg

    prix: 6,58 zł

    PLN
    1
    3
    date d'expiration 2028-04-28
    Rolnik Agriculteurs premium Rolnik Agriculteurs premium
    betteraves sautés avec des oignons 540 g
    12,20zł/kg

    prix: 6,59 zł

    PLN
    1
    6
    date d'expiration 2028-05-01
    Rolnik Mini- maïs prime sur Rolnik Mini- maïs prime sur
    l'épi 314 ml
    37,71zł/l

    prix: 11,84 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration
    2028-02-11
    Rolnik Ensemble agriculteur de Rolnik Ensemble agriculteur de
    Blueberry 314ml

    prix: 11,88 zł

    PLN
    1
    4
    date d'expiration
    2028-02-28
    Rolnik choucroute Rolnik choucroute
    850 g
    8,53zł/kg

    prix: 7,25 zł

    PLN
    1
    6
    date d'expiration 2028-04-11
    Rolnik poivrons , en conserve Rolnik poivrons , en conserve
    650 g
    14,52zł/kg

    prix: 9,44 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration 2028-02-13
    Panier dachat
    zwiń koszyk
    livraison 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5