Charsznickie Pola Natury

Charsznicka Kapusta zasmażana z borowikami

BIO
masa netto

masa netto

650 g

data przydatności

date d'expiration:

2026-11-15

pojemność

cena za kilogram

18,45 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5904261538027

5904261538027

prix: 11,99 zł

11.99 PLN 2026-11-15 NewCondition

46% Kapusta kiszona, (kapusta biała, sól), 20% kapsuta Biała, 18% sos (woda, cukier trzcinowy, olej rzepakowy, pieprz, mąka, przyprawy), 10% grzyby (borowik) 6,5% cebula


Charsznicka Kapusta zasmażana z borowikami


Rolnik poivrons , en conserve Rolnik poivrons , en conserve
650 g
14,52zł/kg

prix: 9,44 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2028-02-13
Charsznickie Pola Natury Charsznickie Pola Natury
Charsznickie Pola Natury Surówka 650 g
19,09zł/kg

prix: 12,41 zł

PLN
1
10
date d'expiration 2026-11-30
Bonduelle Petits pois en conserve Bonduelle Petits pois en conserve
traditionnelles 400 g
11,68zł/kg

prix: 4,67 zł

PLN
1
13
date d'expiration 2028-06-30
Pudliszki maïs en conserve Pudliszki maïs en conserve
400 g
15,73zł/kg

prix: 6,29 zł

PLN
1
22
date d'expiration 2028-08-21
Dawtona chips de betterave Dawtona chips de betterave
510 g
11,51zł/kg

prix: 5,87 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2028-03-17
Bonduelle haricots en conserve Bonduelle haricots en conserve
sauce ceyenne rouge 400 g
22,48zł/kg

prix: 8,99 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2029-05-31
Provitus La betterave frit de Provitus La betterave frit de
grand-mère 480 g
14,56zł/kg

prix: 6,99 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2027-01-31
Charsznickie Pola Natury Chou Charsznickie Pola Natury Chou
conservateurs Choucroute Charsznicka naturelle, sans 1 kg

prix: 11,99 zł

PLN
1
3
date d'expiration 2026-11-30
Charsznickie Pola Natury Charsznickie Pola Natury
Charsznickie ogórki kiszone 1.4 kg
9,56zł/kg

prix: 13,39 zł

PLN
1
85
date d'expiration 2026-11-30
Charsznickie Pola Natury Charsznickie Pola Natury
Charsznicki Ekologiczny sok 100% 500 ml
17,98zł/l

prix: 8,99 zł

PLN
1
14
date d'expiration
2026-11-30
Charsznickie Pola Natury Charsznickie Pola Natury
Charsznickie Pola Natury Ogórki 1 kg

prix: 13,84 zł

PLN
1
40
date d'expiration 2026-11-30
Charsznickie Pola Natury Charsznickie Pola Natury
Charsznickie Pola Natury Kapusta 750 g
16,33zł/kg

prix: 12,25 zł

PLN
1
15
date d'expiration 2026-11-15
Charsznickie Pola Natury Charsznickie Pola Natury
BIO
Charsznickie Pola Natury Charsznickie Pola Natury
Charsznickie Pola Natury 500 ml
17,38zł/l

prix: 8,69 zł

PLN
1
12
date d'expiration
2026-11-30
Charsznickie Pola Natury Charsznickie Pola Natury
BIO
Charsznickie Pola Natury Charsznickie Pola Natury
Charsznickie Pola Natury 800 g
15,15zł/kg

prix: 12,12 zł

PLN
1
7
date d'expiration
2026-11-30
Charsznickie Pola Natury Charsznickie Pola Natury
BIO
Charsznickie Pola Natury Sok z Charsznickie Pola Natury Sok z
z Charsznickie Pola Natury Sok 500 ml
17,98zł/l

prix: 8,99 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2026-11-15
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5