Alce Nero

SKŁADNIKI
Oliwki zielone*, woda, sól, kwas: kwas mlekowy  (*certyfikowany składnik ekologiczny)

OPIS
Największe i najlepsze ekologiczne zielone oliwki pochodzące z południa Włoch z regionu Apulia.

WARTOŚĆ ODŻYWCZA W 100 g
Wartość energetyczna - 431 kJ / 105 kcal
Tłuszcz - 9,50 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone - 1,80 g
Węglowodany - 1,0 g
w tym cukry - 0,50 g
Błonnik - 0 g
Białko - 1,00 g
Sól - 2,00 g

ZALECANE WARUNKI PRZECHOWYWANIA
Temperatura pokojowa

BIO
masa netto

masa netto

350 g

data przydatności

date d'expiration:

2028-02-28

pojemność

cena za kilogram

70,40 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

8009004500129

8009004500129

prix: 24,64 zł

24.64 PLN 2028-02-28 NewCondition

Oliwki zielone*, woda, sól, kwas: kwas mlekowy.   

(*certyfikowany składnik ekologiczny)


SKŁADNIKI
Oliwki zielone*, woda, sól, kwas: kwas mlekowy  (*certyfikowany składnik ekologiczny)

OPIS
Największe i najlepsze ekologiczne zielone oliwki pochodzące z południa Włoch z regionu Apulia.

WARTOŚĆ ODŻYWCZA W 100 g
Wartość energetyczna - 431 kJ / 105 kcal
Tłuszcz - 9,50 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone - 1,80 g
Węglowodany - 1,0 g
w tym cukry - 0,50 g
Błonnik - 0 g
Białko - 1,00 g
Sól - 2,00 g

ZALECANE WARUNKI PRZECHOWYWANIA
Temperatura pokojowa


Campomar nature olives vertes Campomar nature olives vertes
dénoyautés bio 350 g
36,14zł/kg

prix: 12,65 zł

PLN
1
2
date d'expiration
2029-02-02
Rolnik betteraves râpées Rolnik betteraves râpées
350 g
14,26zł/kg

prix: 4,99 zł

PLN
1
6
date d'expiration 2028-02-20
Campomar nature des olives noires Campomar nature des olives noires
avec de la pierre bio 350 g
45,69zł/kg

prix: 15,99 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2027-06-03
Rolnik Agriculteur betteraves Rolnik Agriculteur betteraves
entières 350 g
16,80zł/kg

prix: 5,88 zł

PLN
1
15
date d'expiration 2028-04-15
Bio Europa Bio Europe Chickpeas en Bio Europa Bio Europe Chickpeas en
saumure dans un BIO jar 350 g
24,34zł/kg

prix: 8,52 zł

PLN
1
3
date d'expiration
2028-12-31
Bio Planet Bio Europe Green Peas Bio Planet Bio Europe Green Peas
marinés dans une BIO jar 350 g
27,71zł/kg

prix: 9,70 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2028-12-31
Bio Planet Bio Planet Fasolka Bio Planet Bio Planet Fasolka
kidney w zalewie 350 g
24,34zł/kg

prix: 8,52 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2028-12-31
Campomar Campomar Nature Papryka Campomar Campomar Nature Papryka
Jalapeno 350 g
34,83zł/kg

prix: 12,19 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2028-04-15
Alce Nero café moulu 100% Arabica Alce Nero café moulu 100% Arabica
espresso commerce équitable 250 g
190,32zł/kg

prix: 47,58 zł

PLN
1
2
date d'expiration
2028-04-17
Alce Nero café moulu 100 % Alce Nero café moulu 100 %
arabica moka commerce équitable 250 g
181,76zł/kg

prix: 45,44 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2028-04-10
Alce Nero café moulu arabica Alce Nero café moulu arabica
équitable robusta 100 % forte forte moka commerce 250 g
191,96zł/kg

prix: 47,99 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2027-06-17
Alce Nero Complet pâtes fusilli Alce Nero Complet pâtes fusilli
semoule bio 500 g
18,78zł/kg

prix: 9,39 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2029-03-17
Alce Nero complet spaghetti Alce Nero complet spaghetti
épeautre 500 g
30,34zł/kg

prix: 15,17 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2029-04-28
Alce Nero bio penne complet Alce Nero bio penne complet
épeautre 500 g
31,02zł/kg

prix: 15,51 zł

PLN
1
2
date d'expiration
2029-04-09
Alce Nero Épeautre bio penne Alce Nero Épeautre bio penne
500 g
32,26zł/kg

prix: 16,13 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2028-08-22
Alce Nero Tri spirale pâtes Alce Nero Tri spirale pâtes
fusilli 500 g
23,64zł/kg

prix: 11,82 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2029-04-11
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5