tomates Bioragnica Nouva séchées en saumure BIO huile

bioragnica nouva

SKŁADNIKI
pomidory pół-suszone*(54,48%), olej słonecznikowy*(33,60%), oliwa z oliwek extra virgin*(8,50%), ocet winny, sól, czosnek*, pietruszka*, bazylia* (*certyfikowany składnik ekologiczny)

WARTOŚĆ ODŻYWCZA W 100 g
Wartość energetyczna: 539 kJ / 130 kcal
Tłuszcz: 9,6 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 1,10 g
Węglowodany: 7,60 g
w tym cukry:  6,70 g
Białko: 2,0 g
Sól:  1,28 g

tomates Bioragnica Nouva séchées en saumure BIO huiletomates Bioragnica Nouva séchées en saumure BIO huile
BIO
masa netto

masa netto

190 g

data przydatności

date d'expiration:

2029-05-01

pojemność

cena za kilogram

85,79 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

8029689004897

8029689004897

prix: 16,30 zł

16.30 PLN 2029-05-01 NewCondition

pomidory podsuszone* (54,48%), olej słonecznikowy* (33,60%), oliwa z oliwek extra virgin* (8,50%), ocet winny, sól, czosnek*, pietruszka*, bazylia* (*certyfikowany składnik ekologiczny)



SKŁADNIKI
pomidory pół-suszone*(54,48%), olej słonecznikowy*(33,60%), oliwa z oliwek extra virgin*(8,50%), ocet winny, sól, czosnek*, pietruszka*, bazylia* (*certyfikowany składnik ekologiczny)

WARTOŚĆ ODŻYWCZA W 100 g
Wartość energetyczna: 539 kJ / 130 kcal
Tłuszcz: 9,6 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 1,10 g
Węglowodany: 7,60 g
w tym cukry:  6,70 g
Białko: 2,0 g
Sól:  1,28 g


la BIO IDEA La Bio Idea pomidory la BIO IDEA La Bio Idea pomidory
w suszone 190 g
88,58zł/kg

prix: 16,83 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2028-11-30
Krakus raifort Krakus raifort
date d'expiration 2027-05-30
bioragnica nouva artichauts bioragnica nouva artichauts
BIO
artichauts Bioragnica Nouva grillés à BIO d'huile artichauts Bioragnica Nouva grillés à BIO d'huile
Bioragnica Nouva grillés à BIO d'huile 190 g
91,95zł/kg

prix: 17,47 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2028-11-30
Rolnik tomates séchées dans Rolnik tomates séchées dans
l'huile 280 g
40,64zł/kg

prix: 11,38 zł

PLN
1
3
date d'expiration 2028-06-26
Dawtona des tranches de tomates en Dawtona des tranches de tomates en
conserve 400 g
13,05zł/kg

prix: 5,22 zł

PLN
1
11
date d'expiration 2028-10-04
Dawtona tomates entières en Dawtona tomates entières en
conserve 400 g
13,70zł/kg

prix: 5,48 zł

PLN
1
12
date d'expiration 2028-09-24
Alce Nero bio tomates sans peau Alce Nero bio tomates sans peau
Pelati conserve 400 g
22,85zł/kg

prix: 9,14 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2028-12-31
la BIO IDEA des tranches de la BIO IDEA des tranches de
tomates sans la peau ( TIN ) 400g BIO -BIO ID 400 g
20,75zł/kg

prix: 8,30 zł

PLN
1
4
date d'expiration 2028-12-31
bioragnica nouva Biorganica Nouva bioragnica nouva Biorganica Nouva
Oliwki zielone bez 280 g
53,54zł/kg

prix: 14,99 zł

PLN
1
2
date d'expiration
2029-05-30
bioragnica nouva Bioragnica Nouva bioragnica nouva Bioragnica Nouva
Oliwki czarne bez 280 g
53,54zł/kg

prix: 14,99 zł

PLN
1
2
date d'expiration
2029-08-30
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5