Agriculteur betteraves entières

Rolnik
51Agriculteur betteraves entières
Agriculteur betteraves entièresAgriculteur betteraves entières
masa netto

masa netto

350 g

data przydatności

date d'expiration:

2028-04-15

pojemność

cena za kilogram

16,80 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900919000021

5900919000021

prix: 5,88 zł

acheter 6 szt. pour 5.79 zł/szt
5.88 PLN 2028-04-15 NewCondition
buraki ćwikłowe, woda, ocet spirytusowy, cukier, sól
Wartości odżywcze (%)w 100 g
Wartość energetyczna187 kJ
Wartość energetyczna44 kcal
Tłuszcz<0,5 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone<0,1 g
Węglowodany8,3 g
w tym cukry8,3 g
Błonnik1,6 g
Białko1,1 g
Sól0,45 g

urodzaj smaku, zebrane w szczycie sezonu
marque:Rolnik
Nom du produit réglementé par la loi:Buraki ćwikłowe marynowane, kulki. Produkt pasteryzowany.
Autres informations:Pojemność opakowania: 370 ml
Conservation:Najlepiej spożyć przed: data i numer partii podane nad etykietą lub na wieczku. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Po otwarciu przechowywać w lodówce.
Type d'emballage:Słoik
Adresse du producteur:
Adresse de retour:
Comment ajouter un avis ?

Comment ajouter un avis?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    Rolnik betteraves râpées Rolnik betteraves râpées
    350 g
    14,26zł/kg

    prix: 4,99 zł

    PLN
    1
    6
    date d'expiration 2028-02-20
    Campomar nature des olives noires Campomar nature des olives noires
    avec de la pierre bio 350 g
    45,69zł/kg

    prix: 15,99 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration
    2027-06-03
    Campomar nature olives vertes Campomar nature olives vertes
    dénoyautés bio 350 g
    36,14zł/kg

    prix: 12,65 zł

    PLN
    1
    2
    date d'expiration
    2029-02-02
    Bio Europa Bio Europe Chickpeas en Bio Europa Bio Europe Chickpeas en
    saumure dans un BIO jar 350 g
    24,34zł/kg

    prix: 8,52 zł

    PLN
    1
    3
    date d'expiration
    2028-12-31
    Bio Planet Bio Europe Green Peas Bio Planet Bio Europe Green Peas
    marinés dans une BIO jar 350 g
    27,71zł/kg

    prix: 9,70 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration 2028-12-31
    Alce Nero Alce Nero Oliwki Zielone Alce Nero Alce Nero Oliwki Zielone
    Bella Di 350 g
    70,40zł/kg

    prix: 24,64 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration
    2028-02-28
    Bio Planet Bio Planet Fasolka Bio Planet Bio Planet Fasolka
    kidney w zalewie 350 g
    24,34zł/kg

    prix: 8,52 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration
    2028-12-31
    Campomar Campomar Nature Papryka Campomar Campomar Nature Papryka
    Jalapeno 350 g
    34,83zł/kg

    prix: 12,19 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration
    2028-04-15
    Rolnik Prime frit betterave Rolnik Prime frit betterave
    540 g
    12,19zł/kg

    prix: 6,58 zł

    PLN
    1
    3
    date d'expiration 2028-04-28
    Rolnik Agriculteurs premium Rolnik Agriculteurs premium
    betteraves sautés avec des oignons 540 g
    12,20zł/kg

    prix: 6,59 zł

    PLN
    1
    6
    date d'expiration 2028-05-01
    Rolnik chips de betterave Rolnik chips de betterave
    300 g
    15,67zł/kg

    prix: 4,70 zł

    PLN
    1
    3
    date d'expiration 2028-06-28
    Rolnik Mini- maïs prime sur Rolnik Mini- maïs prime sur
    l'épi 314 ml
    37,71zł/l

    prix: 11,84 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration
    2028-02-11
    Rolnik Ensemble agriculteur de Rolnik Ensemble agriculteur de
    Blueberry 314ml

    prix: 11,88 zł

    PLN
    1
    4
    date d'expiration
    2028-02-28
    Rolnik choucroute Rolnik choucroute
    850 g
    8,53zł/kg

    prix: 7,25 zł

    PLN
    1
    6
    date d'expiration 2028-04-11
    Rolnik poivrons , en conserve Rolnik poivrons , en conserve
    650 g
    14,52zł/kg

    prix: 9,44 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration 2028-02-13
    Panier dachat
    zwiń koszyk
    livraison 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5