Charsznickie Pola Natury
BIO
pojemność netto

pojemność netto

500 ml

data przydatności

date d'expiration:

2026-11-30

pojemność

cena za litr

17,38 zł / l

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5906395043255

5906395043255

prix: 8,69 zł

acheter 8 szt. pour 8.56 zł/szt
8.69 PLN 2026-11-30 NewCondition
Bio Food soupe de betteraves Bio Food soupe de betteraves
végétarien bio 500 ml
19,98zł/l

prix: 9,99 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2028-01-15
Tymbark vega ensoleillé jus Tymbark vega ensoleillé jus
Mexique à partir de légumes et de fruits 500 ml
8,90zł/l

prix: 4,45 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2027-04-30
Bio Food Bio Food Sok z marchwi Bio Food Bio Food Sok z marchwi
kiszonej NFC 500 ml
23,18zł/l

prix: 11,59 zł

PLN
1
2
date d'expiration
2029-03-11
Charsznickie Pola Natury Charsznickie Pola Natury
Charsznicki Ekologiczny sok 100% 500 ml
17,98zł/l

prix: 8,99 zł

PLN
1
14
date d'expiration
2026-11-30
Bio Food Bio Food Zakwas Bio Food Bio Food Zakwas
z buraków kiszonych 500 ml
21,16zł/l

prix: 10,58 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2028-09-19
PRIX RÉDUIT -10%
Bio Food Bio Food zakwas Bio Food Bio Food zakwas
z ogórków 500 ml
18,88zł/l

prix: 9,44 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2027-01-07
Bio Food Bio Food Zakwas z Kapusty Bio Food Bio Food Zakwas z Kapusty
500 ml
19,64zł/l

prix: 9,82 zł

PLN
1
3
date d'expiration
2028-03-14
Bio Planet Bio Planet Zakwas Bio Planet Bio Planet Zakwas
z buraków 500 ml
22,50zł/l

prix: 11,25 zł

PLN
1
3
date d'expiration
2027-02-18
Charsznickie Pola Natury Chou Charsznickie Pola Natury Chou
conservateurs Choucroute Charsznicka naturelle, sans 1 kg

prix: 11,99 zł

PLN
1
3
date d'expiration 2026-11-30
Charsznickie Pola Natury Charsznickie Pola Natury
Charsznickie ogórki kiszone 1.4 kg
9,56zł/kg

prix: 13,39 zł

PLN
1
85
date d'expiration 2026-11-30
Charsznickie Pola Natury Charsznickie Pola Natury
Charsznickie Pola Natury Surówka 650 g
19,09zł/kg

prix: 12,41 zł

PLN
1
10
date d'expiration 2026-11-30
Charsznickie Pola Natury Charsznickie Pola Natury
Charsznicka Kapusta zasmażana 650 g
18,45zł/kg

prix: 11,99 zł

PLN
1
8
date d'expiration
2026-11-15
Charsznickie Pola Natury Charsznickie Pola Natury
Charsznickie Pola Natury Ogórki 1 kg

prix: 13,84 zł

PLN
1
40
date d'expiration 2026-11-30
Charsznickie Pola Natury Charsznickie Pola Natury
Charsznickie Pola Natury Kapusta 750 g
16,33zł/kg

prix: 12,25 zł

PLN
1
15
date d'expiration 2026-11-15
Charsznickie Pola Natury Charsznickie Pola Natury
BIO
Charsznickie Pola Natury Charsznickie Pola Natury
Charsznickie Pola Natury 800 g
15,15zł/kg

prix: 12,12 zł

PLN
1
7
date d'expiration
2026-11-30
Charsznickie Pola Natury Charsznickie Pola Natury
BIO
Charsznickie Pola Natury Sok z Charsznickie Pola Natury Sok z
z Charsznickie Pola Natury Sok 500 ml
17,98zł/l

prix: 8,99 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2026-11-15
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5