bioragnica nouva

Zielone oliwki bez pestek w solance. Idealne jako przystawka lub jako dodatek do sałatek, pizzy oraz dań mięsnych lub dań rybnych. Produkt pasteryzowany.

BIO
masa netto

masa netto

280 g

data przydatności

date d'expiration:

2029-05-30

pojemność

cena za kilogram

53,54 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

8029689003999

8029689003999

prix: 14,99 zł

14.99 PLN 2029-05-30 NewCondition

zielone oliwki*, woda, sól, regulator kwasowości: kwas mlekowy (*certyfikowany składnik ekologiczny)


Wartość energetyczna: 642 kJ 156 kcal
Tłuszcz: 14,6 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 1,9 g
Weglowodany: 3,6 g
w tym cukry: 0,5 g
Białko: 1,0 g
Sól: 8,61 g


Zielone oliwki bez pestek w solance. Idealne jako przystawka lub jako dodatek do sałatek, pizzy oraz dań mięsnych lub dań rybnych. Produkt pasteryzowany.


Bio Planet Bio Planet Oliwki Bio Planet Bio Planet Oliwki
zielone bez 280 g
49,43zł/kg

prix: 13,84 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2029-05-01
Rolnik tomates séchées dans Rolnik tomates séchées dans
l'huile 280 g
40,64zł/kg

prix: 11,38 zł

PLN
1
3
date d'expiration 2028-06-26
Devaldano cèpes marinés Devaldano cèpes marinés
280 g
41,32zł/kg

prix: 11,57 zł

PLN
1
12
date d'expiration 2029-04-30
bioragnica nouva Bioragnica Nouva bioragnica nouva Bioragnica Nouva
Oliwki czarne bez 280 g
53,54zł/kg

prix: 14,99 zł

PLN
1
2
date d'expiration
2029-08-30
Aarts Aarts Szparagi w zalewie BIO Aarts Aarts Szparagi w zalewie BIO
280 g
68,21zł/kg

prix: 19,10 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2030-12-30
Devaldano Devaldano Maślak Devaldano Devaldano Maślak
date d'expiration 2028-11-30
Orzeł Polska Orzeł Polska Orzeł Polska Orzeł Polska
Ogórki Kiszone Domowe 280 g
32,89zł/kg

prix: 9,21 zł

PLN
1
25
date d'expiration 2028-06-30
bioragnica nouva artichauts bioragnica nouva artichauts
BIO
artichauts Bioragnica Nouva grillés à BIO d'huile artichauts Bioragnica Nouva grillés à BIO d'huile
Bioragnica Nouva grillés à BIO d'huile 190 g
91,95zł/kg

prix: 17,47 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2028-11-30
bioragnica nouva tomates bioragnica nouva tomates
Bioragnica Nouva séchées en saumure BIO huile 190 g
85,79zł/kg

prix: 16,30 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2029-05-01
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5