tomates jus

Rolnik
55tomates jus
tomates justomates jus
masa netto

masa netto

400 g

data przydatności

date d'expiration:

2028-12-30

pojemność

cena za kilogram

10,28 zł / kg

kraj

Pays d'origine

Włochy

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900919004975

5900919004975

prix: 4,11 zł

acheter 12 szt. pour 4.05 zł/szt
4.11 PLN 2028-12-30 NewCondition
obrane pomidory, sok pomidorowy, regulator kwasowości: kwas cytrynowy
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza na 100 g
Wartość energetyczna120 kJ
Wartość energetyczna29 kcal
Tłuszcz0,4 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone0 g
Węglowodany4,1 g
w tym cukry3,6 g
Białko1,3 g
Sól0,09 g

oryginalny produkt włoski
Avertissement de sécurité:Może zawierać śladowe ilości skórek.
marque:Rolnik
Nom du produit réglementé par la loi:Pomidory całe w sosie własnym. Produkt sterylizowany.
Autres informations:Pojemność opakowania 425 ml
Conservation:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Po otwarciu przechowywać w lodówce w pojemniku niemetalowym 3-4 dni.
Type d'emballage:Puszka
Pays d'origine:Włochy
Adresse du producteur:
Adresse de retour:
Comment ajouter un avis ?

Comment ajouter un avis?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 5 ocen.




    Dawtona des tranches de tomates en Dawtona des tranches de tomates en
    conserve 400 g
    13,05zł/kg

    prix: 5,22 zł

    PLN
    1
    11
    date d'expiration 2028-10-04
    Dawtona tomates entières en Dawtona tomates entières en
    conserve 400 g
    13,70zł/kg

    prix: 5,48 zł

    PLN
    1
    12
    date d'expiration 2028-09-24
    Alce Nero bio tomates sans peau Alce Nero bio tomates sans peau
    Pelati conserve 400 g
    22,85zł/kg

    prix: 9,14 zł

    PLN
    1
    2
    date d'expiration 2028-12-31
    la BIO IDEA des tranches de la BIO IDEA des tranches de
    tomates sans la peau ( TIN ) 400g BIO -BIO ID 400 g
    20,75zł/kg

    prix: 8,30 zł

    PLN
    1
    4
    date d'expiration 2028-12-31
    Podravka des tranches de tomates Podravka des tranches de tomates
    classique 400 g
    12,48zł/kg

    prix: 4,99 zł

    PLN
    1
    9
    date d'expiration 2028-10-04
    Podravka tomates entières sans Podravka tomates entières sans
    peau 400 g
    12,48zł/kg

    prix: 4,99 zł

    PLN
    1
    9
    date d'expiration 2028-09-21
    Dawtona Dawtona tomates en Dawtona Dawtona tomates en
    tranches dans une boîte avec de l'ail 400 g
    12,50zł/kg

    prix: 5 zł

    PLN
    1
    5
    date d'expiration 2027-09-26
    Dawtona Dawtona les tomates en Dawtona Dawtona les tomates en
    tranches d'ananas au basilic et l'origan 400 g
    13,70zł/kg

    prix: 5,48 zł

    PLN
    1
    3
    date d'expiration 2027-09-19
    Rolnik tomates séchées dans Rolnik tomates séchées dans
    l'huile 280 g
    40,64zł/kg

    prix: 11,38 zł

    PLN
    1
    3
    date d'expiration 2028-06-26
    Rolnik des tranches de tomates Rolnik des tranches de tomates
    dans leur jus 425 g
    9,39zł/kg

    prix: 3,99 zł

    PLN
    1
    18
    date d'expiration
    2028-07-30
    Rolnik Mini- maïs prime sur Rolnik Mini- maïs prime sur
    l'épi 314 ml
    37,71zł/l

    prix: 11,84 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration
    2028-02-11
    Rolnik Ensemble agriculteur de Rolnik Ensemble agriculteur de
    Blueberry 314ml

    prix: 11,88 zł

    PLN
    1
    4
    date d'expiration
    2028-02-28
    Rolnik choucroute Rolnik choucroute
    850 g
    8,53zł/kg

    prix: 7,25 zł

    PLN
    1
    6
    date d'expiration 2028-04-11
    Rolnik betteraves râpées Rolnik betteraves râpées
    350 g
    14,26zł/kg

    prix: 4,99 zł

    PLN
    1
    6
    date d'expiration 2028-02-20
    Rolnik poivrons , en conserve Rolnik poivrons , en conserve
    650 g
    14,52zł/kg

    prix: 9,44 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration 2028-02-13
    Panier dachat
    zwiń koszyk
    livraison 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5