pepperoni mariné au paprika

Rolnik
55
Ach takiej drugiej papryki peperoni nie ma nigdzie, miękka, doskonały smak. Polecam.pepperoni mariné au paprika
44pepperoni mariné au paprika
pepperoni mariné au paprikapepperoni mariné au paprika
pojemność netto

pojemność netto

720 ml

data przydatności

date d'expiration:

2027-12-31

pojemność

cena za litr

16,03 zł / l

ocena

ranking

4.5/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900919000397

5900919000397

prix: 11,54 zł

11.54 PLN 2027-12-31 NewCondition
papryka, woda, ocet spirytusowy, cukier, sól, przeciwutleniacz: kwas cytrynowy
Wartości odżywcze (%)w 100 g
Wartość energetyczna121 kJ
Wartość energetyczna29 kcal
Tłuszcz<0,5 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone<0,1 g
Węglowodany5,1 g
w tym cukry3 g
Białko0,6 g
Sól0,48 g

Rolnik
Nom du produit réglementé par la loi:Papryka marynowana. Produkt pasteryzowany.
Autres informations:Pojemność opakowania 720 ml
Conservation:Najlepiej spożyć przed: data i numer partii podane nad etykietą lub na wieczku. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Po otwarciu przechowywać w lodówce.
Type d'emballage:Słoik
Adresse du producteur:
Adresse de retour:
Comment ajouter un avis ?

Comment ajouter un avis?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 4 ocen.

  • Barbara Adamska , 2021-03-03 08:59:10Ach takiej drugiej papryki peperoni nie ma nigdzie, miękka, doskonały smak. Polecam.



Rolnik poivrons , en conserve Rolnik poivrons , en conserve
650 g
14,52zł/kg

prix: 9,44 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2028-02-13
Provitus mariné rouge paprika 600 Provitus mariné rouge paprika 600
g 600 g
17,38zł/kg

prix: 10,43 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2028-09-30
Campomar Campomar Nature Papryka Campomar Campomar Nature Papryka
Jalapeno 350 g
34,83zł/kg

prix: 12,19 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2028-04-15
Hektor Hektor Papryka konserwowa Hektor Hektor Papryka konserwowa
900 ml
11,49zł/l

prix: 10,34 zł

PLN
1
8
date d'expiration 2027-10-30
Bonduelle Petits pois en conserve Bonduelle Petits pois en conserve
traditionnelles 400 g
11,68zł/kg

prix: 4,67 zł

PLN
1
13
date d'expiration 2028-06-30
Pudliszki maïs en conserve Pudliszki maïs en conserve
400 g
15,73zł/kg

prix: 6,29 zł

PLN
1
22
date d'expiration 2028-08-21
Dawtona chips de betterave Dawtona chips de betterave
510 g
11,51zł/kg

prix: 5,87 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2028-03-17
Rolnik Mini- maïs prime sur Rolnik Mini- maïs prime sur
l'épi 314 ml
37,71zł/l

prix: 11,84 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2028-02-11
Rolnik Ensemble agriculteur de Rolnik Ensemble agriculteur de
Blueberry 314ml

prix: 11,88 zł

PLN
1
4
date d'expiration
2028-02-28
Rolnik choucroute Rolnik choucroute
850 g
8,53zł/kg

prix: 7,25 zł

PLN
1
6
date d'expiration 2028-04-11
Rolnik betteraves râpées Rolnik betteraves râpées
350 g
14,26zł/kg

prix: 4,99 zł

PLN
1
6
date d'expiration 2028-02-20
PRIX RÉDUIT -25%
Rolnik raifort râpé Rolnik raifort râpé
date d'expiration 2026-11-10
Rolnik oseille mariné Rolnik oseille mariné
315 ml
17,27zł/l

prix: 5,44 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2028-06-30
Rolnik tomates séchées dans Rolnik tomates séchées dans
l'huile 280 g
40,64zł/kg

prix: 11,38 zł

PLN
1
3
date d'expiration 2028-06-26
Rolnik pousses de bambou Rolnik pousses de bambou
310 g
34,77zł/kg

prix: 10,78 zł

PLN
1
5
date d'expiration
2028-02-20
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5