Charsznickie Pola Natury
53

Od pokoleń stosujemy tradycyjną metodę kiszenia kapusty. Dzięki doborowi składników najwyższej jakości, produkt jest niepasteryzowany i nie zawiera żadnych konserwantów, regulatorów kwasowości ani przeciwutleniaczy.

BIO
masa netto

masa netto

750 g

data przydatności

date d'expiration:

2026-11-15

pojemność

cena za kilogram

16,33 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5906395043026

5906395043026

prix: 12,25 zł

acheter 6 szt. pour 12.07 zł/szt
12.25 PLN 2026-11-15 NewCondition

Ekologicza kapusta biała, sól.


Wartość energetyczna: 86 kJ/20 kcal
Tłuszcz: <0,1 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone: <0,1 g
Węglowodany: 2,5 g
w tym cukry: <0,5 g
Białko: <0,5 g
Sól: 1,25 g


Od pokoleń stosujemy tradycyjną metodę kiszenia kapusty. Dzięki doborowi składników najwyższej jakości, produkt jest niepasteryzowany i nie zawiera żadnych konserwantów, regulatorów kwasowości ani przeciwutleniaczy.


Comment ajouter un avis ?

Comment ajouter un avis?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 3 ocen.




    Orzeł Polska Orzeł Polska Orzeł Polska Orzeł Polska
    Ogórki Kiszone Domowe 750 g
    17,32zł/kg

    prix: 12,99 zł

    PLN
    1
    2
    date d'expiration 2028-06-30
    Rolnik choucroute Rolnik choucroute
    850 g
    8,53zł/kg

    prix: 7,25 zł

    PLN
    1
    6
    date d'expiration 2028-04-11
    Provitus frit chou rouge Provitus frit chou rouge
    480 g
    15,60zł/kg

    prix: 7,49 zł

    PLN
    1
    6
    date d'expiration 2028-02-28
    Provitus Le chou frit de Provitus Le chou frit de
    grand-mère 480 g
    15,17zł/kg

    prix: 7,28 zł

    PLN
    1
    4
    date d'expiration 2027-06-30
    Bio Food mariné bio cabage Bio Food mariné bio cabage
    700 g
    14,29zł/kg

    prix: 10 zł

    PLN
    1
    3
    date d'expiration 2028-06-16
    Runoland mariné bio cabage Runoland mariné bio cabage
    680 g
    14,38zł/kg

    prix: 9,78 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration 2028-05-01
    Provitus PROVITUS jeune chou à Provitus PROVITUS jeune chou à
    l'aneth 480 g
    19,06zł/kg

    prix: 9,15 zł

    PLN
    1
    8
    date d'expiration 2028-02-28
    Charsznickie Pola Natury Chou Charsznickie Pola Natury Chou
    conservateurs Choucroute Charsznicka naturelle, sans 1 kg

    prix: 11,99 zł

    PLN
    1
    3
    date d'expiration 2026-11-30
    Charsznickie Pola Natury Charsznickie Pola Natury
    Charsznickie ogórki kiszone 1.4 kg
    9,56zł/kg

    prix: 13,39 zł

    PLN
    1
    85
    date d'expiration 2026-11-30
    Charsznickie Pola Natury Charsznickie Pola Natury
    Charsznicki Ekologiczny sok 100% 500 ml
    17,98zł/l

    prix: 8,99 zł

    PLN
    1
    14
    date d'expiration
    2026-11-30
    Charsznickie Pola Natury Charsznickie Pola Natury
    Charsznickie Pola Natury Surówka 650 g
    19,09zł/kg

    prix: 12,41 zł

    PLN
    1
    10
    date d'expiration 2026-11-30
    Charsznickie Pola Natury Charsznickie Pola Natury
    Charsznicka Kapusta zasmażana 650 g
    18,45zł/kg

    prix: 11,99 zł

    PLN
    1
    8
    date d'expiration
    2026-11-15
    Charsznickie Pola Natury Charsznickie Pola Natury
    Charsznickie Pola Natury Ogórki 1 kg

    prix: 13,84 zł

    PLN
    1
    40
    date d'expiration 2026-11-30
    Charsznickie Pola Natury Charsznickie Pola Natury
    BIO
    Charsznickie Pola Natury Charsznickie Pola Natury
    Charsznickie Pola Natury 500 ml
    17,38zł/l

    prix: 8,69 zł

    PLN
    1
    12
    date d'expiration
    2026-11-30
    Charsznickie Pola Natury Charsznickie Pola Natury
    BIO
    Charsznickie Pola Natury Charsznickie Pola Natury
    Charsznickie Pola Natury 800 g
    15,15zł/kg

    prix: 12,12 zł

    PLN
    1
    7
    date d'expiration
    2026-11-30
    Charsznickie Pola Natury Charsznickie Pola Natury
    BIO
    Charsznickie Pola Natury Sok z Charsznickie Pola Natury Sok z
    z Charsznickie Pola Natury Sok 500 ml
    17,98zł/l

    prix: 8,99 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration
    2026-11-15
    Panier dachat
    zwiń koszyk
    livraison 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5