Orzeł Polska
52
masa netto

masa netto

830 g

data przydatności

date d'expiration:

2027-06-30

pojemność

cena za kilogram

13,25 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5903728800097

5903728800097

prix: 11,00 zł

11.00 PLN 2027-06-30 NewCondition

Ogórki 54%, woda, ocet, cukier, marchew, chrzan, czosnek, koper, czarny pieprz, gorczyca.


Comment ajouter un avis ?

Comment ajouter un avis?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 2 ocen.




    Provitus concombres marinés Provitus concombres marinés
    latosie 640 g
    16,41zł/kg

    prix: 10,50 zł

    PLN
    1
    2
    date d'expiration 2028-06-30
    Provitus Conserves de chili chaud Provitus Conserves de chili chaud
    décapées 640 g
    16,42zł/kg

    prix: 10,51 zł

    PLN
    1
    6
    date d'expiration 2028-08-31
    Bio Food concombres marinés bio Bio Food concombres marinés bio
    760 g
    23,53zł/kg

    prix: 17,88 zł

    PLN
    1
    3
    date d'expiration 2028-09-19
    Hektor hector processesed Hektor hector processesed
    concombres en conserve 900 g
    11,10zł/kg

    prix: 9,99 zł

    PLN
    1
    15
    date d'expiration
    2027-10-30
    Provitus concombres processesed Provitus concombres processesed
    cachoubes 640 g
    17,17zł/kg

    prix: 10,99 zł

    PLN
    1
    2
    date d'expiration 2028-06-30
    Provitus processesed concombres Provitus processesed concombres
    ail 640 g
    15,94zł/kg

    prix: 10,20 zł

    PLN
    1
    5
    date d'expiration 2028-07-30
    Runoland Runoland ogórki Runoland Runoland ogórki
    konserwowe 670 g
    20,13zł/kg

    prix: 13,49 zł

    PLN
    1
    3
    date d'expiration 2027-08-30
    Charsznickie Pola Natury Charsznickie Pola Natury
    Charsznickie ogórki kiszone 1.4 kg
    9,56zł/kg

    prix: 13,39 zł

    PLN
    1
    85
    date d'expiration 2026-11-30
    Orzeł Polska Orzeł Polska Orzeł Polska Orzeł Polska
    Ogórki Kiszone Domowe 280 g
    32,89zł/kg

    prix: 9,21 zł

    PLN
    1
    25
    date d'expiration 2028-06-30
    Orzeł Polska Orzeł Polska Orzeł Polska Orzeł Polska
    Ogórki Kiszone Domowe 750 g
    17,32zł/kg

    prix: 12,99 zł

    PLN
    1
    2
    date d'expiration 2028-06-30
    Orzeł Polska Orzeł Polska Orzeł Polska Orzeł Polska
    Ogórki Konserwowe 680 g
    17,34zł/kg

    prix: 11,79 zł

    PLN
    1
    6
    date d'expiration 2028-07-30
    Orzeł Polska Orzeł Polska Orzeł Polska Orzeł Polska
    Ogórki Konserwowe 680 g
    16,43zł/kg

    prix: 11,17 zł

    PLN
    1
    5
    date d'expiration 2027-08-31
    Orzeł Polska Orzeł Polska Orzeł Polska Orzeł Polska
    Ogórki konserwowe 670 g
    17,58zł/kg

    prix: 11,78 zł

    PLN
    1
    6
    date d'expiration 2028-03-30
    Orzeł Polska Orzeł Polska Orzeł Polska Orzeł Polska
    z Ogórki konserwowe 680 g
    17,34zł/kg

    prix: 11,79 zł

    PLN
    1
    5
    date d'expiration
    2028-03-30
    Orzeł Polska Orzeł Polska Orzeł Polska Orzeł Polska
    Ogórki Kiszone Domowe 800 g
    16,24zł/kg

    prix: 12,99 zł

    PLN
    1
    17
    date d'expiration 2028-07-07
    Orzeł Polska Orzeł Polska Żurek Orzeł Polska Orzeł Polska Żurek
    Staropolski 500 ml
    10,78zł/l

    prix: 5,39 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration 2027-01-01
    Panier dachat
    zwiń koszyk
    livraison 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5