café moulu 100% Arabica espresso commerce équitable

Alce Nero Ekologiczna kawa arabica Fair Trade (Sprawiedliwy Handel), pochodząca z najlepszych, górzystych terenów Kostaryki, Nikaragui oraz Peru. Hermetyczne zamknięcie gwarantuje zachowanie pełnego smaku i aromatu kawy, mielonej specjalnie do ekspresów ciśnieniowych. Po otwarciu kawę najlepiej przechowywać w warunkach chłodniczych. Wówczas dłużej zachowa pełnię swoich walorów.

café moulu 100% Arabica espresso commerce équitablecafé moulu 100% Arabica espresso commerce équitable
BIO
masa netto

masa netto

250 g

data przydatności

date d'expiration:

2028-04-17

pojemność

cena za kilogram

190,32 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

8009004901247

8009004901247

prix: 47,58 zł

47.58 PLN 2028-04-17 NewCondition

kawa arabica* (*produkt ekologiczny, objęty certyfikatem kontroli IT CPB 4966 T 050011)


Ekologiczna kawa arabica Fair Trade (Sprawiedliwy Handel), pochodząca z najlepszych, górzystych terenów Kostaryki, Nikaragui oraz Peru. Hermetyczne zamknięcie gwarantuje zachowanie pełnego smaku i aromatu kawy, mielonej specjalnie do ekspresów ciśnieniowych. Po otwarciu kawę najlepiej przechowywać w warunkach chłodniczych. Wówczas dłużej zachowa pełnię swoich walorów.


marque:Alce Nero
Tchibo café exclusif au sol Tchibo café exclusif au sol
250 g
83,36zł/kg

prix: 20,84 zł

PLN
1
12
date d'expiration 2027-12-28
Tchibo famille de café moulu Tchibo famille de café moulu
250 g
62,56zł/kg

prix: 15,64 zł

PLN
1
17
date d'expiration 2028-01-01
Alce Nero café moulu 100 % Alce Nero café moulu 100 %
arabica moka commerce équitable 250 g
181,76zł/kg

prix: 45,44 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2028-04-10
Alce Nero café moulu arabica Alce Nero café moulu arabica
équitable robusta 100 % forte forte moka commerce 250 g
191,96zł/kg

prix: 47,99 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2027-06-17
Prima grains de café finesse de Prima grains de café finesse de
café 250 g
71,56zł/kg

prix: 17,89 zł

PLN
1
18
date d'expiration 2027-07-08
Oxfam REZ BEZKOF . Oxfam REZ BEZKOF .
250 g
178,68zł/kg

prix: 44,67 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2027-01-10
Oxfam REZ AYMARA ARABICA PEROU Oxfam REZ AYMARA ARABICA PEROU
250g BIO - OXFAMFT 250 g
157,04zł/kg

prix: 39,26 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2026-11-18
Oxfam GOLD TERRAIN Café arabica Oxfam GOLD TERRAIN Café arabica
ETHIOPIE 250g BIO - OXFAMFT 250 g
166,28zł/kg

prix: 41,57 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2027-07-29
Alce Nero Complet pâtes fusilli Alce Nero Complet pâtes fusilli
semoule bio 500 g
18,78zł/kg

prix: 9,39 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2029-03-17
Alce Nero complet spaghetti Alce Nero complet spaghetti
épeautre 500 g
30,34zł/kg

prix: 15,17 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2029-04-28
Alce Nero bio penne complet Alce Nero bio penne complet
épeautre 500 g
31,02zł/kg

prix: 15,51 zł

PLN
1
2
date d'expiration
2029-04-09
Alce Nero Épeautre bio penne Alce Nero Épeautre bio penne
500 g
32,26zł/kg

prix: 16,13 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2028-08-22
Alce Nero Tri spirale pâtes Alce Nero Tri spirale pâtes
fusilli 500 g
23,64zł/kg

prix: 11,82 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2029-04-11
Alce Nero huile d'olive extra Alce Nero huile d'olive extra
vierge 750 ml
93,83zł/l

prix: 70,37 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2027-08-23
Alce Nero miel d'oranger Alce Nero miel d'oranger
400 g
106,70zł/kg

prix: 42,68 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2028-09-30
Alce Nero Bio épeautre spaghetti Alce Nero Bio épeautre spaghetti
500 g
31,98zł/kg

prix: 15,99 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2028-12-16
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5