artichauts Bioragnica Nouva grillés à BIO d'huile

bioragnica nouva

SKŁADNIKI
karczochy*(56,10%), olej słonecznikowy*(33,60%), oliwa z oliwek extra virgin*(8,50%), sól, czosnek*, ocet winny*, pietruszka*, bazylia*, ostra papryka chilli* (*certyfikowany składnik ekologiczny)

WARTOŚĆ ODŻYWCZA W 100 g
Wartość energetyczna: 703 kJ / 170 kcal
Tłuszcz: 15,10 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 1,7 g
Węglowodany - 3,90 g
w tym cukry: 0,70 g
Białko: 2,37 g
Sól: 1,30 g

artichauts Bioragnica Nouva grillés à BIO d'huileartichauts Bioragnica Nouva grillés à BIO d'huile
BIO
masa netto

masa netto

190 g

data przydatności

date d'expiration:

2028-11-30

pojemność

cena za kilogram

91,95 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

8029689005887

8029689005887

prix: 17,47 zł

17.47 PLN 2028-11-30 NewCondition

SKŁADNIKI
karczochy*(56,10%), olej słonecznikowy*(33,60%), oliwa z oliwek extra virgin*(8,50%), sól, czosnek*, ocet winny*, pietruszka*, bazylia*, ostra papryka chilli* (*certyfikowany składnik ekologiczny)

WARTOŚĆ ODŻYWCZA W 100 g
Wartość energetyczna: 703 kJ / 170 kcal
Tłuszcz: 15,10 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 1,7 g
Węglowodany - 3,90 g
w tym cukry: 0,70 g
Białko: 2,37 g
Sól: 1,30 g


Krakus raifort Krakus raifort
date d'expiration 2027-05-30
bioragnica nouva tomates bioragnica nouva tomates
Bioragnica Nouva séchées en saumure BIO huile 190 g
85,79zł/kg

prix: 16,30 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2029-05-01
la BIO IDEA La Bio Idea pomidory la BIO IDEA La Bio Idea pomidory
w suszone 190 g
88,58zł/kg

prix: 16,83 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2028-11-30
Bonduelle Petits pois en conserve Bonduelle Petits pois en conserve
traditionnelles 400 g
11,68zł/kg

prix: 4,67 zł

PLN
1
13
date d'expiration 2028-06-30
Pudliszki maïs en conserve Pudliszki maïs en conserve
400 g
15,73zł/kg

prix: 6,29 zł

PLN
1
22
date d'expiration 2028-08-21
Dawtona chips de betterave Dawtona chips de betterave
510 g
11,51zł/kg

prix: 5,87 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2028-03-17
Bonduelle haricots en conserve Bonduelle haricots en conserve
sauce ceyenne rouge 400 g
22,48zł/kg

prix: 8,99 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2029-05-31
Provitus La betterave frit de Provitus La betterave frit de
grand-mère 480 g
14,56zł/kg

prix: 6,99 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2027-01-31
bioragnica nouva Biorganica Nouva bioragnica nouva Biorganica Nouva
Oliwki zielone bez 280 g
53,54zł/kg

prix: 14,99 zł

PLN
1
2
date d'expiration
2029-05-30
bioragnica nouva Bioragnica Nouva bioragnica nouva Bioragnica Nouva
Oliwki czarne bez 280 g
53,54zł/kg

prix: 14,99 zł

PLN
1
2
date d'expiration
2029-08-30
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5