Charsznickie Pola Natury
BIO
pojemność netto

pojemność netto

500 ml

data przydatności

date d'expiration:

2026-11-15

pojemność

cena za litr

17,98 zł / l

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5906395043262

5906395043262

prix: 8,99 zł

8.99 PLN 2026-11-15 NewCondition
Charsznickie Pola Natury Charsznickie Pola Natury
Charsznicki Ekologiczny sok 100% 500 ml
17,98zł/l

prix: 8,99 zł

PLN
1
14
date d'expiration
2026-11-30
Hektor Hektor Sałatka warzywna Hektor Hektor Sałatka warzywna
obiadowa 500 ml
9,36zł/l

prix: 4,68 zł

PLN
1
14
date d'expiration 2027-11-30
Hektor Hektor Sałatka szwedzka Hektor Hektor Sałatka szwedzka
500 ml
10,24zł/l

prix: 5,12 zł

PLN
1
22
date d'expiration
2027-09-30
Hektor Hektor Sałatka litewska Hektor Hektor Sałatka litewska
date d'expiration 2027-10-30
Hektor Hektor Mieszanka groszku, Hektor Hektor Mieszanka groszku,
kukurydzy 500 ml
11,98zł/l

prix: 5,99 zł

PLN
1
6
date d'expiration
2027-05-30
Lisner Lisner O Mamo! Sałatka Lisner Lisner O Mamo! Sałatka
z warzywna 500 g
21,00zł/kg

prix: 10,50 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2026-10-19
Lisner Lisner sałatka warzywna Lisner Lisner sałatka warzywna
z groszkiem 500 g
21,04zł/kg

prix: 10,52 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2026-10-11
Charsznickie Pola Natury Charsznickie Pola Natury
Charsznickie ogórki kiszone 1.4 kg
9,56zł/kg

prix: 13,39 zł

PLN
1
85
date d'expiration 2026-11-30
Charsznickie Pola Natury Charsznickie Pola Natury
Charsznickie Pola Natury Ogórki 1 kg

prix: 13,84 zł

PLN
1
40
date d'expiration 2026-11-30
Charsznickie Pola Natury Chou Charsznickie Pola Natury Chou
conservateurs Choucroute Charsznicka naturelle, sans 1 kg

prix: 11,99 zł

PLN
1
3
date d'expiration 2026-11-30
Charsznickie Pola Natury Charsznickie Pola Natury
Charsznickie Pola Natury Surówka 650 g
19,09zł/kg

prix: 12,41 zł

PLN
1
10
date d'expiration 2026-11-30
Charsznickie Pola Natury Charsznickie Pola Natury
Charsznicka Kapusta zasmażana 650 g
18,45zł/kg

prix: 11,99 zł

PLN
1
8
date d'expiration
2026-11-15
Charsznickie Pola Natury Charsznickie Pola Natury
Charsznickie Pola Natury Kapusta 750 g
16,33zł/kg

prix: 12,25 zł

PLN
1
15
date d'expiration 2026-11-15
Charsznickie Pola Natury Charsznickie Pola Natury
BIO
Charsznickie Pola Natury Charsznickie Pola Natury
Charsznickie Pola Natury 500 ml
17,38zł/l

prix: 8,69 zł

PLN
1
12
date d'expiration
2026-11-30
Charsznickie Pola Natury Charsznickie Pola Natury
BIO
Charsznickie Pola Natury Charsznickie Pola Natury
Charsznickie Pola Natury 800 g
15,15zł/kg

prix: 12,12 zł

PLN
1
7
date d'expiration
2026-11-30
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5