des tranches de tomates en conserve

Dawtona
55
Idealne w każdym momencie gdy trzeba coś wzbogacić!des tranches de tomates en conserve
37des tranches de tomates en conserve
Kujawy to region o doskonałych warunkach do uprawy pomidorów. Słynne czarne ziemie i letnie słońce sprawiają, że dojrzewają one powoli nabierając pełni smaku. Gdy nadchodzi czas zbiorów nasze pomidory prosto z pola trafiają do puszek, dlatego zamykamy w nich to, co najlepsze. Ciesz się smakiem polskich warzyw!
des tranches de tomates en conservedes tranches de tomates en conserve
masa netto

masa netto

400 g

data przydatności

date d'expiration:

2028-10-04

pojemność

cena za kilogram

13,05 zł / kg

kraj

Pays d'origine

Poland

ocena

ranking

3.9/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901713003874

5901713003874

prix: 5,22 zł

5.22 PLN 2028-10-04 NewCondition
pomidory (60 %), sok pomidorowy, sól, regulator kwasowości: kwas cytrynowy
Wartości odżywcze (%)w 100 g
Wartość energetyczna82 kJ / 19 kcal
Tłuszcz0 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone0 g
Węglowodany3,2 g
w tym cukry3,1 g
Błonnik1,1 g
Białko1,1 g
Sól0,40 g

Kujawy to region o doskonałych warunkach do uprawy pomidorów. Słynne czarne ziemie i letnie słońce sprawiają, że dojrzewają one powoli nabierając pełni smaku. Gdy nadchodzi czas zbiorów nasze pomidory prosto z pola trafiają do puszek, dlatego zamykamy w nich to, co najlepsze. Ciesz się smakiem polskich warzyw!
Caractéristiques:12h - prosto z pola do puszki
Avertissement de sécurité:Pomimo zachowania najwyższej staranności produkt może zawierać skórki i ich fragmenty.
marque:Dawtona
À propos de la marque:Dawtona Rodzinna firma Prosto z naszego pola!
Nom du produit réglementé par la loi:Pomidory krojone obrane. Produkt pasteryzowany.
Conservation:Najlepiej spożyć przed: data i numer partii na wieczku. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Po otwarciu przechowywać w lodówce w opakowaniu niemetalowym i spożyć w ciągu 2 dni.
Type d'emballage:Puszka
Pays d'origine:Poland
Adresse du producteur:
Adresse de retour:
Comment ajouter un avis ?

Comment ajouter un avis?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: bardzo dobry 3/5

Na podstawie 7 ocen.

  • 2024-12-02 18:48:33Idealne w każdym momencie gdy trzeba coś wzbogacić!



Dawtona tomates entières en Dawtona tomates entières en
conserve 400 g
13,70zł/kg

prix: 5,48 zł

PLN
1
12
date d'expiration 2028-09-24
Alce Nero bio tomates sans peau Alce Nero bio tomates sans peau
Pelati conserve 400 g
22,85zł/kg

prix: 9,14 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2028-12-31
la BIO IDEA des tranches de la BIO IDEA des tranches de
tomates sans la peau ( TIN ) 400g BIO -BIO ID 400 g
20,75zł/kg

prix: 8,30 zł

PLN
1
4
date d'expiration 2028-12-31
Rolnik tomates jus Rolnik tomates jus
400 g
10,28zł/kg

prix: 4,11 zł

PLN
1
12
date d'expiration 2028-12-30
Podravka des tranches de tomates Podravka des tranches de tomates
classique 400 g
12,48zł/kg

prix: 4,99 zł

PLN
1
9
date d'expiration 2028-10-04
Podravka tomates entières sans Podravka tomates entières sans
peau 400 g
12,48zł/kg

prix: 4,99 zł

PLN
1
9
date d'expiration 2028-09-21
Dawtona Dawtona tomates en Dawtona Dawtona tomates en
tranches dans une boîte avec de l'ail 400 g
12,50zł/kg

prix: 5 zł

PLN
1
5
date d'expiration 2027-09-26
Dawtona Dawtona les tomates en Dawtona Dawtona les tomates en
tranches d'ananas au basilic et l'origan 400 g
13,70zł/kg

prix: 5,48 zł

PLN
1
3
date d'expiration 2027-09-19
Dawtona chips de betterave Dawtona chips de betterave
510 g
11,51zł/kg

prix: 5,87 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2028-03-17
Dawtona maïs doux en conserve Dawtona maïs doux en conserve
400 g
13,00zł/kg

prix: 5,20 zł

PLN
1
12
date d'expiration 2029-10-08
Dawtona haricots rouges en Dawtona haricots rouges en
conserve 400 g
13,65zł/kg

prix: 5,46 zł

PLN
1
9
date d'expiration 2029-05-04
Dawtona haricots blancs Dawtona haricots blancs
400 g
13,68zł/kg

prix: 5,47 zł

PLN
1
5
date d'expiration 2029-03-20
Dawtona la mousse de tomate Dawtona la mousse de tomate
500 g
11,04zł/kg

prix: 5,52 zł

PLN
1
11
date d'expiration 2028-08-28
Dawtona Pois en conserve Dow TONE Dawtona Pois en conserve Dow TONE
400 g
9,98zł/kg

prix: 3,99 zł

PLN
1
10
date d'expiration 2028-07-23
Dawtona Dawtona haricots noirs Dawtona Dawtona haricots noirs
400 g
13,68zł/kg

prix: 5,47 zł

PLN
1
6
date d'expiration 2029-04-28
Dawtona les carottes et les pois Dawtona les carottes et les pois
Dawtona 510 g
12,86zł/kg

prix: 6,56 zł

PLN
1
8
date d'expiration 2027-07-24
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5