MK
55
5
55
bardzo smaczne
56
masa netto

masa netto

160 g

data przydatności

date d'expiration:

2029-02-06

pojemność

cena za kilogram

59,44 zł / kg

kraj

Pays d'origine

Łotwa

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5902693180210

5902693180210

prix: 9,51 zł

acheter 12 szt. pour 9.37 zł/szt
9.51 PLN 2029-02-06 NewCondition

ryba - szprot wędzony (Sprattus sprattus) 70% (dziko złowiony za pomocą włoku pelagicznego w Morzu Bałtyckim, strefa połowu: FAO 27IIId), olej rzepakowy 29%, sól.


Wartości odżywcze (%)w 100 g produktu:
wartość energetyczna:1466 kJ/355 kcal
tłuszcz 33 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone:6 g
węglowodany:0 g
w tym cukry:0 g
białko:15 g
sól:0,5 g

Ryba : Zawiera
MK
Nom du produit réglementé par la loi:Szproty wędzone w oleju. Produkt rybny sterylizowany.
Conservation:Przechowywać w temperaturze od 0°C do +25°C. Po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu 24 godzin.
Type d'emballage:Puszka konserwowa
Pays d'origine:Łotwa
Adresse du producteur:Wyprodukowano dla: KONSHURT Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. ul. Korfantego 26 42-202 Częstochowa
Adresse de retour:
Comment ajouter un avis ?

Comment ajouter un avis?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 6 ocen.

  • Bogusz , 2024-10-24 20:02:515
  • 2022-09-01 09:05:35bardzo smaczne



Rio Mare morceaux de thon à Rio Mare morceaux de thon à
l'huile d' olive 160 g
98,19zł/kg

prix: 15,71 zł

PLN
1
3
date d'expiration 2030-12-31
King Oscar King Oscar Filety King Oscar King Oscar Filety
z makreli w oleju 160 g
50,75zł/kg

prix: 8,12 zł

PLN
1
8
date d'expiration 2029-05-30
Pirat Pirat Szprot w sosie Pirat Pirat Szprot w sosie
pomidorowym 160 g
27,56zł/kg

prix: 4,41 zł

PLN
1
85
date d'expiration 2028-10-30
King Oscar King Oscar Szproty King Oscar King Oscar Szproty
w sosie 160 kg

prix: 5,54 zł

PLN
1
76
date d'expiration 2029-05-30
Łosoś Ustka Łosoś Ustka Łosoś Ustka Łosoś Ustka
Appetituna Sałatka 160 g
58,00zł/kg

prix: 9,28 zł

PLN
1
10
date d'expiration 2029-05-30
King Oscar King Oscar Szproty King Oscar King Oscar Szproty
wędzone w oleju 160 g
46,81zł/kg

prix: 7,49 zł

PLN
1
4
date d'expiration
2028-10-10
Rio Mare morceaux de thon dans Rio Mare morceaux de thon dans
leur jus 160 g
93,69zł/kg

prix: 14,99 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2028-12-31
RIO MARE Insalatissime SALADE RIO MARE Insalatissime SALADE
mexicaine 160 g
90,31zł/kg

prix: 14,45 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2029-05-07
MK MK Szproty wędzone w oleju MK MK Szproty wędzone w oleju
250 g
54,56zł/kg

prix: 13,64 zł

PLN
1
36
date d'expiration 2030-06-09
MK MK Szproty smażone MK MK Szproty smażone
date d'expiration
2028-04-14
MK MK Szproty wędzone w sosie MK MK Szproty wędzone w sosie
250 g
53,40zł/kg

prix: 13,35 zł

PLN
1
12
date d'expiration 2029-06-30
MK MK Brzoskwinie połówki MK MK Brzoskwinie połówki
820 g
9,74zł/kg

prix: 7,99 zł

PLN
1
12
date d'expiration 2029-12-31
MK MK Ananas plastry MK MK Ananas plastry
565 g
12,71zł/kg

prix: 7,18 zł

PLN
1
19
date d'expiration 2028-04-26
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5