Products

 

Les grains de café est de loin la meilleure forme de café. Il est venu nous au XVIIe siècle, beaucoup d'Ethiopie. Les plus courants sont l'Arabica et robusta.

marka:
4008167103219 4008167103219 Dallmayr
Dallmayr Dallmayr Prodomo Kawa Dallmayr Dallmayr Prodomo Kawa
ziarnista 500 g
92,82zł/kg

prix: 46,41 zł

PLN
1
4
date d'expiration
2028-02-20
5400164126014 5400164126014 Oxfam
Oxfam Grains de café Arabica bio Oxfam Grains de café Arabica bio
1 kg

prix: 141,99 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2027-01-24
8000070020559 8000070020559 Lavazza
Lavazza Grains de café Qualita Lavazza Grains de café Qualita
Oro 100% Arabica 1 kg

prix: 103,17 zł

PLN
1
4
Lavazza Grains de café Qualita
5 5
5 1 Lavazza Grains de café Qualita
date d'expiration 2027-10-30
8711000539248 8711000539248 Jacobs
Jacobs Jacobs Espresso Jacobs Jacobs Espresso
500 g
89,98zł/kg

prix: 44,99 zł

PLN
1
1
Jacobs Jacobs Espresso
5 5
5 1 Jacobs Jacobs Espresso
date d'expiration 2027-01-19
8711000539330 8711000539330 Jacobs
Jacobs Jacobs Krönung Kawa Jacobs Jacobs Krönung Kawa
ziarnista 1 kg

prix: 77,69 zł

PLN
1
1
Jacobs Jacobs Krönung Kawa
5 5
5 1 Jacobs Jacobs Krönung Kawa
date d'expiration 2027-04-27
8711000539293 8711000539293 Jacobs
Jacobs Jacobs Krönung Jacobs Jacobs Krönung
500 g
89,98zł/kg

prix: 44,99 zł

PLN
1
1
Jacobs Jacobs Krönung
5 5
5 1 Jacobs Jacobs Krönung
date d'expiration 2027-01-20
5900788343328 5900788343328 MK Cafe
MK Cafe MK Café Premium Kawa MK Cafe MK Café Premium Kawa
ziarnista 1 kg

prix: 79,89 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2027-09-30
5900788343328 5900788343328 MK Cafe
MK Cafe MK Café Premium Kawa MK Cafe MK Café Premium Kawa
ziarnista 1 kg

prix: 82,29 zł

PLN
1
2
date d'expiration
2028-01-30
5901583408618 5901583408618 Mała Czarna
Mała Czarna Mała Czarna Crema Mała Czarna Mała Czarna Crema
Kawa Ziarnista 250 g
87,96zł/kg

prix: 21,99 zł

PLN
1
174
Mała Czarna Mała Czarna Crema
5 5
5 2 Mała Czarna Mała Czarna Crema
date d'expiration 2028-01-22
4000799109386 4000799109386 Mount Hagen
Mount Hagen Mount Hagen Kawa Mount Hagen Mount Hagen Kawa
ziarnista Arabica 250 g
140,88zł/kg

prix: 35,22 zł

PLN
1
2
date d'expiration
2027-08-01
4000799110641 4000799110641 Mount Hagen
Mount Hagen Mount Hagen Kawa Mount Hagen Mount Hagen Kawa
BIO
Mount Hagen Kawa ziarnista arabica Mount Hagen Kawa ziarnista arabica
ziarnista arabica 500 g
130,66zł/kg

prix: 65,33 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2027-05-30
4000799109331 4000799109331 Mount Hagen
Mount Hagen Mount Hagen Kawa Mount Hagen Mount Hagen Kawa
ziarnista arabica 1 kg

prix: 124,99 zł

PLN
1
2
date d'expiration
2027-07-30
4000799109348 4000799109348 Mount Hagen
Mount Hagen Mount Hagen Kawa Mount Hagen Mount Hagen Kawa
ziarnista arabica 1 kg

prix: 128,81 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2027-07-30
5907710901311 5907710901311 Quba Caffe
Quba Caffe Quba Caffe Kawa Quba Caffe Quba Caffe Kawa
ziarnista arabica 250 g
191,96zł/kg

prix: 47,99 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2028-05-30
5907710901342 5907710901342 Quba Caffe
Quba Caffe Quba Caffe kawa Quba Caffe Quba Caffe kawa
ziarnista Arabica / 250 g
159,32zł/kg

prix: 39,83 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2028-01-30
5997338170718 5997338170718 Tchibo
Tchibo Tchibo Family Kawa palona Tchibo Tchibo Family Kawa palona
ziarnista 1 kg

prix: 54,50 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2028-01-12
5901123181414 5901123181414 Woseba
Woseba Woseba Cafe Brasil kawa Woseba Woseba Cafe Brasil kawa
ziarnista 500 g
84,92zł/kg

prix: 42,46 zł

PLN
1
3
date d'expiration
2027-12-31
5901123187096 5901123187096 Woseba
Woseba Woseba Kawa palona Woseba Woseba Kawa palona
ziarnista 500 g
72,80zł/kg

prix: 36,40 zł

PLN
1
2
Woseba Woseba Kawa palona
3 5
3 1 Woseba Woseba Kawa palona
date d'expiration 2027-11-30
5901123187126 5901123187126 Woseba
Woseba Woseba Ti Meriti Un Caffe Woseba Woseba Ti Meriti Un Caffe
Gusto 1 kg

prix: 71,86 zł

PLN
1
2
date d'expiration
2027-09-30
8000070025400 8000070025400 Lavazza
Lavazza grains de café Crema e Lavazza grains de café Crema e
Lavazza grains de café Crema e
5 5
5 2 Lavazza grains de café Crema e
date d'expiration 2027-07-30
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5