Orzeł Polska
55
Bardzo dobre
49

Ogórki Kiszone Domowe MINI to pomniejszona wersja naszego najbardziej kultowego produktu. Specjalnie wyselekcjonowane niewielkie ogóreczki nadają wyjątkowy charakter.

masa netto

masa netto

280 g

data przydatności

date d'expiration:

2028-06-30

pojemność

cena za kilogram

32,89 zł / kg

kraj

Pays d'origine

Polska

ocena

ranking

4.4/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5903728800127

5903728800127

prix: 9,21 zł

acheter 6 szt. pour 9.07 zł/szt
9.21 PLN 2028-06-30 NewCondition

Ogórki 55%, woda, sól, czosnek, chrzan, koper.


Wartość odżywcza w 100g

Wartość energetyczna: 49 kJ/12 kcal

Tłuszcz: 0g

w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 0g

Węglowodany: 2g

w tym cukry: 1,4g

Białko: 0,5g

Sól: 2g


Może zawierać śladaowe ilości zbóż i gorczycy.


Ogórki Kiszone Domowe MINI to pomniejszona wersja naszego najbardziej kultowego produktu. Specjalnie wyselekcjonowane niewielkie ogóreczki nadają wyjątkowy charakter.


Caractéristiques:

Produkt pasteryzowany.


Conservation:

Przechowywać w suchym, chłodnym i zaciemnionym miejscu. Po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu 7 dni. 


Pays d'origine:

Polska


Adresse du producteur:

Orzeł Polska Ryszard Zawadzki

ul. Puławska 27

05-532 Baniocha

Polska


Comment ajouter un avis ?

Comment ajouter un avis?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: bardzo dobry 4/5

Na podstawie 9 ocen.

  • Iwona Michalska , 2023-05-05 09:55:02Bardzo dobre



Rolnik tomates séchées dans Rolnik tomates séchées dans
l'huile 280 g
40,64zł/kg

prix: 11,38 zł

PLN
1
3
date d'expiration 2028-06-26
Devaldano cèpes marinés Devaldano cèpes marinés
280 g
41,32zł/kg

prix: 11,57 zł

PLN
1
12
date d'expiration 2029-04-30
bioragnica nouva Biorganica Nouva bioragnica nouva Biorganica Nouva
Oliwki zielone bez 280 g
53,54zł/kg

prix: 14,99 zł

PLN
1
2
date d'expiration
2029-05-30
bioragnica nouva Bioragnica Nouva bioragnica nouva Bioragnica Nouva
Oliwki czarne bez 280 g
53,54zł/kg

prix: 14,99 zł

PLN
1
2
date d'expiration
2029-08-30
Aarts Aarts Szparagi w zalewie BIO Aarts Aarts Szparagi w zalewie BIO
280 g
68,21zł/kg

prix: 19,10 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2030-12-30
Devaldano Devaldano Maślak Devaldano Devaldano Maślak
date d'expiration 2028-11-30
Bio Planet Bio Planet Pomidory Bio Planet Bio Planet Pomidory
suszone w oleju 280 g
67,82zł/kg

prix: 18,99 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2029-07-01
Orzeł Polska Orzeł Polska Orzeł Polska Orzeł Polska
Ogórki Kiszone Domowe 750 g
17,32zł/kg

prix: 12,99 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2028-06-30
Orzeł Polska Orzeł Polska Orzeł Polska Orzeł Polska
Ogórki Konserwowe 680 g
17,34zł/kg

prix: 11,79 zł

PLN
1
6
date d'expiration 2028-07-30
Orzeł Polska Orzeł Polska Orzeł Polska Orzeł Polska
Ogórki Konserwowe 680 g
16,43zł/kg

prix: 11,17 zł

PLN
1
5
date d'expiration 2027-08-31
Orzeł Polska Orzeł Polska Orzeł Polska Orzeł Polska
Ogórki Konserwowe 830 g
13,25zł/kg

prix: 11 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2027-06-30
Orzeł Polska Orzeł Polska Orzeł Polska Orzeł Polska
Ogórki konserwowe 670 g
17,58zł/kg

prix: 11,78 zł

PLN
1
6
date d'expiration 2028-03-30
Orzeł Polska Orzeł Polska Orzeł Polska Orzeł Polska
z Ogórki konserwowe 680 g
17,34zł/kg

prix: 11,79 zł

PLN
1
5
date d'expiration
2028-03-30
Orzeł Polska Orzeł Polska Orzeł Polska Orzeł Polska
Ogórki Kiszone Domowe 800 g
16,24zł/kg

prix: 12,99 zł

PLN
1
17
date d'expiration 2028-07-07
Orzeł Polska Orzeł Polska Żurek Orzeł Polska Orzeł Polska Żurek
Staropolski 500 ml
10,78zł/l

prix: 5,39 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2027-01-01
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5