Charsznickie Pola Natury
BIO
masa netto

masa netto

800 g

data przydatności

date d'expiration:

2026-11-30

pojemność

cena za kilogram

15,15 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5906395043309

5906395043309

prix: 12,12 zł

12.12 PLN 2026-11-30 NewCondition
Rolnik purée de concombres Rolnik purée de concombres
marinés 315 g
14,57zł/kg

prix: 4,59 zł

PLN
1
7
date d'expiration 2028-06-03
Bio Food Purée de concombre Bio Food Purée de concombre
organique 280 g
27,75zł/kg

prix: 7,77 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2027-05-13
Hektor Hektor purée avec des Hektor Hektor purée avec des
copeaux de concombres marinés 300 g
14,00zł/kg

prix: 4,20 zł

PLN
1
10
date d'expiration 2027-01-30
Orzeł Polska Orzeł Polska Orzeł Polska Orzeł Polska
Przecier ogórkowy 280 g
17,82zł/kg

prix: 4,99 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2027-06-30
Krakus rouge concentré de bortsch Krakus rouge concentré de bortsch
300 ml
24,67zł/l

prix: 7,40 zł

PLN
1
15
date d'expiration 2027-10-30
Podravka la mousse de tomate Podravka la mousse de tomate
500 g
8,70zł/kg

prix: 4,35 zł

PLN
1
33
date d'expiration 2029-05-05
Bio Food la mousse de tomate Bio Food la mousse de tomate
500 ml
19,98zł/l

prix: 9,99 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2028-03-14
Charsznickie Pola Natury Chou Charsznickie Pola Natury Chou
conservateurs Choucroute Charsznicka naturelle, sans 1 kg

prix: 11,99 zł

PLN
1
3
date d'expiration 2026-11-30
Charsznickie Pola Natury Charsznickie Pola Natury
Charsznickie ogórki kiszone 1.4 kg
9,56zł/kg

prix: 13,39 zł

PLN
1
85
date d'expiration 2026-11-30
Charsznickie Pola Natury Charsznickie Pola Natury
Charsznicki Ekologiczny sok 100% 500 ml
17,98zł/l

prix: 8,99 zł

PLN
1
14
date d'expiration
2026-11-30
Charsznickie Pola Natury Charsznickie Pola Natury
Charsznickie Pola Natury Surówka 650 g
19,09zł/kg

prix: 12,41 zł

PLN
1
10
date d'expiration 2026-11-30
Charsznickie Pola Natury Charsznickie Pola Natury
Charsznicka Kapusta zasmażana 650 g
18,45zł/kg

prix: 11,99 zł

PLN
1
8
date d'expiration
2026-11-15
Charsznickie Pola Natury Charsznickie Pola Natury
Charsznickie Pola Natury Ogórki 1 kg

prix: 13,84 zł

PLN
1
40
date d'expiration 2026-11-30
Charsznickie Pola Natury Charsznickie Pola Natury
Charsznickie Pola Natury Kapusta 750 g
16,33zł/kg

prix: 12,25 zł

PLN
1
15
date d'expiration 2026-11-15
Charsznickie Pola Natury Charsznickie Pola Natury
BIO
Charsznickie Pola Natury Charsznickie Pola Natury
Charsznickie Pola Natury 500 ml
17,38zł/l

prix: 8,69 zł

PLN
1
12
date d'expiration
2026-11-30
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5