Orzeł Polska
05
duza ilosc cukru. Naprawde sie to czuje.
22
masa netto

masa netto

300 g

data przydatności

date d'expiration:

2027-10-10

pojemność

cena za kilogram

66,03 zł / kg

kraj

Pays d'origine

Polska

ocena

ranking

2.5/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5903728800011

5903728800011

prix: 19,81 zł

19.81 PLN 2027-10-10 NewCondition

Kurki 43%, woda, marchew, ocet, cebula, cukier, sól, gorczyca, liść laurowy, pieprz.


Wartość odżywcza w 100g

Wartość energetyczna: 246 kJ/ 58kcal

Tłuszcz: 0g

w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 0g

Węglowodany: 8,6g

w tym cukry: 8,5g

Białko: 3,1g

Sól: 0,7g


Produkt zawiera gorczycę.


Produkt pasteryzowany.


Conservation:

Przechowywać w suchym, chłodnym i zaciemnionym miejscu. Po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu 7 dni. 


Pays d'origine:

Polska


Adresse du producteur:

Orzeł Polska Ryszard Zawadzki

ul. Puławska 27

05-532 Baniocha

Polska


Comment ajouter un avis ?

Comment ajouter un avis?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: dość dobry 2/5

Na podstawie 2 ocen.

  • Vincent M , 2021-02-12 19:30:36duza ilosc cukru. Naprawde sie to czuje.



Jolca olives vertes dénoyautées Jolca olives vertes dénoyautées
farcies au citron 300 g
32,93zł/kg

prix: 9,88 zł

PLN
1
4
date d'expiration
2029-01-21
Jamar râpé cornichon de Jamar râpé cornichon de
betterave 300 g
14,43zł/kg

prix: 4,33 zł

PLN
1
3
date d'expiration 2027-12-31
Rolnik chips de betterave Rolnik chips de betterave
300 g
15,67zł/kg

prix: 4,70 zł

PLN
1
3
date d'expiration 2028-06-28
Jolca olives vertes dénoyautées Jolca olives vertes dénoyautées
farcies au fromage bleu 300 g
32,93zł/kg

prix: 9,88 zł

PLN
1
5
date d'expiration 2029-01-09
Jolca olives vertes dénoyautées Jolca olives vertes dénoyautées
farcies aux anchois 300 g
32,93zł/kg

prix: 9,88 zł

PLN
1
6
date d'expiration
2029-02-19
Jolca olives vertes dénoyautées Jolca olives vertes dénoyautées
farcies aux piments jalapeno 300 g
32,93zł/kg

prix: 9,88 zł

PLN
1
5
date d'expiration 2028-12-03
Runoland Runoland bolets marinés Runoland Runoland bolets marinés
BIO 300 g
106,63zł/kg

prix: 31,99 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2028-01-30
Runoland Runoland Maślaki Runoland Runoland Maślaki
marynowane BIO 300 g
58,40zł/kg

prix: 17,52 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2027-09-30
Orzeł Polska Orzeł Polska Orzeł Polska Orzeł Polska
Ogórki Kiszone Domowe 280 g
32,89zł/kg

prix: 9,21 zł

PLN
1
25
date d'expiration 2028-06-30
Orzeł Polska Orzeł Polska Orzeł Polska Orzeł Polska
Ogórki Kiszone Domowe 750 g
17,32zł/kg

prix: 12,99 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2028-06-30
Orzeł Polska Orzeł Polska Żurek Orzeł Polska Orzeł Polska Żurek
Staropolski 500 ml
10,78zł/l

prix: 5,39 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2027-01-01
Orzeł Polska Orzeł Polska Orzeł Polska Orzeł Polska
Barszcz Czerwony 300 ml
29,97zł/l

prix: 8,99 zł

PLN
1
3
date d'expiration 2027-05-30
Orzeł Polska Orzeł Polska Orzeł Polska Orzeł Polska
Ogórki Konserwowe 680 g
17,34zł/kg

prix: 11,79 zł

PLN
1
6
date d'expiration 2028-07-30
Orzeł Polska Orzeł Polska Orzeł Polska Orzeł Polska
Ogórki Konserwowe 680 g
16,43zł/kg

prix: 11,17 zł

PLN
1
5
date d'expiration 2027-08-31
Orzeł Polska Orzeł Polska Orzeł Polska Orzeł Polska
Borowiki Marynowane 300 g
78,67zł/kg

prix: 23,60 zł

PLN
1
6
date d'expiration 2028-01-30
Orzeł Polska Orzeł Polska Orzeł Polska Orzeł Polska
Podgrzybki Marynowane 300 g
54,17zł/kg

prix: 16,25 zł

PLN
1
13
date d'expiration 2028-01-31
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5